מדוברות מד"א נמסר הערב (שבת) כי אדם כבן 27 נפל מגובה של שתי קומות ברחוב אבן גבירול בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם. מצבו מוגדר קשה והוא סובל מחבלה בראשו.
גאווה: כללית במקום השני במדד מותגי הבריאות
כללית דורגה במקום השני במדד מותגי הבריאות בסקר מדד המותגים השנתי של "גלובס" לשנת 2024. מנהל המחוז רונן נודלמן: "במחוז חיפה והגליל המערבי אנחנו חווים את העוצמה הזו מדי יום. המטופלים שלנו אינם רק מספרים אלא אנשים עם צרכים ייחודיים, ולכן אנו משקיעים מאמצים במתן שירות אישי ומותאם"
תגובות