פרופ' שלומית פז ופרופ' מישל פורטמן
פרופ' שלומית פז ופרופ' מישל פורטמן

שתי פרופסוריות הצטרפו לתאגיד המים מי כרמל

פרופ' מישל פורטמן מהפקולטה לארכיטקטורה ובניין ערים בטכניון ופרופ' שלומית פז, ראש החוג לגיאוגרפיה ולימודי הסביבה באוניברסיטת חיפה, כמו גם חברי מועצת העיר יצחק בלס ואלי לנדאו אושרו על ידי הוועדה לאישור מינויים בכירים ברשות החברות הממשלתיות כדירקטורים בתאגיד מי כרמל

פורסם בתאריך: 3.1.21 08:24

שתי פרופסוריות – האחת מהטכניון והשנייה מאוניברסיטת חיפה – אושרו על ידי הוועדה לאישור מינויים בכירים ברשות החברות הממשלתיות כדירקטורים חיצוניים בתאגיד המים מי כרמל. השתיים הן פרופ' מישל פורטמן מהפקולטה לארכיטקטורה ובניין ערים בטכניון ופרופ' שלומית פז, ראש החוג לגיאוגרפיה ולימודי הסביבה באוניברסיטת חיפה. כמו כן אישרה הוועדה את חברותם של שני חברי מועצת העיר יצחק בלס ואלי לנדאו כדירקטורים בתאגיד.

הדירקטורים החדשים מצטרפים לרימונה נג'ים, מנהלת האגף לאכיפת הגבייה במינהל הכספים בעיריית חיפה, ורו"ח אורנה פורמן.

 

 

דירקטוריון מי כרמל אישר את הצעתו של היו"ר איזי ענבר להקמת ועדה חדשה לתכנון אסטרטגי, אימוץ ואיתור טכנולוגיות חדשות, שתעסוק הן בעניינים מקומיים והן ברמת משק המים הלאומי.

ענבר: "מינוי של נציגות בכירות מהעולם האקדמי, שהן מומחיות באיכות הסביבה ובמדיניות תכנון, מלמד על החשיבות הרבה שהתאגיד מייחס לנושאי איכות הסביבה ותכנון עתידי ואסטרטגי. חברי המועצה שאושרו כדירקטורים מנוסים בעבודה ציבורית ומכירים היטב את העיר ואת צרכיה, והם יוסיפו רבות לדירקטוריון רבות".

במי כרמל מציינים כי הדירקטוריון יאפשר לתאגיד להתמודד עם ניהול פרויקטים עתידיים ועם ביצועם בהיקף של כחצי מיליארד שקל בחמש השנים הקרובות לצורך שיפורו ושדרוגו של משק המים העירוני, וזאת במקביל להשקעה במיזמים חברתיים וחינוכיים.

 


 

 


 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

7 תגובות
 1. אדוה צוק

  כעף לשמוע שתחת כהונתה של קליש התאגידים העירוניים כמו יה נוף, מי כרמל, אתו"ס עוברים ניקוי אורוות ומגיעים לשם אנשים איכותיים בעלי ידע.!

 2. דוד

  ראש העיר עסוקה רק במינויי בכירים ממקורביה ואפס עשייה לטובת התושבים.
  פניתי כבר עשרות פעמים לעירייה בעניין שפעם טופל תוך ימים ופשוט רושמים ומצפצפים על התושב.

 3. למתנדבים הידד

  יש לציין לשבח את הדירקטורים ובמיוחד את יו"ר הדירקטוריון העושים את עבודתם נאמנה בהתנדבות מלאה וללא קבלת פרוטה שחוקה מכספי הציבור. את התוצאה אנו רואים בירידת תעריפי המים, באדיבותם היתרה של עובדי התאגיד ובמשלוח חשבונות שאף פעם אינם מנופחים.

 4. אני רק שאלה

  עוד שתי משכורות תשבנה על חשבונות המים של התושבים?

 5. כשרואים את הפרופסורים בישראל מבינים למה מדינת ישראל קורסת

  אינטלקטואלים אמיתיים אינם נוטלים חלק בגופים קיקיוניים שפועלים רק לטובת עצמם ונגד האינטרסים של הציבור.

 6. סמנה

  סוף סוף לא ממנים עסקנים שאיכשהו קשורים למרכז הליכוד…

  ניקוי אורוות זה חלק מהתהליך חשוב של צמיחה והתפתחות!

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר