בשעה 08:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על גבר בן 52 שננשך על ידי שני כלבי רוטוויילר כשטייל בנחל שיח סמוך לבית העלמין בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפלו בו והפנו אותו לבית החולים רמב"ם במצב קל עד בינוני עם חתכים עמוקים בגפיים העליונות והתחתונות .
תלמיד מליאו באק זכה במדליית הכסף באולימפיאדת הפיזיקה
256 תלמידים מ-55 מדינות השתתפו באולימפיאדה האירופית לפיזיקה שהתקיימה בשבוע שעבר בגיאורגיה. יואב צולר, תלמיד כיתה י"ב בבית הספר ליאו באק, עשה הרבה כבוד למדינה וזכה במדליית כסף
תגובות