רכישת תשמישי קדושה אונליין. תמונה ממאגר Ingimage
רכישת תשמישי קדושה אונליין. תמונה ממאגר Ingimage

תשמישי קדושה בחיפה שכדאי להכיר

חנויות תשמישי הקדושה בחיפה נמצאים בעיר כבר עשרות שנים אבל עם הזמן יודעים לעשות את השינויים הנדרשים עם הביקוש המשתנה בשוק. יצאנו להכיר את המקומות המובילים באזור

פורסם בתאריך: 19.3.19 15:16

אמנות כלי קודש

אמנות כלי קודש, ייצור ושיווק תשמישי קדושה, גאים בעבודות האמנות המדהימות שלהם, אך לא פחות בכך שהם עובדים עם הלב והרגש, והכל לשם שמים. עבודות האמנות של אמנות כלי קודש הן ייחודיות, ונעשות בהזמנה אישית על פי דרישות הלקוחות.

החנות שממוקמת בבית עות'מני עתיק בעיר חיפה, קיימת 3 שנים, אך רפאל שאול, הבעלים של אמנות כלי קודש, עוסק במלאכה שנים רבות. במשך שנים התלווה לאביו, שגם הוא ייצר ושיווק תשמישי קדושה, למד והתנסה, עד שהחליט לפתוח את החנות שלו.

תשמישי קדושה בחיפה: אמנות כלי הקודש

תשמישי קדושה בחיפה: אמנות כלי הקודש

באמנות כלי קודש מוכרים את כל סוגי תשמישי הקדושה וחפצי היודאיקה כמו מזוזות, פרוכות, קלפים לספרי תורה, פמוטים חנוכיות, כיפות ועוד ועוד, אך מה שמייחד אותם הן עבודות האמנות והקישוט בהם הם מתמחים. מכיסאות אליהו הנביא, בתים לספרי תורה, ועד שיפוץ ושדרוג ארונות קודש וחללים פנימיים של בתי כנסת, אמנות כלי קודש מקבלים פניות מבתי כנסת ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ.

אמנות כלי הקודש

אמנות כלי הקודש

יצירות האמנות של אמנות כלי קודש הן ייחודיות, ועל פי הזמנה אישית. את כיסא אליהו הנביא למשל, רפאל בונה על פי הנחיות ומידות מדויקות, ולאחר שהוא מוכן מתחילה מלאכת הקישוט שכוללת ריפוד מיוחד, ריקועי נחושת, שיבוץ אבנים, והכל בשמחה ובאהבה רבה והקפדה על פרטי הפרטים, כך שכל כיסא הוא יצירה מיוחדת שלא תפגשו באף מקום אחר.

אמנות כלי קודש מקבלים פניות רבות מבתי כנסת שרוצים לחדש ולשדרג את המראה של המקום הקדוש. רפאל מגיע למקום, מתרשם, מקשיב לצרכי הלקוחות,  ומייעץ להם איך יוכלו לכבד את המקום. יצירות אמנות המרשימות, בעבודת יד מדהימה במגוון רחב של חומרי גלם, נעשות עם הרבה אהבה ומחויבות, והתוצאות הן לא פחות ממרהיבות.

לקוחות פרטיים רבים פונים לצוות החנות בבקשות שונות כמו תיקים מיוחדים לספרי תורה, ערכה לבר מצווה, קישוט מסגרות לתפילות ופסוקים שונים מהתורה, תמונות וברכות שונות, חנוכיות, מזוזות, קלפים, כל סוגי תשמישי הקדושה הקיימים ועוד. כל הלקוחות מקבלים יחס אישי וליווי צמוד, מרגע ההזמנה ועד סוף התהליך, ומי שמעוניין מקבל גם ייעוץ כמו למשל מה דרוש לבר מצווה ולהבדיל מה צריך כדי לכבד זיכרון של אנשים יקרים שנפטרו.

אם אתם רוצים להתחדש בתשמישי קדושה, או שאתם מחפשים מתנה מיוחדת שתלווה אתכם ואת משפחתכם במשך שנים רבות, באמנות כלי קודש ישמחו לשרת אתכם באהבה, ללוות ולייעץ לכם מתחילת התהליך ועד סופו, כי הרצון שלכם היא הדבר החשוב ביותר לרפאל ולצוות החנות.

אומנות כלי הקודש

כתובת חטיבת גולני 6, חיפה

טלפון להזמנות 052-2613180

מעבר לעמוד הפייסבוק
מעבר לאתר

אמנות כלי הקודש

אמנות כלי הקודש


ישראל בלב שלי

בשורה לאוהבי תשמישי קדושה: אתר ישראלי חדש לרכישת מוצרי יודאיקה באונליין נפתח בימים אלו. מפעילי האתר תומכים במפעליתעשייה כחול לבן ומשווקים את מוצריהם בארץ וברחבי העולם

מה זה אומר בעצם להיות ישראלי? המאפיינים המובהקים ואולי היפים ביותר של העם היהודי הישראלי הם האחדות, האמפתיה והדאגה האמיתית והאותנטית לאחר. בני הזוג אלה ויעקב סלע ניחנים בתכונות אלו, ומחברים בהרמוניה את הישראליות והיהדות גם יחד. בשיתוף פעולה הדדי ופורה, הם הקימו עסק משפחתי למכירת מוצרי יודאיקה בכל העולם, דרך אתר הקניות המקוון אי.ביי, ובכך מקדמים מפעלי תעשייה ישראליים, כחול לבן, ומשווקים את מוצרי תשמישי קדושה שלהם ליהודים בכל רחבי העולם.

יודאיקה אונליין רק באתר 'ישראל בלב שלי' . צילום: מקס מורון

יודאיקה אונליין רק באתר 'ישראל בלב שלי' . צילום: מקס מורון

אלה סלע. צילום: מקס מורון

אלה סלע. צילום: מקס מורון

העסק המצליח שצבר תאוצה דחף את בני הזוג להרחיבו אף יותר, ובימים אלו הם משווקים את חנות האונליין הייעודית שלהם למכירת תשמישי קדושה. 'ישראל בלב שלי' הוא אתר ישראלי למכירת יודאיקה באונליין, כך שמבלי לצאת מהבית תוכלו לרכוש מוצרי קדושה שיגיעו עד לביתכם. בין המוצרים הנמכרים באתר: פמוטים, טליתות, ציציות, מזוזות, כוסות קידוש, כל מה שקשור להבדלה, עמודי בשמים והכל ועוד ועוד.

בני הזוג סלע מובילים בישראל את השוק המקוון לתשמישי קדושה. הם עובדים עם המפעלים הגדולים והטובים בישראל המייצרים מוצרים אלו, ומקפידים על מחירים תחרותיים בשוק. לצד המחירים הנוחים הם מספקים שירות לקוחות מעולה, חווית קניה נוחה וקלה למשתמש ואת המבחר הגדול ביותר של מוצרי קדושה, לכל בית בישראל.

על העסק שצמח יש מאין, מספרים בני הזוג: "התחלנו במכירת יודאיקה עוד בשנת 2010. שנינו פרשנו מהעבודה מתוך אילוצים והחלטנו להמשיך לעבוד ביחד, ולהקים עסק מצליח ותחרותי משלנו". הגיל אינו משחק תפקיד אצל בני הזוג סלע, וכן ההתחייבויות הנוספות. וכך, הם מצליחים להישאר זמינים לילדים, לנכדים ולנהל עסק מקוון ומצליח המגיע לכל מדינה ובית בעולם.

על הקמת האתר הישראלי למכירת תשמישי קדושה, מספרים בני הזוג סלע: "ההצלחה במכירת המוצרים באי.ביי דחפה אותנו להבנה כי ישנו קהל ישראלי גדול למוצרים אלו, שמברך על האפשרות לרכוש אותם באונליין, מבלי לצאת מהבית, וליהנות משירות הדואר שמספק את המוצרים עד לסניף הדואר הקרוב. גם עבורנו, האפשרות לעבוד מהבית ולשלב את העבודה עם הבית, היא ברכה בפני עצמה".

מדוע אנשים בחו"ל מעדיפים לרכוש מוצרי יודאיקה דרך האינטרנט?

"ישנה בעיה רצינית של אנטישמיות בארצות רבות בעולם. בלונדון לדוגמה, שמעתי מלקוחות שהם ממש חוששים להיכנס לחנויות המוכרות תשמישי קדושה יהודיים, ולכן, האפשרות לרכוש אותם באינטרנט מבלי להיחשף בחנות פיזית, מקלה עליהם מאוד. חלק מהאנשים, בלונדון למשל, ממש חוששים להיכנס לחנויות מסוג זה". אומר יעקב סלע.

אתר האינטרנט 'ישראל בלב שלי' . צילום: מקס מורון

אתר האינטרנט 'ישראל בלב שלי' . צילום: מקס מורון

מוצרי ים המלח

כחלק מרצונם של בני הזוג סלע לקדם את התעשייה הישראלית, תוצרת כחול-לבן, הם מוכרים באי.ביי גם מוצרי ים המלח, לאנשים מכל רחבי העולם.

מהי ההיענות של מכירת המוצרים דרך אי.ביי?

"אנחנו מוציאים הזמנות כל יום הן של מוצרי היודאיקה והן של מוצרי ים המלח. ההיענות למוצרים, גם אלו וגם אלו,  גבוהה ביותר".

מדוע החלטתם להרחיב את העסק ולהקים אתר ישראלי למכירת תשמישי קדושה?

"זו החלטה עסקית. האפשרות למכור דרך האינטרנט מבלי להחזיק חנות פיזית מספקת לנו את האפשרות להיות תחרותיים. מעבר לכך, נושא הקניות דרך האינטרנט צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות. אנשים כבר לא חוששים לשלם בכ"א דרך האינטרנט, והם אפילו נהנים מהיתרונות של קניה באונליין מבלי לצאת מהבית. אנחנו מיישרים קו עם המודל הזה ונענים לצרכי הלקוחות. יש לציין כי המוצרים הנרכשים דרך האתר הישראלי מגיעים לבית הדואר בקרבת הנמען עד שבוע ימים מיום הרכישה".

אתר האינטרנט 'ישראל בלב שלי'  

טלפון להזמנות ובירורים: 0523823358

תשמישי קדושה אונליין. צילום: מקס מורון.

תשמישי קדושה אונליין. צילום: מקס מורון.


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

2 תגובות
  1. יוסף האוסף

    אפרופו פריטי יודאיקה. אם יש לכם אוסף של ספרי קודש ישנים או עתיקים, או שהתגלגל לידכם ספר עתיק שנראה לכם נדיר, כדאי לכם להעמיק ידע ולבדוק אודות ערכו, יש מצב שהוא שווה לא מעט כסף. חפשו בגוגל "ספרים עתיקים יוסף האוסף" וקבלו קישור למאמר מקצועי שמסביר כיצד להעריך את הספרים הישנים או העתיקים שלכם באופן עצמאי.

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר