בדרך עכו בקרית ביאליק נסגר אתר ששימש להימורים. במקום נתפסו מחשבים, מסכים ומצלמות, ומפעיל המקום, תושב קרית מוצקין באמצע שנות ה-40 לחייו, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים.
האמבה אוכלת המוח הגיעה לחיפה? צעיר נבדק ברמב"ם
צעיר שחש לא טוב הגיע לקריה הרפואית רמב"ם לאחר שבילה בחוף גיא. בבית החולים מדגישים כי בשלב זה אין אימות או חשד לקשר לאמבה נגלריה פאולרי. אתמול הגיעו לרמב"ם שמונה ילדים ששהו בחוף גיא, אשר חלקם התלוננו על חום וחלקם חשו ברע, והם שוחררו ללא חשד לאמבה
תגובות