הולכת רגל נפגעה קשה לפנות בוקר (שבת) מרכב ברחוב הרצל בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לרמב"ם את הפצועה, אשה כבת 64, עם חבלות בראש ובגפיים. באירוע נפצע אדם נוסף באורח קל.
האמבה אוכלת המוח הגיעה לחיפה? צעיר נבדק ברמב"ם
צעיר שחש לא טוב הגיע לקריה הרפואית רמב"ם לאחר שבילה בחוף גיא. בבית החולים מדגישים כי בשלב זה אין אימות או חשד לקשר לאמבה נגלריה פאולרי. אתמול הגיעו לרמב"ם שמונה ילדים ששהו בחוף גיא, אשר חלקם התלוננו על חום וחלקם חשו ברע, והם שוחררו ללא חשד לאמבה
תגובות