הירי בוצע ככל הנראה מרכב דו גלגלי, המשטרה הציבה מחסומים ברחובות הסמוכים ופתחה בחקירה. הרקע: סכסוך בין עבריינים. בלילה שבין שני לשלישי עצרה המשטרה ארבעה גברים בשנות ה-20 עד שנות ה-40 לחייהם בחשד למעורבות באירוע, והבוקר יבקשו שוטרי תחנת חיפה להאריך את מעצרם.
ארגון תנועה ישראלית פתח מטה חיפאי
בראש המטה החיפאי של תנועה ישראלית עומדת לימור אורן, שמרכזת את הפעילות בעיר. "מעורבותם של תושבים בתהליכי קבלת החלטות ברמה העירונית היא קריטית לשיפור איכות החיים", היא אומרת, "בחיפה מצאנו רשות מקומית עם הבנה, עם רצון ועם יכולות לפעול בשיתוף ובשקיפות עם התושבים"
תגובות