מעיריית חיפה נמסר כי החל מערב החג, 10 באפריל, ועד למוצאי החג, 17 באפריל, לא תתבצע אכיפה במקומות המסומנים בכחול-לבן, וזאת כדי להקל על תושבים המבקשים להשתתף באירועים במהלך החג וחול המועד.
רעידת אדמה: אור שחף יעזוב את תפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית
פירסום ראשון: לאחר תשע שנים מוצלחות ופוריות כמנכ"ל התאגיד העירוני החליט שחף בהסכמה עם יו"ר הדירקטוריון רני בנדר על סיום תפקידו. שחף: "אחרי תקופה ארוכה בה הובלתי את החברה הכלכלית להישגים משמעותיים זה הזמן להתקדם לאתגר הבא. העיר חיפה, יקרה לי ואני מתכוון להמשיך לעשות למענה. אני מודה ליונה יהב שהאמין בי לאורך השנים ועוזב את החברה בגאווה"
תגובות