בחדר המיון של בית החולים רמב"ם נמצאים היום (ראשון) 142 אנשים – תפוסה של 200 אחוז ביחס למספר המיטות. מדוברות רמב"ם נמסר כי 25 אנשים מחכים יותר מעשר שעות. הסיבה לכך, אומרים ברמב"ם, היא העובדה שהמחלקות הפנימיות מלאות אחרי סוף השבוע, ולא בגלל תחלואה חריגה.
בשורה לתושבי בת גלים: ענקית הקמעונאות הגיעה לשכונה
ענקית הקמעונאות הצרפתית קרפור פותחת את הסניף הרביעי שלה בחיפה - בפסאז' ברחוב העלייה השנייה בבת גלים - ובשכונה מצפים בהתלהבות: "מקווים שזו תהיה התחלה חדשה עם מחירים טובים ועם מבחר של מוצרים, ושקרפור תעמוד בהבטחה להיות הכי זולה שיש"
תגובות