ממגן דוד אדום במרחב כרמל נמסר על פועל שנפל מגובה של שלושה מטרים ברחוב לילינבלום בקרית אתא ונפצע בראשו. חובשים ופראמדיקים העניקו לפועל, כבן 21, טיפול רפואי במקום ופינו אותו לבית החולים רמב"ם. מצבו מוגדר בינוני.
האמבה אוכלת המוח הגיעה לחיפה? צעיר נבדק ברמב"ם
צעיר שחש לא טוב הגיע לקריה הרפואית רמב"ם לאחר שבילה בחוף גיא. בבית החולים מדגישים כי בשלב זה אין אימות או חשד לקשר לאמבה נגלריה פאולרי. אתמול הגיעו לרמב"ם שמונה ילדים ששהו בחוף גיא, אשר חלקם התלוננו על חום וחלקם חשו ברע, והם שוחררו ללא חשד לאמבה
תגובות