בעקבות קריאות רבות למוקד 100 ביקשה המשטרה להבהיר שהאירוע בקריון הוא קטטה שהתפתחה בין כמה מעורבים ושמדובר באירוע פלילי ולא ביטחוני.
רעידת אדמה: אור שחף יעזוב את תפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית
פירסום ראשון: לאחר תשע שנים מוצלחות ופוריות כמנכ"ל התאגיד העירוני החליט שחף בהסכמה עם יו"ר הדירקטוריון רני בנדר על סיום תפקידו. שחף: "אחרי תקופה ארוכה בה הובלתי את החברה הכלכלית להישגים משמעותיים זה הזמן להתקדם לאתגר הבא. העיר חיפה, יקרה לי ואני מתכוון להמשיך לעשות למענה. אני מודה ליונה יהב שהאמין בי לאורך השנים ועוזב את החברה בגאווה"
תגובות