עורך דין לדיני משפחה בחיפה. תמונה ממאגר Ingimage
עורך דין לדיני משפחה בחיפה. תמונה ממאגר Ingimage

עורכי דין לדיני משפחה בחיפה שכדאי להכיר

מחפשים אחר עורך דין לדיני משפחה בחיפה? יצאנו להכיר כמה עורכי דין בעלי ניסיון עתיר בתחום שעל שמם רשומות הצלחות רבות

פורסם בתאריך: 10.4.19 20:56

עדכון אחרון: 4.1.21 00:00

עו"ד נרקיס לביא הבעלים והמייסד של נרקיס לביאחברת עורכי דין

עורך הדין נרקיס לביא עוסק למעלה מעשור בתחום דיני משפחה על כל רבדיו: גירושין, מזונות, אפוטרופסות, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך ועוד. העיסוק בנושאים אלו דורש רגישות גבוהה במיוחד, ויכולת לזהות ולברור את המענה ואת האסטרטגיה המיטבית ביותר עבור כל לקוח – אלו הם כלי העבודה של עורך הדין נרקיס לביא בהם הוא עושה שימוש בתבונה וברגישות הנדרשת.

מחד, הוא ילחם עד חורמה על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו, ומאידך, ברגע שייפתח פתח להסכם הוגן, הוא הראשון שימליץ ללקוח לאמץ אותו.

עו"ד נרקיס לביא. צילום: איאן רהובין

עו"ד נרקיס לביא. צילום: איאן רהובין

ייפוי כח מתמשך הפך זה מכבר למשאת נפשו של כל מי שמעוניין לתכנן את עתידו ועו"ד נרקיס לביא נמנה בין עורכי הדין הראשונים בישראל שהוסמכו לערוך ייפוי כח מתמשך וערך עד היום מאות ייפויי כח מתמשכים.

החשיבות הרבה באוטונומיה של כל אדם לגופו, לרכושו ולניהול ענייניו האישיים, באה לידי ביטוי יוצא דופן במסגרת עריכת ייפוי כח מתמשך ובמיוחד במסגרת ההנחיות המקדימות אותם יכול הממנה לתת למי שהוא מעוניין שינהל את ענייניו אם וכאשר חלילה הוא יאבד את כושרו המשפטי.

כך למשל יכול הממנה לתת למיופה הכח הנחיות מקדימות בנוגע לאופן הטיפול בו במידה ויהיה סיעודי, לתת הנחיות בנושא תמיכה במי מילדיו והכל באופן שמותאם לאורח חייו ורצונו. נושאים אלו לא יכולים לבוא לידי ביטוי במסגרת מינוי אפוטרופוס. בנוסף יכול הממנה לשחרר את מיופה הכח מדיווח לאפוטרופוס הכללי ובכך לחסוך ממיופה הכח את כל הטרחה הדרושה בעריכת דוחות והגשתם מידי שנה.

אלו רק מקצת הדוגמאות הממחישות את היתרון העצום בעריכת ייפוי כח מתמשך על פני האפשרות למינוי אפוטרופוס.

עו"ד נרקיס לביא שמעביר הרצאות מגוונות בתחום תכנון העתיד מההיבט המשפטי, מאמין שוודאות תחסוך התדיינויות מיותרות בבית המשפט, ותמנע מהצדדים ומבני המשפחה טרחה ומפחי נפש מיותרים.

לדידו על עורך דין לביא, העיסוק בדיני משפחה משול לעיסוק בדיני נפשות. המצב העובדתי הוא שאנשים נקלעים לצמתים רגשיים, מורכבים והקשים ביותר בחייהם, כשהם חווים אובדן של קרוב משפחה או שבר בתא המשפחתי וניתן באמצעות יישומם של כלים משפטיים לפשט את הסוגיות ולמנוע מחלוקות מיותרות בעתיד.

במהלך שנות עבודתו, נתקל עורך הדין נרקיס לביא פעמים רבות במקרים קשים מאוד. לאחרונה, את המשרד העסיק תיק, אשר במסגרתו הוגשה בקשה לבית המשפט לביטול  מינויה של עמותה כאפוטרופוס ובמקביל, בקשה למנות את הבן במקום העמותה .

הגברת שמונה לה אפוטרופוס בעלת מספר נכסים הרשומים על שמה והכנסות מפנסיה ומשכר דירה. למרות זאת, העמותה הייתה מקציבה לגברת שבטרם המינוי נהגה לחיות ברווחה כלכלית,  700 ₪ בשבוע בלבד לצורכי מחיה. מצב זה לא מתקבל על הדעת ולכן עו"ד לביא השקיע מאמצים מרובים על מנת לשכנע את בית המשפט לבטל את מינוי העמותה ולמנות במקום העמותה את הבן כאפוטרופוס.

מה שעמד לנגד עיניו של עו"ד נרקיס לביא הוא טובתה ושלומה של הגברת שמונה לה אפוטרופוס. עו"ד לביא : "כאשר הנושא בנפשך קל יותר לשכנע את בית המשפט בצדקת טענותיך".

בשל המורכבות והאמוציות המלווים תיקי משפחה, עו"ד נרקיס לביא עושה מעל ומעבר על מנת להיות זמין ללקוחותיו וללוות אותם ברגעים הקשים לאורך כל התהליך, אך בעיקר בשלבים הראשונים של התיק, עד שנקבעים הסדרים זמניים, ועד ההגעה לחוף מבטחים. נרקיס לביא עורך דין לענייני משפחה, קשוב ללקוחותיו ולא פעם מוצא את עצמו בכובע של מעין פסיכולוג או מייעץ שבעיקר דואג לכך שלקוחותיו ייצאו מחוזקים מהמשבר שאליו נקלעו וימשיכו הלאה בחייהם.

כבר מהפגישה הראשונה עם הלקוח, דואג עו"ד נרקיס לביא לשקף ללקוח בבהירות את הסיכויים והסיכונים הכרוכים בתיק שלו, את הנקודה שאליה הוא יכול להגיע וכן חשוב מאוד – גם מה לא אפשרי. נוכח המידע שזורם ברשת האינטרנט, לא מעט אנשים מגיעים עם אינפורמציה שגויה ולעיתים עם ציפיות לא ריאליות לגבי אופן ניהול התיק. לכן, דואג עו"ד נרקיס לביא להבהיר ולשקף ללקוחותיו את תמונת המצב המדויקת.
עורך הדין נרקיס לביא מאמין שאין צורך לנהל מלחמות מיותרות ושלא מאיימים באקדח לא טעון . עו"ד לביא שהינו בעל ניסיון מקצועי רב בניהול תיקים מורכבים בדיני משפחה, מיישם כלים אלו בכל תיק אותו הוא מנהל.

הרגישות, הנגישות והתמיכה החשובה של עו"ד לביא בלקוחותיו, הביאו אותו להיות בין עורכי הדין לענייני משפחה המובילים והמוערכים ביותר באזור חיפה והצפון

פרטים להתקשרות: נרקיס לביא – חברת עורכי דין

04-8581441

מעבר לאתר

 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר