עורך דין לדיני משפחה בחיפה. תמונה ממאגר Ingimage
עורך דין לדיני משפחה בחיפה. תמונה ממאגר Ingimage

עורכי דין לדיני משפחה בחיפה שכדאי להכיר

מחפשים אחר עורך דין לדיני משפחה בחיפה? יצאנו להכיר כמה עורכי דין בעלי ניסיון עתיר בתחום

פורסם בתאריך: 10.4.19 20:56

עו"ד איתמר לנדאו – כך תבחרו עורך דין לענייני משפחה

במשך כ-9 שנים עבד עו"ד איתמר לנדאו בבית המשפט בחיפה, כשגמלה בו ההחלטה כי ייעודו הוא להיות עו"ד בדיני משפחה, פנה ללימודי משפטים והתמחה במשרד פרטי בתחום דיני משפחה. "מה שדיבר אליי בתחום זה הוא היכולת שלי לראות את הילד מעבר למאבק שמתחולל בין שני הוריו, והיכולת האישית שלי לנתק את עצמי מסיפור הגירושין, זוהי יכולת שנדרשת מכל עו"ד שעוסק בתחום הזה משום שהזדהות מוחלטת עם הלקוח לא תסייע להשגת מטרותיו ולעמידה על זכויותיו, נדרשת כאן הפרדה", אומר עו"ד איתמר לנדאו, אשר הוכשר בנוסף כמגשר כללי ומגשר בענייני משפחה, והשתלם בחינוך ילדים לפי שיטת אדלר, על מנת להעמיק את הידע שלו בחינוך, ולמצוא דרכים יצירתיות להיטיב את מצבם של ילדים אשר נקלעים בעל כורחם לגירושי הוריהם.

ב-2017 פתח משרד עצמאי, מתוך הבנה שיש בידיו את הכלים לסייע לאנשים בהליך הגירושין ולהפוך את ההליך המורכב ולעתים אף פוצע, לקצת יותר נסבל ופחות מכאיב. "מאז שפתחתי את המשרד ועד היום, אני יכול להעיד שסייעתי להרבה לקוחות להתמודד עם הקשיים המשפטיים הנלווים להליך הגירושין". הניסיון שצבר בעבודתו בבית המשפט עומד לעו"ד איתמר לנדאו כיתרון מובהק על מתחריו. "לאחר שנכחתי במגוון רחב של משפטים וראיתי דרכי עבודה של שופטים, סיגלתי לעצמי את היכולת לבחון מקרים דרך הפריזמה של השופט. כך אני יכול להוביל את הלקוח שלי ולהדריך אותו להגיש עתירותיו בדרך שאני רוצה שהשופט יבין אותה. שנית, אני מכיר מקרוב את הדין הדתי והדין האזרחי, נדיר למצוא עורכי דין בתחום אשר מכירים לעומק את שני העולמות הללו".

איזו עצה תוכל להשיא לאדם שעומד להתגרש וצריך לבחור עורך דין לענייני משפחה?

"להתגרש פירושו לעבור תהליך מורכב מבחינה רגשית ופרקטית. לרוב, כשאדם עומד בפני גירושים, וצריך לקבל החלטות מכריעות בחייו, הוא אינו יכול לחשוב בצורה צלולה לחלוטין וללא 'רעשי רקע', ולהחליט החלטות נכונות. לעתים, האמוציות מביאות אותו להחלטות שגויות אשר עלולות לפגוע בו. הוא עלול לדוגמה לוותר על זכויות שמגיעות לו ולהפסיד אותם ומצד שני להתעקש על מה שלא מגיע לו ובכך לבזבז אנרגיה וכעסים לשווא. לכן, בעת הלא פשוטה הזו, אדם צריך להיות רגוע ובטוח שהוא מפקיד את ההחלטות החשובות האלה בידיים טובות, אצל עורך דין הבקיא בתחום, שיסייע לו לנהל את הדברים ללא סערות מיותרות. בסופו של דבר מתקבלות בהליך הגירושין החלטות מכריעות לגבי המשך חייו של האדם שמתגרש וחיי ילדיו. עורך דין מקצועי ומנוסה יכול לסייע לאדם להתמקד במטרות ובמה שחשוב ולהדריך אותו על מה לשים דגש, על מה להתפשר ועל מה לוותר".

פרטי התקשרות
קישור לאתר
כתובת: רחוב שער פלמר 1 חיפה
טלפון: 079-5599771
קישור לפייסבוק

עו"ד איתמר לנדאו. צילום: מיקי אופק

עו"ד איתמר לנדאו. צילום: מיקי אופק


עו"ד נרקיס לביא

למעלה מעשור שעו"ד נרקיס לביא עוסק בתחום דיני משפחה על כל רבדיו : גירושין, מזונות, אפוטרופסות, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך ועוד. העיסוק בנושאים אלו דורש רגישות גבוהה במיוחד, ויכולת לזהות ולברור את המענה והאסטרטגיה המיטיבה ביותר עבור כל לקוח – אלו הם כלי העבודה של עו"ד לביא.
מחד, הוא ילחם עד חורמה על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו, ומאידך, ברגע שייפתח פתח להסכם הוגן, הוא הראשון שימליץ ללקוח לאמץ אותו.

מזונות ילדים, הפכו בשנתיים האחרונות לנושא עוד יותר מורכב ממה שהיה עד אז. זאת בשל הלכה שקבע בימ"ש העליון (בע"מ 919/15)לפיה יוחל שוויון מלא בין ההורים, בנטל מזונות הילדים בגילאי 6-15, כאשר יכולותיהם הכלכליות דומות, והמשמורת הינה משותפת. על אף הלכה זו, שופטים שונים בבתי משפט ברחבי הארץ, פוסקים פסיקות שונות ולעיתים אף סותרות, גם כאשר נתוני התיקים דומים. המרחב הגדול של שיקול הדעת מייצר אי וודאות אצל הצדדים, אשר נלחמים זה בזו שלא לצורך, ולעיתים אף מניע את אחד הצדדים לפתוח תיק מזונות שכבר נסגר. עו"ד לביא החל לקדם חקיקה בעניין זה בכנסת לפני כחודשיים, על מנת שהדברים יהיו נהירים וימנעו סכסוכים רבים.

עו"ד לביא מאמין שוודאות תחסוך התדיינויות מיותרות בבית המשפט, ותמנע מהצדדים מפח נפש מיותר.

העיסוק בדיני משפחה משול לעיסוק בדיני נפשות. אנשים נקלעים לצמתים רגשיים המורכבים והקשים ביותר בחייהם, כשהם חווים אובדן של קרובי משפחה או שבר בתא המשפחתי. במהלך שנות עבודתו, נתקל עו"ד לביא לא פעם במקרים קשים מאוד. בתיק שבו הוא מטפל לאחרונה, הגיעה אליו לייעוץ אישה, אשר גילתה להפתעתה כי בעלה גולש לפורומים של פדופילים ברשת, שם הוא התוודה כי הוא נמשך לבתו בת ה-6. עו"ד לביא, זיהה כי האישה מצויה בהכחשה טוטאלית של המצב, עקב הקושי להכילו, ומתנגדת לפעול בנידון. מה שעמד לנגד עיניו של עו"ד לביא הוא טובת הקטינה – בתה של האישה, ולכן הוא השקיע מאמצים מרובים על מנת לשכנעה לחתום על ייפוי כוח שיאפשר לו לפעול על מנת להגן על הקטינה.

בשל המורכבות והאמוציות המלווים תיקי משפחה, עו"ד לביא עושה מעל ומעבר על מנת להיות זמין ללקוחותיו, וללוות אותם ברגעים הקשים, בעיקר בשלבים הראשונים של התיק, עד שנקבעים הסדרים זמניים, וכך גם בהמשך הדרך ועד הגעה לחוף מבטחים. עו"ד לביא קשוב ללקוחותיו, ולא פעם מוצא עצמו בכובע של מעין פסיכולוג או מייעץ, ובעיקר דואג לכך שלקוחותיו ייצאו מחוזקים מהמשבר שאליו נקלעו וימשיכו הלאה בחייהם.

כבר מהפגישה הראשונה עם הלקוח, דואג עו"ד לביא לשקף ללקוח בבהירות את התיק שלו, ואת הנקודה שאליה הוא יכול להגיע וגם מה לא אפשרי. לא מעט אנשים ניגשים לנושא עם אינפורמציה לקויה ולא מעט אשליות הן לגבי המשמורת והן לגבי המזונות. לכן, דואג עו"ד לביא להבהיר להם את תמונת המצב המדויקת.
עו"ד לביא מאמין בגישור, ומיישם כלי זה כאשר הוא מזהה הזדמנות לסיים תיק בצורה הוגנת, שתאפשר לשני הצדדים להתקדם הלאה בחייהם, ולהמשיך להיות הורים מיטיבים לילדיהם.

הרגישות, הנגישות והתמיכה החשובה של עו"ד לביא בלקוחותיו, הביאו אותו להיות בין עורכי הדין לענייני משפחה המובילים והמוערכים ביותר באזור חיפה והצפון. 

פרטים להתקשרות: עו"ד נרקיס לביא – 04-8581441

מעבר לאתר

עו"ד נרקיס לביא. צילום: איאן רהובין.


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר