תבחרו נכון את רואה החשבון שלכם. צילום: Stokkete, Shutterstock
תבחרו נכון את רואה החשבון שלכם. צילום: Stokkete, Shutterstock

רואי חשבון בצפון – המומחים בתחום

התנהלות פיננסית נכונה, גם בפן הפרטי וגם בפן העסקי משפיעה רבות על חיינו. בכתבה הבאה מרוכזים רואי החשבון שיידעו לייעץ לכם כיצד לפעול בכל הנוגע לכסף שלכם

פורסם בתאריך: 25.7.19 13:47

רואה חשבון יחיאל אביטן – ש.י.א חשבונאות

משרד ש.י.א שירותי חשבונאות הוא משרד בוטיק, מקצועי ובעל מוניטין בבעלותו וניהולו של רואה חשבון יחיאל אביטן. עם סיום לימודי ראיית החשבון בשנת 2007, החל רו"ח אביטן בעבודתו המקצועית ושימש בתפקיד חשב בחברת בנייה ציבורית גדולה. בהמשך מונה לתפקיד בכיר – סמנכ"ל כספים בחברה תעשייתית ציבורית, המגלגלת מחזור של 600 מיליון ש"ח.

על היתרונות בבחירה לעבוד בתפקידים ציבוריים, אומר רו"ח יחיאל אביטן: "במהלך התקופה בה עבדתי בחברות הללו, למדתי להכיר היטב את עולמם של בעלי העסקים, הבנתי לעומק כיצד הם פועלים, כך שיכולתי לאמוד את היקף ותחומי הצרכים שלהם: לאילו שירותים הם זקוקים, מהו הסיוע הפיננסי הנדרש לצמיחתם, כיצד לגייס עבורם את המימון ועוד.  הידע שצברתי בשנות עבודתי כשכיר מהווה יתרון נרחב ללקוחותיי כיום, במשרדי הפרטי".

רו"ח אביטן מספק שירותים למגוון רחב של עסקים, החל מעסקים פטורים ועד לחברות המנהלות מחזורים של עשרות מיליוני שקלים בכל רחבי הארץ ואף בעולם. "מעבר להנהלת החשבונות המסורתית, אני מספק שירותים כלכליים מתקדמים נרחבים ביניהם חוות דעת לבתי משפט, ייעוץ וליווי כלכלי, ליווי עסקי, אבחון כלכלי, שירותי חשבות, ושירותים משלימים להנה"ח: הפקת תשלומים לספקים, ניהול תזרים מזומנים, גיוס הון ומימון". אלו למעשה כלל השירותים הנלווים להם עסקים זקוקים במהלך הפעילות השוטפת.

"אני משתדל להיפגש עם כל לקוח אחת לרבעון, לעבור יחד על הדו"חות, ולנסות למקסם את ההטבות במס המגיעות לו, בכדי להפחית במסים ולהגדיל את הרווחים", מציין רו"ח אביטן.

בניגוד למשרדים גדולים, בהם לרוב מנהלי החשבונות הם אלו המספקים את המענה ללקוחות, ש.י.א. חשבונאות מנוהל כמשרד בוטיק אישי ובגובה העיניים. כך כל שאלה וסוגיה מקצועית מטופלים באופן ישיר בידי רו"ח אביטן. הוא מכיר את כל לקוחות המשרד ברמה האישית ומספק עבורם ליווי צמוד: "כשלקוח נמצא בקשיים הוא מגיע אליי ואנו עוברים את התהליך . ההצלחה של לקוחותיי מייצרת לי סיפוק אדיר, כאשר במרבית הפעמים החיבור ללקוחותיי כה חזק עד כי אני חש כאילו מדובר בעסק שלי שנמצא בקשיים", מספר רו"ח אביטן.

"המוטו שלי הוא 'העסק של הלקוח הוא העסק שלי'. אני מלווה את הלקוח עקב בצד אגודל, עושה לו קואוצ'ינג, ומדריך אותו בניהול היומיומי בכל צעד. חלק מהלקוחות מתייעצים איתי לקראת כל רכישה שהם עתידים לבצע, ולעתים אף בעניינים אישיים שאינם קשורים בהכרח לכספים או לעסק. זו הנאה צרופה לסייע לאנשים ואני חש סיפוק גדול במקרים בהם אני מלווה אדם שהיה במצב של סף פשיטת רגל ומוביל אותו לשיא היכולת פיננסית".

דוגמה לכך מפרט רו"ח אביטן: "בעל מסעדה באזור הצפון שפנה אליי לפני כשנה, כשהיה במצב של 300,000- ₪ (מינוס) בעו"ש. הבנק לא רצה להמשיך להתנהל איתו, ועמד לסיים עמו את ההתקשרות. מהרגע בו נכנסתי לתמונה הלקוח עשה מהפך: הוא עבר מעצמאי לשכיר בחברה, החל להתנהל עם תלושי משכורת וכל נושא הכספים התחיל להיות מנוהל בצורה אחרת. היום, שנה לאחר שהוא פנה למשרדי, בעל המסעדה נמצא בפלוס של 200,000 ₪, מתכוון להשקיע את כספיו ברכישת בית והבנקים מחזרים אחריו במרץ על מנת לתת לו הלוואות. אין ספק שזו התמורה הטובה ביותר להשקעתי", מסכם רו"ח אביטן.

פרטי התקשרות:

קישור לאתר

קישור לפייסבוק

דוא"ל: [email protected]

טלפון: 079-55-99-550

נייד:  052-5432525

פקס: 079-55-99-551

כתובת: סנטר הגליל, שער גפן, ראש פינה

יחיאל אביטן. צילום: הידרומדיה

יחיאל אביטן. צילום: הידרומדיה


אביב רופל – משרד רואי חשבון בעפולה

לא מעט מנהלי חברות בינוניות וגם בעלי עסקים קטנים בוחרים לעיתים לוותר על שירותיו של רואה חשבון במשרה מלאה, כל אחד וסיבותיו הוא. רבים מהם בוחרים ברואה חשבון חיצוני המבצע עבורם את ניהול הכספים השוטף של העסק, מלווה ומייצג אותם אל מול רשויות המס.

רואה החשבון אביב רופל החליט לשדרג עבור לקוחותיו את רמת השירות ולהציע פתרון יעיל, נוח ומקצועי לניהול הפיננסי של העסק. במסגרת השירות מגיעים רואה חשבון, מנהל חשבונות או חשב שכר ממשרדו של רו"ח אביב רופל למשרדי הלקוח למספר ימים במועד שנקבע מראש עם הלקוח, ומבצע את עבודתו בבית העסק של הלקוח.

"מדובר בשירות יעיל במיוחד עבור חברות ועסקים בצמיחה שאינם זקוקים לרואה חשבון במשרה מלאה. יחד עם זאת, הם מעוניינים לקבל שירות שיסייע להם לטפל בתחום הכספים והפיננסים של בית העסק ברמה השוטפת. נציג מטעמנו מגיע למשרדי הלקוחות בתדירות שנקבעה מול הלקוח ותואמת את צרכיו. בין אם מדובר בפעם או בפעמיים בשבוע, הנציג שלנו מעניק שירות אישי וליווי פיננסי צמוד ללקוחות המאפשר ללקוח לקבל תמונה כוללת ומדויקת יותר של מצבה הפיננסי של החברה".

מה היתרונות של השירות הזה?
"רואה החשבון או החשב היושבים במשרדי הלקוח מטפלים בכל הפעילות הפיננסית השוטפת ויכולים לערוך ביקורות פעם או פעמיים בשבוע, ולא כל שלושה חודשים כפי שקורה כשנעזרים בשירותי רואה חשבון חיצוני. מדובר בערך מוסף גדול לבית העסק וללקוח, שכן נציגנו יוכל לטפל בסוגיות רבות בזמן אמת. כך למשל יכול נציגנו להפיק דוחות רווח או הפסד ולגלות האם ישנה מצוקה תזרימית ולפעול לפתרונה, לגייס הלוואות בבנקים למטרות שונות לבית העסק, לנהל נכון את התשלומים לספקים ולסייע בחלוקת תשלומים נכונה התואמת את מצבו הפיננסי האמיתי של בית העסק".

"אנו מקפידים להתעדכן ולהתחדש בכל התוכנות הרלוונטיות שיקלו, יקצרו ויפשטו את תהליכי העבודה. אנחנו עובדים עם תוכנת ניהול תזרים מזומנים שתסייע ללקוחות רבים להבין מה באמת קורה בעסק שלהם גם כשאנחנו לא נמצאים".

רו"ח אביב רופל בעל משרד רואי חשבון בעפולה הינו כלכלן ורואה חשבון מוסמך. רו"ח רופל בעל תואר במנהל עסקים (M.B.A) מטעם אוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני בכלכלה מטעם אוניברסיטת חיפה. רו"ח רופל הינו חבר בלשכת רואי החשבון בישראל עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחומי חשבות, ביקורת, תקציב ובקרה תקציבית, יישום מודולים והטמעת מערכת SAP. כמו כן עוסק רו"ח רופל כמרצה וכראש המסלול ללימודי חשבונאות במכללה האקדמית עמק יזרעאל.

משרד רואי חשבון אביב רופל הינו משרד בוטיק ובו כ-20 עובדים, בהם חמישה רואי חשבון, שתי יועצות מס, חשבי שכר ומנהלי חשבונות. המשרד מעניק שירותים כמו הנהלת חשבונות, ייעוץ מס, שירותי חשבות וניהול כספים, ייעוץ כלכלי ועסקי, ביקורת ספרים, ביקרות פנים ובקרה פנימית וייצוג מול הבנקים ורשויות המס – מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי: "משרדנו מעניק גם שירותי ארגון מחדש לעסקים במשבר, ייעוץ וליווי עסקי הכולל בין השאר עריכת תכניות עסקיות שיאפשרו להביא את בית העסק לצמיחה והגדלת רווחים ורווחיות", אומר רו"ח רופל.

"אנו מקפידים על מתן שירות אישי לכל לקוח, תוך זמינות גבוהה לכל סוגיה. הידע המקצועי הנרחב לצד תודעת השירות הגבוהה של אנשי המקצוע במשרד הם שהופכים את משרדנו למוביל בתחומו".

רו"ח אביב רופל, משרד רואי חשבון בעפולה

כתובת: החשמל 10, עפולה

טלפון: 04-6493444

קישור לאתר

רואה חשבון אביב רופל. צילום עצמי

רואה חשבון אביב רופל. צילום עצמי


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר