ג'אודת עודה. "חבל שזה קרה"
ג'אודת עודה. "חבל שזה קרה"

פינת הביזאר: מדוע נפסל מספר 4 בחד"ש?

ג'אודת עודה, שהוצב על ידי חד"ש במקום הרביעי ברשימת חד"ש למועצת העיר, נפסל להתמודדות בבחירות מכיוון שהיה רשום כבר במקום השמיני ברשימת מקומי בחיפה של בועז גור

פורסם בתאריך: 16.10.18 21:26

ג'אודת עודה, מספר 4 ברשימת חד"ש למועצת העיר, נפסל להתמודדות בבחירות הקרובות. הסיבה: עודה רץ למועצה בשתי רשימות שונות.

עודה הצטרף לפני חודשים אחדים לרשימת מקומי בחיפה בראשותו של בועז גור והוצב במקום השמיני ברשימה כחלק מהסכם שיתוף פעולה עם העדה האחמדית בכבביר. אבל לאחרונה הוא החליט לשנות כיוון ועבר לחד"ש, שם הוא הוצב במקום הרביעי ברשימה. כשהגיעו רשימת השמות של שתי הרשימות למנהל הבחירות בחיפה מטעם משרד הפנים עופר שפר, הוא עלה על הכפילות תוך זמן קצר והודיע על פסילתו משתי הרשימות.

חד"ש הגישה עתירה בעניין לבית המשפט המחוזי בחיפה בשבתו כבית משפט מינהלי, אך היום (שלישי) היא משכה את עתירתה. בית המשפט אף הורה להסיר כל פרסום שבו מופיעה תמונתו של עודה שמא ייחשב הדבר כהטעיית הציבור.

 

 

גור, יש לכם את זה ביותר מוזר?

"עודה הצטרף למקומי בחיפה כחלק מהסכם שיתוף פעולה עם מנהיגי שכונת כבביר, שבמסגרתו שובצו נציגי השכונה במקומות השלישי והשמיני ברשימה שהוגשה לוועדת הבחירות ואושרה. לצערנו, עודה החליט ממניעים אישיים להפר את ההסכם עם מקןמי בחיפה, וביום האחרון להגשת הרשימות הוא נרשם במקום הרביעי בחד"ש. אינני יודע מה היו מניעיו, אך הדבר החשוב הוא המציאות בשטח שמראה שמקומי בחיפה ממשיכה בהצלחה את הסכם השותפות הייחודי עם מנהיגי שכונת כבביר".

עודה, איך דבר כזה קורה? 

"חבל שזה קרה. בזמנו קרתה הטעות הזו אצל גור. אני לא יכול להפנות אצבע מאשימה כלפי מי שהחליף את המיקום ביני לבין אדהם עודה – אני נבחרתי על ידי העדה למקום השלישי והוא למקום השמיני. ככה הלכנו וחתמנו. כשהתבררה הטעות ניסינו לבטל ולשנות עם גור אבל זה לא הצליח. ניסיתי ליצור איתו קשר ללא הצלחה, ולכן ניהלתי משא ומתן עם חד"ש והצטרפתי אליהם. חתמתי על טפסים במינהלת הבחירות על הסרת מועמדותי ברשימה של גור. חשבתי שזה מותר. אבל אז התברר שמקומי בחיפה כבר הגישו את הרשימה, ואחרי שהיא אושרה על ידי ועדת הבחירות כבר אי אפשר היה להוציא אותי משם".

 


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות בחיפה?

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באייפון

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ של "כלבו – חיפה והצפון"


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
 1. חיפאי

  עו"ד גור הנכבד
  מודעת הבחירות שלך שנתלתה ברחוב בורוכוב פינת אינטרנציונל מסתירה למכוניות בשני הרחובות המתקרבות לצומת זו את זו.
  איך אתה רוצה שיצביעו בשבילך, אם אתה מראה שלא איכפת לך שייהרגו אנשים בתאונות דרכים בגלל רצונך להיבחר?
  בוש והיכלם

  הורדת את המודעה אבל יום אחר כך מישהו אחר מטעמך תלה אותה שוב
  האם בכזו שלומיאליות תהיה ראש עיר?
  זה לא צחוק, האם אתה רוצה לשאת על מצפונך ילד שייהרג או יהיה נכה כתוצאה מתאונת דרכים שתיגרם כי שלט הבחירות שלך הסתיר את מכוניותיהם זו מזו?

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר