מבריכה ציבורית בקיבוץ החותרים נמשה על ידי המציל ילד תושב חיפה כבן 11, ופונה לבית החולים רמב"ם במצב קשה לאחר שבוצעו בו פעולות מצילות חיים. הילד שהה במקום במסגרת אירוע בת מצווה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות הטביעה.
רעידת אדמה: אור שחף יעזוב את תפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית
פירסום ראשון: לאחר תשע שנים מוצלחות ופוריות כמנכ"ל התאגיד העירוני החליט שחף בהסכמה עם יו"ר הדירקטוריון רני בנדר על סיום תפקידו. שחף: "אחרי תקופה ארוכה בה הובלתי את החברה הכלכלית להישגים משמעותיים זה הזמן להתקדם לאתגר הבא. העיר חיפה, יקרה לי ואני מתכוון להמשיך לעשות למענה. אני מודה ליונה יהב שהאמין בי לאורך השנים ועוזב את החברה בגאווה"
תגובות