רכב פגע הערב (שלישי) בנערה כבת 15 ברחוב אבן גבירול בחיפה. הולכת הרגל פונתה במצב קשה לבית החולים רמב"ם עם חשש לחייה. ממד"א נמסר כי היא סובלת מפגיעת ראש. המשטרה קוראת לנהג הפוגע להסגיר את עצמו בטרם תגיע אליו.
האמבה אוכלת המוח הגיעה לחיפה? צעיר נבדק ברמב"ם
צעיר שחש לא טוב הגיע לקריה הרפואית רמב"ם לאחר שבילה בחוף גיא. בבית החולים מדגישים כי בשלב זה אין אימות או חשד לקשר לאמבה נגלריה פאולרי. אתמול הגיעו לרמב"ם שמונה ילדים ששהו בחוף גיא, אשר חלקם התלוננו על חום וחלקם חשו ברע, והם שוחררו ללא חשד לאמבה
תגובות