את ההצעה לסדר להקים טיילת ושביל אופניים לאורך הרחוב העלתה במועצת העיר חברת האופוזיציה ד"ר עינת קליש רותם. המועצה דחתה את ההצעה ברוב קולות.
ארגון תנועה ישראלית פתח מטה חיפאי
בראש המטה החיפאי של תנועה ישראלית עומדת לימור אורן, שמרכזת את הפעילות בעיר. "מעורבותם של תושבים בתהליכי קבלת החלטות ברמה העירונית היא קריטית לשיפור איכות החיים", היא אומרת, "בחיפה מצאנו רשות מקומית עם הבנה, עם רצון ועם יכולות לפעול בשיתוף ובשקיפות עם התושבים"
תגובות