תושב כאבול, בן 50, איים אמש לשרוף את בית החולים רמב"ם בגלל דחיית ניתוח לאשתו. הוא נעצר על ידי שוטרי תחנת שפרעם, חש ברע והובהל לבית החולים בנהריה. בשל מצבו הרפואי הוא שוחרר על ידי המשטרה בתנאים מגבילים.
ההפתעה שחיכתה במחנה האימונים של הפועל: שלושה שחקנים בחדר
שחקני הפועל חיפה שבו ממחנה האימונים בקפריסין עם בטן מלאה לאחר שהמועדון שיבץ כל שלושה שחקנים בחדר אחד במלון. כשהבעלים יואב כץ הבין שהשחקנים מסרבים לעלות לחדרים, לא נותרה לו ברירה אלא לשכור חדרים נוספים. דובר הפועל: "הטענות הן שקריות"
תגובות