הבוקר בשעות 12:30-10:30 תתקיים תהלוכת הפסחא באזור העיר התחתית. התהלוכה תצא ממתחם הפרסים, תעבור ברחובות המגינים, אליהו הנביא ודרך יפו, ותסתיים בכנסיית עין דור. הרחובות אלנבי, רוטנברג, המגינים, הציונות, חורי, יוחנן הקדוש, שיבת ציון, מעלה השחרור, אליהו הנביא, פלי"ם, הבנקים, יפו, עין דור ובן גוריון ייחסמו לסירוגין. המשטרה ממליצה לנהגים לנסוע ברחוב העצמאות.
גאווה: כללית במקום השני במדד מותגי הבריאות
כללית דורגה במקום השני במדד מותגי הבריאות בסקר מדד המותגים השנתי של "גלובס" לשנת 2024. מנהל המחוז רונן נודלמן: "במחוז חיפה והגליל המערבי אנחנו חווים את העוצמה הזו מדי יום. המטופלים שלנו אינם רק מספרים אלא אנשים עם צרכים ייחודיים, ולכן אנו משקיעים מאמצים במתן שירות אישי ומותאם"
תגובות