החזית הדרומית של בית הספר היסודי ברמת הנשיא (הדמיה: משרד אילן צבי אדריכלים)
החזית הדרומית של בית הספר היסודי ברמת הנשיא (הדמיה: משרד אילן צבי אדריכלים)

לא ייפתח רישום לילדי רמת הנשיא בבית הספר בשכונה

תושבי רמת הנשיא שפנו לעיריית חיפה כדי לברר אם הרישום לבית הספר היסודי השכונתי ייפתח, נענו בשלילה. בוועד השכונה זועמים: "לא ניתן לעירייה לשכן בבית הספר תלמידים המתגוררים באזורים אחרים בעיר, גם אם לשם כך נצטרך לחסום את דרכי הגישה לשכונה"

פורסם בתאריך: 30.12.19 13:59

עיריית חיפה לא תפתח רישום לבית הספר היסודי ברמת הנשיא לשנת הלימודים תשפ"א – כך נמסר לתושבי השכונה שהתקשרו לעירייה וביקשו לברר אם הרישום לבית הספר ייפתח. יצוין כי הרישום לכיתות א' באתר העירייה יחל ב-27 בינואר ויסתיים ב-16 בפברואר.

בוועד שכונת רמת הנשיא זועמים על ההודעה ומודיעים כי הם מתנגדים לכוונתה של העירייה להכניס לבית הספר תלמידים מאזורים שונים בעיר. כזכור, ב"כלבו – חיפה והצפון" נחשף כי העירייה בוחנת את האפשרות להעביר את תלמידי בית הספר דוד ילין לבית הספר ברמת הנשיא עד להשלמת העבודות לחיזוק המבנה של בית הספר חוגים הישן, שאליו הם אמורים לעבור. לפי ההסכם בין העירייה ליזם גד זאבי, שאמור לבנות בשטח שעליו נמצא דוד ילין, הותר לבית הספר להישאר במבנהו הנוכחי רק עד סוף שנת הלימודים הנוכחית. בעירייה העריכו שהעבודות לחיזוק מבנה חוגים הישן לא יסתיימו עד לתחילת שנת הלימודים הבאה, ולכן בודקים בעירייה את האפשרות להעביר את תלמידי דוד ילין לרמת הנשיא.

 

 

העבודות להקמת בית הספר ברמת הנשיא החלו כבר בתחילת שנת 2018, ולפי ההבטחות של העירייה לוועד השכונה, הן אמורות להסתיים במהלך שנת 2020. הורים המתגוררים בשכונה ושילדיהם לומדים היום בבתי ספר בכרמל, הביעו אכזבה עמוקה מאי פתיחת הרישום לבית הספר בשכונה.

בהודעה שהוציא היום (שני) ועד השכונה נכתב: "הוועד רואה בחומרה רבה את תשובת העירייה שלא תיפתח הרשמה לבית הספר בשכונה, שבנייתו תסתיים עד לחודש ספטמבר 2020. הוועד ימשיך לפעול על מנת לשנות את ההחלטה הזו של העירייה. כפי שכבר הודענו בעבר, לא ניתן לעירייה לשכן בבית הספר בשכונת רמת הנשיא תלמידים המתגוררים באזורים אחרים בעיר, גם אם לשם כך נצטרך לחסום את דרכי הגישה לשכונה".

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "העירייה אינה פותחת רישום למוסד חינוכי אם בנייתו לא הסתיימה עד תום. הבנייה בבית הספר רמת הנשיא טרם הסתיימה, ולכן לא ניתן להכלילו בפרסום הרישום. מינהל החינוך נערך לפי הנדרש לקליטתם של תלמידי דוד ילין במבנה שיועד להם, אשר עובר חיזוק מבנה, התאמות ורה ארגון כולל".

 


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות בחיפה?

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באייפון

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ של "כלבו – חיפה והצפון"


 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

9 תגובות
 1. אריק

  עוד צ'ופר של העבריינית המורשעת לתושבי עירה. כי אם אפשר לפגוע, אז למה לא?

 2. חיפאי

  גם אם התושבים צודקים חבל שחייבים איומים על הפרת הסדר הציבורי.
  בסך הכל על העירייה להדבר עם התושבים

 3. אילנה

  יזמים/קבלנים קודמים לילדי חיפה?! עד ביום המבנה ברח׳יאיר כץ, חייבים תלמידי דוד ילין להשאר במבנה הישן. הם לא צעצועים שמטלטלים על מגרש השחמט. התנהלות הגב׳ קליש עם תלמידי העיר (למיניהם) מעוררת תהיות.

 4. דנה

  בי״ס חוגים נוסד בשנת 1934.
  הוחלט לבנות תיכון חדש לשם יעברו תלמידי חוגים
  השטח עליו עומד בי״ס דוד ילין נרכש ע״י גד זאבי לפני 25 שנים. והוא רוצה לבנות על השטח רבי קומות. וכמה משפטים וויכוחים התנהלו סביב סוגיה זו.
  לשם כך יהרס בי״ס דוד ילין ותלמידיו יעברו לבי״ס חוגים הישן, שצריך לעבור שיפוץ.
  מי הגאון בהנהלת העירייה, שלא ידע לתכנן בזמן את השפוצים וההעברות של התלמידים, כל בי״ס למבנה המיועד לו ???
  איך נוצר פלונטר מטורלל כזה???
  האם מישהו ישלם את המחיר לפאשלה הזו?

 5. בזיון

  גד זאבי אשם במצב הזה, יש לבטל את תוכנית מגדלי דוד ילין. דרוש בית ספר במרכז הכרמל!!

 6. יגיל

  העיקר לתת לגד זאבי את התמורה בכך שתמך והריץ אותה לראשות העיר
  ראש עיר מושחתת
  עבריינית מורשעת כידוע
  והורסת כל דבר שהיא נוגעת בו.

 7. ואללה כמה שנאה עיוורת לגד זאבי וחוסר פרגון הדדי

  מי שפישל פה בענק זו עיריית חיפה בראשות יונה יהב בעבר והים צוקליש – זו העובדה היחידה.

  גד זאבי קנה את הקרקע, המתין שנים, עשה מחווה ועכשיו רוצה להתחיל לעבוד – מישהו מכם היה מוכן להמתין ולהמתין בלי סוף עם מימוש הרכוש שלו? צבועים!
  ותושבי רמת הנשיא – כשהילדים שלכם מילאו את בי"ס אילנות – לא זוכר שתושבי כרמל מערבי חסמו את הכניסה לביה"ס כי הילדים שלכם שלא מהשכונה נדחסו עם הילדים שלנו. ואדרבא, הם מוזמנים ללמוד אצלנו כי ילדים וזכאים לחינוך ונצטופף קצת בכיף – כל ישראל אחים!

  נוצרה בעיה ע"י ראשות עירייה קלוקלת, על זה אין וכוח. אבל להאשים יזם שנהג בהוגנות או לאיים על ילדים שאין להם פתרון אחר זה לא הפתרון. במקום להיות ישראלים מכוערים שמתמקדים בעצמם – צאו בהכרזה שתקבלו את הילדים בשמחה כי זה הדבר הנכון והערכי לעשות ובאותה נשימה צאו נגד ראשות העירייה הכושלת על המחדל הניהולי הזה שכמו תמיד אף אחד לא משלם עליו.

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר