סמוך לשעה 19:10 נמסר למד"א על הולכת רגל שנפגעה מרכב בדרך יד לבנים בחיפה. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזעק למקום טיפל בנפגעת כבת 80 ופינה אותה במצב אנוש לבית החולים רמב"ם, כשהיא סובלת מחבלות קשות בכל חלקי גופה".
בפעם השנייה תוך חודש: חוצות המפרץ תובעת את העירייה
חברת חוצות המפרץ טוענת כי היא שילמה לעיריית חיפה "תחת מחאה" היטלי פיתוח בסך של 2,874,878 שקל. כעת היא מבקשת מבית המשפט להורות להשיב לה את הכספים בטענה לחיוב יתר ולחיוב רטרואקטיבי פסול
תגובות