המשטרה עצרה שני צעירים תושבי חיפה והקריות שפרצו למכוניות ברחוב שער העלייה בחיפה. הצעירים נעצרו בזכות עירנות של שוטר שלא היה בתפקיד והבחין בהתרחשות. ברשות הצעירים נתפס ציוד פריצה. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.
המטוס הראשון של אייר חיפה נמסר להנהלת החברה
המטוס, מדגם ATR 72-600 ובו 72 מושבים, נמסר להנהלת חברת אייר חיפה על ידי הנהלת היצרנית הצרפתית-איטלקית ATR בטקס שהתקיים בנמל התעופה בלניאק בטולוז, צרפת. המטוס צפוי לנחות בחיפה ביום ראשון
תגובות