יעקב קבב: כל המרכיבים שיוצרים אגדה מקומית מאת: נמרוד אשכנזי סוד הקסם, והפעם: יעקב קבב. קל להבין איך הוא משגשג לאורך יותר מ-40 שנה. זאת מנה ייחודית, טעימה, טרייה ובמחיר הוגן - בדיוק מה שצריך באמצע יום עבודה
בעקבות פניית "כלבו": בית הגפן ביטל הנחה לחברי עומדים ביחד מאת: נמרוד אשכנזי במסגרת קידום מכירת הכרטיסים להצגה "מלכת האמבטיה" שתעלה בבית הגפן, בקבוצות הווטסאפ של תנועת עומדים ביחד הופצה הודעה ובה קוד הנחה לרכישת כרטיסים שמיועד לחבריה. בעקבות פניית "כלבו חיפה והקריות" בוטלה ההנחה. מנכ"ל בית הגפן אסף רון: "מקבל את הביקורת, זה חוסר מחשבה"
אמהות החטופים השתתפו באירוע "שרות תקוה" מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" באירוע "שרות תקוה" שהפיקה המועצה הדתית חיפה אירחה הרבנית ימימה מזרחי אמהות של חטופים והזמרת והיוצרת דין דין אביב ולהקתה אירחו את הזמרת שירי מימון בשירי עידוד ותקווה
ארגון תנועה ישראלית פתח מטה חיפאי מאת: שושן מנולה בראש המטה החיפאי של תנועה ישראלית עומדת לימור אורן, שמרכזת את הפעילות בעיר. "מעורבותם של תושבים בתהליכי קבלת החלטות ברמה העירונית היא קריטית לשיפור איכות החיים", היא אומרת, "בחיפה מצאנו רשות מקומית עם הבנה, עם רצון ועם יכולות לפעול בשיתוף ובשקיפות עם התושבים"
ההפתעה שחיכתה במחנה האימונים של הפועל: שלושה שחקנים בחדר מאת: יצחק גולדשטיין שחקני הפועל חיפה שבו ממחנה האימונים בקפריסין עם בטן מלאה לאחר שהמועדון שיבץ כל שלושה שחקנים בחדר אחד במלון. כשהבעלים יואב כץ הבין שהשחקנים מסרבים לעלות לחדרים, לא נותרה לו ברירה אלא לשכור חדרים נוספים. דובר הפועל: "הטענות הן שקריות"
קרית אתא: הסתיים מחנה הקיץ באנגלית לתלמידי העיר מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" בשבוע שעבר הסתיים בהצלחה מחנה הקיץ באנגלית לתלמידי כיתות ג'-ה' מכל בתי הספר בעיר. במחנה השתתפו כ-300 תלמידים, מצטיינים ומתקשים כאחד, שלמדו ביחד באופן חווייתי את השפה האנגלית על ידי מורים מהעיר ומורים שהגיעו במיוחד מארה"ב
משרד האנרגיה יקדם תוכנית להטמנת קווי החשמל בחיפה מאת: שושן מנולה בפגישת עבודה שקיימו שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן וראש העיר יונה יהב סוכם על קידום תוכנית להטמנת קווי החשמל בחיפה ועל פיתוח תשתיות המים והביוב במטרה לסייע בזירוז תוכניות הבנייה, תוך הגברת אמינותה של מערכת החשמל בשגרה ובחירום
לא ישנים מספיק: הרגלי השינה של הישראלים נחשפים מאת: שושן מנולה על שינה ומלחמה: בסקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נמצא כי 18 אחוז מהנסקרים ישנים רק חמש וחצי שעות בלילה באמצע השבוע, 24 אחוז דיווחו שהם אינם ישנים מספיק כדי לתפקד במיטבם, וחמישה אחוזים מבעלי רישיון הנהיגה דיווחו שעייפות סיכנה אותם בחודש האחרון
רעידת אדמה: אור שחף יעזוב את תפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית מאת: בועז כהן פירסום ראשון: לאחר תשע שנים מוצלחות ופוריות כמנכ"ל התאגיד העירוני החליט שחף בהסכמה עם יו"ר הדירקטוריון רני בנדר על סיום תפקידו. שחף: "אחרי תקופה ארוכה בה הובלתי את החברה הכלכלית להישגים משמעותיים זה הזמן להתקדם לאתגר הבא. העיר חיפה, יקרה לי ואני מתכוון להמשיך לעשות למענה. אני מודה ליונה יהב שהאמין בי לאורך השנים ועוזב את החברה בגאווה"
יו"ר הוועד המנהל בריאלי: "מגבים את רבינוביץ'" מאת: שושן מנולה בעקבות השעייתו של מנהל בית בירם מנדי רבינוביץ' מחברותו בארגון המורים והשיימינג שעשה לו בית הדין של הארגון, הוועד המנהל בבית הספר הריאלי מגבה את המנהל. רבינוביץ': "אחרי 27 שנים של שלטון אבסולוטי, למורי ישראל מגיע מנהיג ראוי"
אביה של החטופה: "סלחתי לסבע על מה שהיה" מאת: יצחק גולדשטיין רוני שטיינברכר, אביה של דורון מכפר עזה שמוחזקת בשבי החמאס בעזה, השתתף בשבת בטקס שערכה מכבי חיפה במסגרת המאבק להשבת החטופים. "לא הייתי מאמין שתתחיל עונה חדשה ודורון ועוד 119 חטופים לא ישוחררו", הוא אומר, "אני שמח שדיא סבע הוא חלק מהקבוצה"
תגובות