חדרי בריחה בחיפה. תמונה ממאגר Shutterstock - Microvector
חדרי בריחה בחיפה. תמונה ממאגר Shutterstock - Microvector

חדרי בריחה בחיפה: ברוכים הבאים לעולם החדש

חדרי בריחה מהווים תופעה תרבותית יוצאת דופן. אינספור אנשים מכל קצוות תבל כבר התמכרו לחוויה המדהימה. אז בין אם אתם לא מבינים על מה המהומה ובין אתם אסקפיסטים מנוסים, אין סיכוי שלא תיהנו מחדרי הבריחה הייחודיים שקיבצנו עבורכם

פורסם בתאריך: 9.7.19 22:38

חדר הבריחה "המשחק האחרון" של רשת "אניגמטיק" – סנסציה בתרבות חדרי הבריחה בישראל

24 שעות. זה הזמן שלקח לי להתאושש מ"המשחק האחרון". והאמת, זה די מפתיע. אחרי הכל, אני אסקייפר (חובב חדרי בריחה) מנוסה ועל כן, ביקרתי בעשרות חדרי בריחה מקוריים, מפתיעים ומיוחדים. חשבתי שכבר אי אפשר להפתיע אותי. שראיתי את כל מה שיש לתחום חדרי הבריחה להציע. ואיכשהו, במהלך "המשחק האחרון", נעתקו מילים מפי. הייתי בהלם מוחלט.

לאחר יממה ארוכה של תהיות ומחשבות, נפל לי האסימון. מה שהופך את  "המשחק האחרון" לכל כך מיוחד הוא העובדה שהחדר שובר את כללי המשחק. הוא נמנע מקלישאות מיותרות של חדרי בריחה בכלל וחדרי אימה בפרט, ושואף לרענן ולהביא משהו חדש לתחום המופלא הזה. ובתכל'ס, אפשר להגיד בפה מלא שהוא מצליח לעשות זאת בענק.

"המשחק האחרון"

"המשחק האחרון"

כאשר נודע לי שאני עומד להיפגש עם אורן, אלקטרונאי ומנכ"ל רשת חדרי הבריחה הידועה "אניגמטיק", קפצתי משמחה. ידעתי שאני עומד לפגוש אדם מקורי, משוגע ויצירתי. והאם צדקתי? ביג טיים. כבר מהמשפטים הראשונים שהחלפנו ביננו, היה לי ברור- זהו האדם שעומד מאחורי חדרי הבריחה המשוגעים והמעולים של רשת "אניגמטיק".

ניהלנו שיחה ארוכה. הוא סיפר לי על חדר הבריחה הראשון שלו, על הלילה שבו הבין כי הוא חייב לפתוח חדר בריחה, על המחברת העמוסה שבה הוא רושם סקיצות ורעיונות לחדרי בריחה, על האנשים הסקפטיים שחשבו כי הוא משוגע ואיך לא- על הרגע שבו הגשים את החלום. מאז החדר הראשון שלו, נוספו עוד שלושה חדרים מאתגרים נוספים, והביקוש להם בשמיים.

ואז, הגענו ל"המשחק האחרון". דיברנו על הדרכים השונות שבהן החדר שובר את כללי המשחק. ואם אתם כעת מאבדים את זה וחושבים לעצמכם: "נו, תספרו לנו כבר מה הביג דיל עם החדר הזה!!", אז כדאי שקודם כל תירגעו ותשתו כוס מים. מיד תגלו באילו דרכים מנפץ החדר את המוסכמות והחוקים הידועים של עולם חדרי הבריחה:

הסיפור: קלישאה מספר אחת של חדרי בריחה- סיפור המסגרת מועבר לכם ממש לפני הכניסה לחדר. אולם, אם עדיין לא הבנתם, "המשחק האחרון" הוא ממש לא עוד חדר רגיל. בלי לספיילר יותר מידי, נגיד לכם שהסיפור מתחיל מהרגע שבו תבצעו הזמנה לחדר ומסתיים ברגע שבו תצאו סופית מהחדר. ומהי העלילה, בגדול? מדירה נטושה שבה התרחש רצח מתחילים לבקוע קולות ורעשים מוזרים. מוכנים להיכנס ולחקור מה בדיוק הולך שם?

רמת הקושי: בינוני- קשה. קלישאה מספר שתיים של חדרי בריחה- חדרי אימה קשים הם מאתגרים אך ורק בזכות החלק המצמרר של החדר. אך במקרה של "המשחק האחרון", הדבר אינו נכון כלל וכלל. החידות הוגנות ומאתגרות מאוד לכשעצמן. בהתחייבות.

האווירה: כבר מהכניסה לבניין, החוויה מתחילה. כן, קראתם נכון. ההגעה לקומת החדר, היא משימה בפני עצמה, שכן הקולות והרעשים המוזרים שתשמעו יגרמו לכם לעצור במקומכם שוב ושוב. בשלב מסוים, תפגשו דמות חשודה שתלווה אתכם לחדר ותדריך אתכם. המלצה ממני אליכם: אל תאמינו לשום דבר שיוצא לה מהפה. היא שקרנית, מניפולטיבית וחסרת רגש. ומה לגבי התפאורה? ובכן, החדר עצמו שובר עוד קלישאה של חדרי בריחה- בחדרי אימה חייבים להיות איברים כרותים, דם בכל מקום או מכשירי עינויים למיניהם. לא כאן. החדר מבוסס על תפיסה ייחודית, אשר לפיה סימולציה של אזור ריאליסטי ומוכר לקהל הרחב, ייצור את תחושת הפחד האימתנית ביותר. לכן, החדר, ששטחו רחב ביותר, עוצב לפרטי פרטים, על מנת שתיווצר תחושה של בית אמיתי לחלוטין. כמו כן, המוזיקה המצמררת והתאורה המושקעת הם אקטיביים ומשתנים בהתאם להתקדמותכם במשחק, מה שיגרום לכם להיטמע לחלוטין בתוך הסיפור המסעיר.

למי זה מתאים? לא לבעלי לב חלש. עבור שאר האנשים, ולאסקייפרים בפרט, החדר מומלץ ביותר.

כמות משתתפים: 2-8. במידה ואתם פחדנים, עדיף להביא כמה שיותר אנשים.

הייחוד: אשכרה עדיין לא הבנתם מה מיוחד כל כך בחדר? חפרנו לכם מספיק! עכשיו, רוצו והזמינו מקום.

חדר הבריחה "המשחק האחרון"

כתובת: יוחנן הסנדלר 8, חיפה (תחזיקו ידיים ותיכנסו לבניין באיטיות).
טלפון: 054-3315338
קישור לאתר
קישור לפייסבוק רשת "אניגמטיק"

לוגו "המשחק האחרון"

לוגו "המשחק האחרון"


חדר הבריחה "קוהינור" – אחד מחדרי הבריחה המצליחים ביותר באזור הצפון

אני לא מכיר חובב חדרי בריחה אחד שלא היה בחדר ה"קוהינור". מדובר באחד מהחדרים המפורסמים והנחשבים ביותר בחיפה בפרט ובאיזור הצפון בכלל. אז לאחר שגיליתי כי מדובר בחדר מפורסם ונחשב שכזה, הבנתי שעליי לבקר בו בעצמי. אולם, טרם ביצוע ההזמנה לחדר, החלטתי לקרוא עליו ברחבי האינטרנט. והאמת, הביקורות הפתיעו אותי מאוד.

באיזושהי דרך קוסמית, החדר הזה הצליח להסעיר את כולם. בחיי לא נתקלתי בקונצנזוס רחב שכזה על חדר בריחה. נשים, גברים, ילדים, צעירים, מבוגרים… כולם פשוט התאהבו ב"קוהינור". רק לאחר ששיחקתי בו, הבנתי מדוע הוא מצליח למשוך אליו קהלי יעד רבים ומגוונים כל כך.

אך לפני שאסביר את המניע המרכזי להצלחת החדר, בואו ואתן לכם רקע קצר על ה"קוהינור". החדר פותח ונבנה ע"י שני מהנדסי פיתוח מחברת "רפאל", תוך השקעה רבה בטכנולוגיית החדר ובעיצובו הכללי, וזכה להצלחה מסחררת. לכן, לא הופתעתי כששמעתי שלפני מספר חודשים, חדר הבריחה "קוהינור" שימש לצילומי תוכנית ריאליטי מחו"ל! ("המרוץ למיליון מלטה").

וכעת, לשאלה המרכזית- מדוע החדר הזה כל כך מצליח? ובכן, אלו לא רק התפאורה המפורטת והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים שהפכו את "קוהינור" לשם דבר באיזור הצפון, אלא גם היכולת של החדר להתאים את עצמו לכל קבוצת מבקרים באופן אישי, מבחינת רמת הקושי וגיוון החידות.

לחדר יש מגוון סטים של חידות, אשר כל אחד מהם ניצב ברמת קושי אחרת ומותאם לקבוצה הרלוונטית, והם אף משנים את החידות בזמן אמת עפ"י התקדמות השחקנים בחדר. כך, כל אדם, ללא קשר לגילו ולמספר האנשים שעמם הגיע, יכול ליהנות מהחדר המקסים והיפהפה הזה.

אז בואו נכיר את חדר הבריחה "קוהינור"!

צילומי המירוץ למיליון בקוהינור.צילום: א. סגל

צילומי המירוץ למיליון בקוהינור.צילום: א. סגל

הסיפור: הסיפור האמיתי של ה"קוהינור" מתחיל לפני כ-5000 שנים בהודו. יהלום הקוהינור, שנמצא בשטחי המדינה, משך אליו מבקרים רבים מכל קצוות תבל, הודות לגודלו העצום וליופיו המרהיב. כאשר הבריטים כבשו את הודו, הם לקחו עמם את ה"קוהינור" והציבו אותו בכתרי המלכות לאורך השנים.

במרוצת השנים, ההודים הפצירו בבריטים להחזיר להם את ה"קוהינור", ואילו הבריטים מסרבים לכך בתוקף עד היום. הקוהינור, שמשובץ בכתר של המלכה אליזבט, נשמר במצודת לונדון תחת אבטחה כבדה, אך לפני כמה ימים, היהלום נעלם!

האחראי על אוצרות בית המלוכה חושד בחברו ממוצא הודי, על כך שגנב את ה"קוהינור". ממש ברגעים אלו, הוא מזמין את חברו למשחק השח השבועי שלהם, על מנת לתת לכם זמן לחדור לביתו ולנסות לאתר את ה"קוהינור". מוכנים לגלות את האמת?

רמת הקושי: קל, בינוני, קשה או קשה מאוד. הבחירה היא אך ורק בידכם.

האווירה: קלאסית ונעימה. המוזיקה המרגיעה, העיצוב האתני המוקפד והחידות המגוונות, יכניסו אתכם היישר לאווירה הקסומה של אנגליה והודו.

למי זה מתאים? לכווווווווווולם.

כמות משתתפים: 2-8.

הייחוד: החידות הטכנולוגיות החכמות, התפאורה המפורטת, הסיפור המקורי והיכולת של עובדי המקום להתאים את החדר לכל קבוצה בפרט, לא מותירים שום מקום לספק- כל אחד חייב לבקר ב"קוהינור"!

 חדר הבריחה "קוהינור"

*החדר אינו מפחיד.

כתובת: שדרות מוריה 58, הכרמל, חיפה (בכניסה לשכונת כרמליה).
טלפון: 054-3315338
קישור לאתר
קישור לפייסבוק רשת "אניגמטיק"

"קוהינור". צילום: א. סגל

"קוהינור". צילום: א. סגל


חדר הבריחה "פסיכודלי" – החדר שהפתיע אותי בענק

"למה אתה הולך לכל כך הרבה חדרי בריחה?", שאל אותי חבר טוב. בתגובה, נתתי לו את התשובות המובנות מאליהן, את הסיבות הסטנדרטיות שכמעט וכל אסקייפר היה יכול לחשוב עליהן. סיפרתי לו שאני רוצה לחוות אתגר מחשבתי, להיכנס לעולם אחר ולהתנתק מהשגרה. ואז, לפתע, הבנתי את המניע האמיתי להתמכרות המוזרה הזו שלי.

בתכל'ס, אני הולך לחדר בריחה בשביל שיפתיעו אותי. אני רוצה לחוות תגובות קיצוניות שלא הייתי חווה באף מקום אחר. אני רוצה שרמת האדרנלין בגופי תעלה לגבהים שכמותם לא הרגשתי מעולם. קריאת ה"שיואו" הזאת, שאני משחרר באופן רפלקסיבי בעת ביקורי בחדר בריחה מרגש, היא הסיבה המרכזית שלשמה אני פוקד חדרי בריחה באופן קבוע.

חדר הבריחה "פסיכודלי" הוא פשוט מבול של הפתעות. בעוד שחדר בריחה מוצלח טומן בחובו שתיים או שלוש הפתעות שבאמת מצליחות לרגש אותי, "פסיכודלי" פשוט עלה על כל הציפיות והצליח להפתיע אותי ואת חבריי אינספור פעמים, לכל אורך השעה האינטנסיבית שעברנו. ולא רק אותי הצליח "פסיכודלי" להפתיע. מידי יום, פוקדים את המקום מבקרים רבים, אשר קראו את הביקורות המעולות שקיימות עליו ברחבי האינטרנט.

אז מבלי להכביר במילים, בואו נכיר את חדר הבריחה "פסיכודלי"!

"פסיכודלי". צילום: א. סגל

"פסיכודלי". צילום: א. סגל

הסיפור: פרופסור ג'קי, ביקש מאיתנו לצטט אותו במילותיו: "שלום רב, קוראים וקוראות יקרים! שמי פרופסור ג'קי, אני בוגר 'אוניברסיטת ייל' לכימיה. במסגרת ניסויי הרבים, אני מבצע שימוש בכדורים שמשנים מצבי תודעה. האמת שלא כל המחקרים שלי עברו באופן חלק, ואפילו ישבתי בכלא לזמן מה, מעדיף לא לפרט מדוע…

בכל מקרה, אשמח לעזרתכם בניסוי חדש שאני עתיד לבצע בקרוב. אני עומד לתת לכם כדור קטן, אבל אין לכם ממה להילחץ! אני כמעט בטוח שהם לא מסוכנים לשימוש ולא גורמים לתופעות לוואי רבות. אולי תחוו קצת הזיות, טיפה סחרחורות, ויש מצב ששיגעון מוחלט. לא משהו רציני. מצפה לראותכם בקרוב! אה, ועוד דבר- אל תספרו לאף אחד שאתם משתתפים אצלי בניסוי… עוד לא בדיוק קיבלתי בחזרה את רישיון העבודה שלי".

רמת הקושי: בינוני- קשה.

האווירה: פסיכודלית. למרות מה שפרופסור ג'קי סיפר לכם, לתרופות לא חסרות תופעות לוואי. לכן, הגיוני לחלוטין שתראו המון דברים חריגים ומטורפים בחדר. כמו מה למשל? עדיף שלא ניתן הרבה ספויילרים, ושפשוט תבקרו במקום ותראו בעצמכם.

למי זה מתאים? לאסקייפרים שמחפשים חוויה חדשנית, משוגעת ומקורית בתחום חדרי הבריחה, למשפחות שרוצות לבלות יחד זמן איכות מגבש, לבני זוג, לקבוצות חברים ולעוד.

כמות משתתפים: 2-8.

הייחוד: פשוט מאוד- אין סוף להפתעות.

חדר הבריחה "פסיכודלי"

*החדר אינו מפחיד.

כתובת: יוחנן הסנדלר 8, חיפה.
טלפון: 054-3315338
קישור לאתר
קישור לפייסבוק רשת "אניגמטיק"

"פסיכודלי". צילום: א. סגל

"פסיכודלי". צילום: א. סגל


חדר הבריחה "מלון פייר" – לא פחות מגאונות

באמצע המשחק שלי בחדר הבריחה "מלון פייר", פשוט קפאתי במקום. באותו הרגע, חבריי לא הבינו מה קורה לי וניסו לבדוק האם אני בסדר. אחרי כמה שניות של הלם, התחלתי לצרוח בשמחה, והכל בגלל חידה יצירתית אחת שפשוט הצליחה להוציא אותי מאיזון. אמרתי להם: "תקשיבו, בחיים לא ראיתי דבר כזה! מי שחשב על החידה הזאת הוא לא פחות מגאון".

אחרי שסיימתי להתפעם מהאתגר הנ"ל, תיארתי לעצמי כי מדובר בהברקה חד פעמית. אולם, בהמשך המשחק, היצירתיות לא הפסיקה לבקוע מן החידות השונות. כך יצא שתוך שעה בודדת, לא הפסקתי לחשוב מחוץ לקופסה ונהניתי מחידות מאתגרות, שלא פגשתי כמותם באף חדר בריחה אחר. ותאמינו לי, אחרי 40 חדרי בריחה, קשה מאוד להפתיע אותי.

חדר הבריחה "מלון פייר". צילום: א. סגל

חדר הבריחה "מלון פייר". צילום: א. סגל

חדר הבריחה "מלון פייר, שעבר לאחרונה שיפוץ ושדרוג מסיבי, הוא פשוט קסם. מדובר בשילוב נדיר של עיצוב מושקע ומגוון רחב של חידות מקוריות שיגרמו לכם להמליץ לכל חבריכם על החדר. עד היום, אינני מבין כיצד מתכנני החדר חשבו על החידות המדהימות הללו, והאמת, אינני בטוח שאני רוצה להבין. אולי עדיף שהקשרים המדהימים בין החידות והסיפור הנפלא שמקשר ביניהם, יישארו מבחינתי בגדר פלא שלא ניתן לתארו במילים.

הייתי שמח לכתוב כאן באופן מעמיק יותר על המורכבות של החידות ועל האופן שבו החדר הזה מצליח לגרום גם לאסקייפרים כמוני, לצרוח מרוב אושר. אך בגלל שאינני מעוניין להרוס לכם את החוויה, אשמור את המחשבות הללו לעצמי ואתן לכם רק טעימה קטנה ממה שמצפה לכם בחדר הבריחה המסעיר "מלון פייר":

הסיפור: לפני כ-50 שנים, נפתח "מלון פייר" הבוטיקי שבעיר חיפה. אולם, כעבור שנה בלבד, הוא נסגר בעקבות תלונות על היעלמותם של מספר אנשים ששהו במלון. חקירת המקרה נסגרה תוך זמן קצר, מכיוון שמנהל המלון נעלם גם הוא ולמשטרה לא היה קצה חוט.

כעת, בואו נחזור לזמננו אנו. במהלך שיפוץ חדר הבריחה "קוהינור", נשבר קיר ומאחוריו, התגלתה דלת למלון. מנהל המתחם מעוניין לפתוח את "מלון פייר" מחדש, אך הוא זקוק לעזרתם של מספר חוקרים, על מנת לאתר חדר סודי במלון שעד כה אף אחד לא הצליח למצוא. חושבים שתשברו את הנאחס? בואו להוכיח לנו.

רמת הקושי: זה באמת לא רלוונטי, שכן מדובר בחדר שכל אחד חייב לבקר בו. ובכל זאת, נציין את העובדה שהמשחק הוא מאתגר בהחלט.

האווירה: בניגוד למלונות אחרים ברחבי העולם, בית ההארחה הזה הוא איננו המקום שבו תרצו להעביר את החופשה הבאה שלכם. מדובר בחדר מסתורי וקריפי, שלא יפסיק לעורר אצלכם חשד.

למי זה מתאים? לכל מי שמחפש חוויה יצירתית ומהפנטת.

כמות משתתפים: 2-8.

הייחוד: היצירתיות. כמות המחשבה שהושקעה בחדר הזה, הן בעיצוב והן בחידות, היא בלתי נתפסת.

חדר הבריחה "מלון פייר"

*החדר לא מפחיד.

כתובת: שדרות מוריה 58, חיפה (שכונת כרמליה).
טלפון: 054-3315338
קישור לאתר
קישור לפייסבוק רשת "אניגמטיק"

מלון פייר. קרדיט צילום ועיצוב: א. סגל

מלון פייר. קרדיט צילום ועיצוב: א. סגל


חדר הבריחה "הג'וב היווני" – כמו טיול ליוון, רק זול ומאתגר יותר

כשביקרתי בחדר הבריחה "הג'וב היווני", חוויתי סיטואציה שלא קרתה לי באף חדר אחר. מדובר באירוע חריג ומיוחד שככל הנראה, לצערי, לא יתרחש שוב בעתיד. ומה בעצם קרה? ובכן, השהייה שלי בחדר ההמתנה של "הג'וב היווני", שנמצא מחוץ לחדר הבריחה, הייתה מדהימה ומהנה בדיוק כמו החוויה שלי במהלך חדר הבריחה עצמו.

למרות שעיצוב חדר ההמתנה היה מושקע ומיוחד והחידות והמשחקים הקטנים שחיכו לי באזור היו מהנים ביותר, אלו לא הסיבות שגרמו לחוויה שלי בחדר ההמתנה להיות מיוחדת ומהנה כל כך. למעשה, הגורם העיקרי לכך, לא היה קשור כלל לחדר ההמתנה עצמו, אלא לשיחה המרתקת שניהלתי באותו המקום עם אביטל- מהנדסת בניין ומנהלת "הג'וב היווני".

במשך קרוב לשעה, דיברתי עם אביטל על חדרי בריחה מקוריים שביקרנו בהם, על המרכיבים החשובים עבורנו בחדרי בריחה, על חידות מפתיעות שנתקלנו בהם ובאופן כללי- על החיים. פגשתי אדם אדיב, מוכשר ומצחיק שפשוט לא רציתי להפסיק לשוחח עמו.

כשאביטל סיפרה לי כי היא ובן זוגה, שעובד כמהנדס אלקטרוניקה, ניצלו את הניסיון הרב שלהם בחדרי בריחה ואת הידע העצום שרכשו בתחומי הנדסת הבניין והאלקטרוניקה והשקיעו את כל כולם בחדר הבריחה "הג'וב היווני", הציפיות שלי עלו לשמיים, ולהפתעתי, גם נענו במלואן בעת כניסתי לחדר הבריחה.

את היצירתיות והשמחה הרבה שזיהיתי באישיותה של אביטל כבר בתחילת השיחה, ראיתי גם "הג'וב היווני". מדובר בחדר בריחה, מושקע, אלקטרוני ומאתגר, אשר הודות לעיצוב המושקע והמפורט שלו, פשוט העתיק את נשימתי בכל פעם מחדש. כל מבקר שנכנס ל"הג'וב היווני", נשאב אוטומטית לסיפור המקורי של החדר ונסחף למערבולת חושים מטורפת ומהנה ביותר.

אז בואו נכיר את חדר הבריחה "הג'וב היווני"!

חדר אירועים "הג'וב היווני". צילום: אננס פרסום

חדר אירועים "הג'וב היווני". צילום: אננס פרסום

הסיפור: ברוכים הבאים לטברנה של מנו. אנו שמחים לארח אתכם! אתם מוזמנים לנוח קצת, לשתות כוסית "אוזו" וליהנות מהבריזה הנעימה. אולם, לא כדאי לכם להתרווח יותר מידי, כי עליכם לבצע בקרוב משימה מורכבת וסודית ביותר. ציפור קטנה לחשה לנו שבאזור קיים חדר כספות סודי, המכיל זהב בשפע. המטרה שלכם היא למצוא את החדר, לגנוב את הזהב ולברוח. חושבים שתצליחו לעשות זאת תוך 60 דקות?

רמת הקושי: לחדר קיימות ארבע גרסאות- ילדים, בינוני, קשה וקבוצות גדולות. כמו כן, ניתן לקיים את הפעילות בשפה האנגלית, בשפה העברית או בשפת הסימנים ואפילו להתאים את החדר אל בקשותיהם של הלקוחות, כך שהמשחק יכלול רמזים וחידות הקשורים למבקרים עצמם!

האווירה: תתכוננו לנחיתה באתונה. האווירה בחדר היא אותנטית, שמחה ומקפיצה, כיאה ליוון. ברגעים מסוימים, אולי אפילו תילחצו, תתרגשו או תהיו מתוחים. אחרי הכול, הגעתם לכאן בשביל לבצע שוד מסובך.

למי זה מתאים? מדובר בחדר בריחה למשפחות, קבוצות חברים, אסקייפרים, ילדים, בני זוג ועוד המון. למעשה, השאלה הנכונה היא: למי זה לא מתאים?! והתשובה- אין אחד שלא ייהנה ב"הג'וב היווני". הדבר אף נכון פי כמה וכמה כשמדובר ביום הולדת, יום גיבוש, מסיבת רווקות או כל אירוע משמח אחר! עובדי "הג'וב היווני" מזמינים אתכם ליהנות ממסיבה ייחודית המתאימה לקבוצת גדולות. האירוע כולל משחק ב"הג'וב היווני" וחגיגת יום הולדת ענקית בחדר אירועים פרטי ומרווח, הכולל מטבחון, קריוקי, מסך ענק ושלל משחקים! כמו כן, המקום מציע סדנאות “diy” ייחודיות לילדים במהלך החופשים, אשר במסגרתם נלמד כיצד לבנות חדר בריחה בעצמנו.

כמות משתתפים: 2-10.

הייחוד: הודות לחזון המפורט והמשוגע שנרקם במוחם של אביטל ובן זוגה בתחילת דרכם ובסופו של דבר, בא לידי ביטוי במלואו ב"הג'וב היווני", הפך החדר לאחד מחדרי הבריחה המושקעים והמיוחדים ביותר בישראל.

"הג'וב היווני" – חדר בריחה ואירועים

*המקום קיבל את תו הנגישות מטעם עמותת "נגישות ישראל", ועל כן, נגיש לנכים ולחירשים.

כתובת: מגדל הנביאים- רחוב חורי 2, קומה 6, חיפה.
טלפון: 054-3187557
קישור לאתר
קישור לפייסבוק
קישור לאינסטגרם

"הג'וב היווני". קרדיט צילום: אננס פרסום

"הג'וב היווני". קרדיט צילום: אננס פרסום


חדרי הבריחה "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה-13" – מפחיד בלשון המעטה

לפני הכל, הצהרה: אתם חייבים לבקר בחדרי הבריחה "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה-13". לא משנה כמה אפרט על החדרים המטורפים הללו, לא אצליח להעביר את אותן התחושות המצמררות שחוויתי בעת ביקורי בהם. אולם, אני כן אוכל לפתח לכם את הציפיות ולספר לכם כי החוויה של שני החדרים הייתה כל כך אינטנסיבית עבורי, עד שלרגעים הרגשתי כאילו אני באמת נמצא בסיטואציות ההזויות אותם המשחק הציג בפניי.

כשנכנסים ליקום חריג ומטורף כמו שיוצג עבורכם ב"הצעקה האחרונה" וב"יום שישי ה-13", אל תתפלאו אם תחוו תנודות קיצוניות במנעד הרגשות שלכם. מה חבריי ואני לא חווינו לאורך המשחקים הללו? צחקנו, כעסנו, נבהלנו, התרגשנו, וכל זאת, בשעה ועשר דקות בלבד. כל אחד מן המשתתפים בקבוצה שלנו בין אם הוא חיפש אתגר, פחד, או ריגוש, מצא ב"שישי ה13" וב"הצעקה האחרונה" בדיוק את מה שהשתוקק לו.

אחרי שקראתי את הביקורות על המשחקים הללו ודיברתי עם מנהלי ומייסדי "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה-13", התברר לי כי אני לא היחיד שהתלהב כל כך מאותם החדרים. מסתבר שמדובר בשניים מחדרי האימה המפורסמים ביותר בישראל. הם זכו להצלחה רבה הודות לחידות המקוריות והמאתגרות, העיצוב המדוקדק והשטח העצום של כל אחד מן החדרים, אשר אף מציב אותם כחדרי האימה הגדולים ביותר בישראל!

מטרתם של מנהלי ומייסדי חדרי הבריחה "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה13" הייתה לנער את האבק מסצנת אטרקציות האימה בישראל וליצור חוויה מצמררת ואסקפיסטית שתעמוד בשורה אחת עם מתחמי האימה המפחידים ביותר בעולם. לשם כך, יצאו המנהלים לסיור בינלאומי, אשר במהלכו ביקרו באטרקציות אימה נחשבות וחקרו את התחום לעומק. את הידע הרב שצברו, הם ניצלו לטובת מימוש הרעיונות הנועזים וההזויים שרקמו יחדיו.

אז בואו נכיר את חדרי הבריחה "הצעקה האחרונה ו"יום שישי ה-13"!

חדר בריחה הצעקה האחרונה. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור

חדר בריחה הצעקה האחרונה. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור

הסיפור: שני החדרים שאבו השראה עלילתית רבה מסרטי אימה מפורסמים. "הצעקה האחרונה" מתאר קטעים מתוך הסרט "הצעקה", ואילו "יום שישי ה-13", הינו משחק מתח פסיכולוגי בעל קונספט אותנטי- כל חדר במשחק מציג סצנה הלקוחה מתוך סרט אימה אחר, כאשר בין סרטי האימה המפורסמים בהם תיזכרו לאורך המשחק, ניתן למצוא את "דרקולה", “The Nightmare”, "סיוט ברחוב אלם" וכמובן "יום שישי ה-13".

רמות פחד:

  1. רמת פחדנים- אימה זה לא ה"קאפ אוף טי" שלכם. אז מה?! עדיין אפשר ליהנות מהאווירה ההרפתקנית של חדרי הבריחה המעולים הללו! הגרסה הזו אינה כוללת אלמנטים מפחידים בכלל, ומתאימה לילדים מגילאי 7, למשפחות ובאופן כללי, לפחדנים מביננו.
  2. רמה בינונית- רוצים להיכנס לתוך העולמות המצמררים של "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה-13", אך הפחד בכל זאת מחלחל בכם מעט? הגרסה הזו מושלמת בשבילכם. הרמה הבינונית כוללת אלמנטים מפחידים ומקפיצים, שיגרמו לכם להיבהל כל פעם מחדש, אך לא יותר מידי…
  3. רמת אמיצים- פששש… התחרפנתם לגמרי, אה? אני מזהיר אתכם, אל תקפצו מעל הפופיק, שכן הרמה הזו מתאימה לאנשים נועזים בלבד. גרסת האמיצים כוללת השתתפות שחקן לצד אלמנטים מפחידים, אז כדאי שתאגרו כוחות, כי זה לא עומד להיות פשוט בכלל…

רמת קושי: קשה מאוד.

האווירה: מ-פ-ח-י-ד.

למי זה מתאים? הכל תלוי ברמת הפחד בה תבחרו, אך באופן כללי, החדרים מתאימים לכולם.

כמות משתתפים: "הצעקה האחרונה" מתאים ל-3-12 משתתפים ו"יום שישי ה-13" מתאים ל-3-14 אנשים.

הייחוד: מדובר בחוויית אימה ריאליסטית, שלא תמצאו בשום מקום אחר. המחשבה הרבה שהושקעה בחדרים ניכרת בתפאורה המושקעת, בשטח העצום של כל חדר ובטכניקות ההפחדה המקוריות. בקיצור, אין ספק שאת חדרי האימה "יום שישי ה-13" ו"הצעקה האחרונה" לא תשכחו לעולם.

חדרי הבריחה "הצעקה האחרונה" ו"יום שישי ה-13"

טלפון: 058-6777333

כתובת: יוסף הלוי 3, קריית ביאליק.

קישור לאתר

קישור לפייסבוק

חדר בריחה יום שישי ה13. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור

חדר בריחה יום שישי ה13. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור


חדר הבריחה "טמפל ראן" – כשיש היגיון מאחורי החידות

בואו ואגלה לכם סוד קטן על חדרי בריחה: אתם לא תמיד אלה שאחראיים על התקדמות המשחק. למה הכוונה? ובכן, במידה ולא תצליחו לפתור חידה מסוימת או תיתקלו בקשיים למיניהם, המפעיל שלכם יכול לפתוח עבורכם את הדלת הבאה בחדר או אפילו לפתור את החידה שבה אתם תקועים, והכל בלחיצת כפתור.

מדובר בטכניקה של חדרי בריחה, אשר קיימת מאחוריה היגיון רב. אחרי הכל, המפעילים רוצים שתצאו מהמשחק בהרגשה טובה ושתזכו לחוות את כל החידות. אולם, ישנם חובבי חדרי בריחה, כמוני למשל, אשר אומרים דבר מאוד פשוט למפעילים: אל תעזרו לנו ואל תגלו לנו כלום. אנו סבורים כי האתגר האמיתי בחדרי בריחה הוא לפתור את כל החידות בכוחות עצמך.

בחדר הבריחה "טמפל ראן", מאמינים בשתי התפיסות הללו. מצד אחד, הם יושיטו לכם יד במידה ותצטרכו עזרה. מצד שני, בזכות העובדה שהחדר הוא מקבילי (כלומר קיים מעבר חופשי בין החדרים במשחק), החידות במשחק קשורות אחת לשנייה באופן ישיר, ועל כן, המפעילים יאתגרו אתכם לפתור את כל החידות ללא כל עזרה חיצונית, על מנת שתחוו את הסיפוק הגלום במציאת ההיגיון והקשר בין האתגרים השונים.

למעשה, חדר הבריחה "טמפל ראן" לוקח את האתגר שלב אחד קדימה. עובדי המקום מעדיפים לתת לכם יותר זמן לפתור את החידות, מאשר לגלות לכם את הפתרונות. הם מאמינים כי הפאן האמיתי בחדר בריחה, גלום בקטעים שבהם נופל למבקרים האסימון והם מוצאים את הפתרון לתשובה. את המחשבה הזו ניתן לראות בכל מרכיב בחדר והאמת, מתוך ניסיון אישי, התחושה שתחוו כשתצאו מהחדר באמת תהיה מרגשת במיוחד הודות לכך.

אז בואו נכיר את חדר הבריחה "טמפל ראן"!

"טמפל ראן". צילום: לאוניד גנקין

"טמפל ראן". צילום: לאוניד גנקין

הסיפור: מקסיקו היא ארץ מדהימה. האוויר, האנשים והתרבות של המקום גורמים לכם פשוט להתמכר אליו. זאת כנראה הסיבה שאתם מטיילים במקסיקו כבר זמן מה. ואיך אפשר לטייל במקסיקו, מבלי להגיע לשווקים המקומיים? אז היום, החלטתם לעשות טיול קטן בשוק. אתם מטיילים לכם בנחת ומגיעים לדוכן עתיקות, שם, אתם נתקלים במפה.

אתם בטח חושבים לעצמכם שזו בטח סתם מפה, ומחליטים לקנות אותה למזכרת. אולם, כדאי שתדעו: המפה הזו מובילה למקדש עתיק של שבט המאייה. השמועה אומרת שאוצר מקולל נטמן בו ולכן, המקומיים מפחדים להתקרב אליו. פחחח. איזה מקולל ואיזה נעליים?! אתכם זה לא מרתיע! אז אתם יוצאים למסע במעמקי הג'ונגלים המסתוריים של מקסיקו.

אם אתם סבורים שהמסע יעבור בקלות, תחשבו שוב. אחרי מספר אירועים חריגים, אתם מוצאים את עצמכם במחנה נטוש. כעת, המשימה שלכם היא לחזור למקום שממנו הגעתם. אגב, האוצר הוא לוו דווקא מה שיעזור לכם לצאת מהחדר. לכן, אל תהיו יותר מידי גרידים ונסו גם להבין כיצד לחזור הביתה.

רמת הקושי: משתנה בהתאם לבקשותיכם האישיות.

האווירה: היסטורית ומסתורית. החדר נבנה תוך השקעה רבה בכל המרכיבים, ולכן, אין לנו ספק שתישאבו ישירות לתוך הסיפור.

למי זה מתאים? לכל מי שמחפש אתגר אמיתי ומקורי, בין אם אתם ילדים ובין אם מבוגרים.

כמות משתתפים: 2-9.

הייחוד: מדובר בחדר שגורם לכל מבקר לאתגר את עצמו מבחינה מחשבתית. ולמרות שהריגוש שתחוו בחדר יהיה גדול מאוד ממילא, תוכלו אף להגדיל אותו באמצעות תחרות עם עוד קבוצה. במתחם "טמפל ראן", קיימים שני חדרי בריחה זהים לחלוטין. כך, תוכלו להגיע למקום יחד עם עד 15 חברים וקרובים, להתחלק לשתי קבוצות ולראות מי מהן תצא מהחדר קודם.

חדר הבריחה "טמפל ראן"

טלפון: 054-6200262
כתובת: מגדל הנביאים (רחוב חורי 2), קומה 6, חיפה.
קישור לאתר
קישור לפייסבוק

"טמפל ראן". צילום: לאוניד גנקין

"טמפל ראן". צילום: לאוניד גנקין


חדרי הבריחה הניידים של חברת "אירוע מוחי" – גם לקבוצות גדולות מגיע להתנסות בחוויה

בתכל'ס, הייתי שמח ללכת לחדר בריחה עם כל חבריי. החוויה הנפלאה הזו, תורמת לגיבוש וליצירת זיכרונות משותפים בין השחקנים, ועל כן, משחק בחדר בריחה עם עשרות האנשים שקרובים אליי, היה יכול להיות חוויה בלתי נשכחת עבורי ועבור קרוביי. אולם, רוב חדרי הבריחה בישראל בפרט ובעולם בכלל אינם מתאימים לקבוצות גדולות שכאלו, ובצדק.

שטח החדר חייב להיות מצומצם לכמות אנשים מסוימת, מגוון החידות אינו יכול להיות אינסופי, ובואו לא נשכח את המאמצים הרבים שכרוכים מצידנו בארגון הסבוך של מפגש חברתי מהסוג הזה. חיכיתי תקופה ארוכה לזמן שבו מישהו ימצא את הפתרונות לכל הקשיים הללו ויוכל להנגיש את החוויה המאתגרת והמקורית של חדרי הבריחה לקבוצות גדולות.

ואז, הגעתי ל"אירוע מוחי", וכמו למצוא סוף סוף קוד למנעול או מפתח שפותח תיבה סודית בחדר בריחה כלשהו, הרגשתי תחושת סיפוק גדולה. עידו, הבעלים והמייסד של חברת "אירוע מוחי" וחובב חדרי בריחה מושבע, פיתח מספר חדרי בריחה ניידים, אשר ניתן לשחק בהם בחורשה, בחוף הים, בבית ובעוד שלל מקומות!

בתחילת דרכו, היה עידו מודע לכך שבשביל ליצור חדר בריחה נייד אשר יעביר את אותה החוויה היצירתית של חדר בריחה סטנדרטי הוא יהיה חייב לחשוב מחוץ לקופסה, או יותר נכון, לחשוב בתוך הקופסה. עידו בנה מספר "קופסאות בריחה", אשר מציעות מגוון עצום של חידות מורכבות ומאתגרות במיוחד. כל אחת מן הקופסאות הללו, מספרת עלילה מקורית אחרת ומכילה אביזרים משוגעים וייחודיים, אשר יגרמו לכל אחד מכם להתפעם.

אז בואו נכיר את חדרי הבריחה הניידים של חברת "אירוע מוחי"!

הסיפור של חדר הבריחה "אוצרות": לפני שנים רבות, התגלתה בלב הים מפה, אשר מובילה אל עבר אוצר סודי. עד היום, אף אדם לא היה מספיק אמיץ בשביל לנסוע אלפי קילומטרים ולמצוא את מיקומו. חושבים שאתם תוכלו לחזור מהמסע בשלום, כשבידכם האוצר? בואו ונראה למה אתם מסוגלים.

הסיפור של חדר הבריחה "גאווה ישראלית": בואו איתנו למסע בזמן בעקבות 71 שנות עצמאותה של מדינת ישראל. יחד, נפתור חידות הקשורות לאירועים חיוביים בהיסטוריה שלנו, ועל הדרך, גם נלמד דברים חדשים על הארץ הנפלאה שלנו.

רמת קושי: משתנה לחלוטין ומותאמת באופן אישי לכל קבוצה.

האווירה: שני המשחקים הם באווירה היסטורית וקלאסית. "אירוע מוחי" מציעה עבורכם בחירה בין ישיבה קבוצתית סביב החידות לבין פיזור האתגרים, הפריטים העיצוביים והאביזרים בחלל המשחק, כך שבסופו של דבר תקבלו חדר בריחה לכל דבר ועניין!

למי זה מתאים? בעיקר לקבוצות גדולות אשר מעוניינות בחדר בריחה מאתגר ויצירתי.

כמות משתתפים: כמה שבא לכם!

הייחוד: הניידות של החדרים, כמות המשתתפים הבלתי מוגבלת והחידות המגוונות, הן המאפיינים הייחודיים שמבדילים את "אירוע מוחי" באופן בולט מחדרי בריחה אחרים.

חברת "אירוע מוחי"
טלפון: 058-7561570
קישור לאתר
קישור לפייסבוק

"אירוע מוחי"

"אירוע מוחי"


חדר בריחה גרפולוגי נייד "כתב וחידה" – לברוח מהמציאות ולפגוש את עצמכם

חדרי בריחה רבים מספקים לנו חוויה מאתגרת ויוצאת דופן. אולם, ברגע שבו אנו יוצאים מחדר הבריחה, מהנה ומפתיע ככל שיהיה, אנו ממשיכים בחיינו כרגיל. כלומר, בתום חדר הבריחה אנו לא נפיק איזשהו לקח משמעותי על עצמינו או על חיינו. אז איך זה שעדיין לא בנו חדר בריחה מסעיר ומקורי שגורם לנו לגלות דברים חדשים על עצמנו? למה שמישהו לא יממש כבר את הפוטנציאל הגלום בתחום חדרי הבריחה?

מאחורי משימה מאתגרת שכזו, צריך שיעמוד אדם יצירתי ובעל חזון, ממש כמו שרון טסלר. שרון טסלר היא גרפולוגית משפטית שחושפת זיופי חתימות, מרצה לגרפולוגיה ומפענחת ציורי ילדים, אשר אינה יכולה לחיות עפ"י הדרך המקובלת. היא חייבת לשבור מחסומים וגבולות, לאתגר את עצמה כל פעם מחדש ולממש רעיונות חדשים ומשוגעים. כמו כן, שרון היא אמא לשישה ילדים, דבר המהווה אתגר בפני עצמו.

אם הייתם מצפים שעבודתה של שרון טסלר כגרפולוגית תסתכם אך ורק בקיום פגישות אישיות אשר במהלכן היא מנתחת את כתבי היד של לקוחותיה, כדאי שתחשבו שוב. שרון עושה סטנדאפ, בונה אטרקציות ייחודיות ואף מנהלת את חדר הבריחה הנייד הנחשב "כתב וחידה".

כמו כל משימה ששרון לוקחת על עצמה, גם במקרה של חדר הבריחה "כתב וחידה", היא חייבת להיות המקורית והמסעירה ביותר בתחום הרלוונטי. היא יצרה את "כתב וחידה" במטרה לספק לקהל הרחב את כל היתרונות הגלומים בחדרי הבריחה, יחד עם טוויסט משמעותי- ניתוח אישיותי דרך כתבי יד. והאם זה עובד לה? ובכן, אתם מוזמנים לשאול זאת את אלפי הלקוחות ההמומים והמרוצים של שרון.

כתב וחידה לוגו. עיצוב: אפרת דינור

כתב וחידה לוגו. עיצוב: אפרת דינור

צילום ועריכה: איילת גולד

אז הגיע הזמן להכיר את חדר הבריחה הנייד "כתב וחידה":

הסיפור: סוכנים יקרים, אנו חייבים את עזרתכם! נאבדה קופסה יקרת ערך, המכילה חתימות היסטוריות של אישים ומובילי דרך. מוכנים לצאת למסע החיפוש?

רמת הקושי: בינוני.

האווירה: האביזרים והציוד הנלווה נבחרו ועוצבו בקפידה ע"י איריס סמליאן, על מנת להכניס אתכם לאווירה היסטורית ומרגשת.

למי זה מתאים? משפחות, צוותי ניהול, קבוצות חברים ועוד. הפעילות מתאימה גם עבור מנהלי חברות או ארגונים למיניהם, שכן שרון יכולה לתת לכם הכוונה להתנהלות אישית ומקצועית טובה יותר.

כמות משתתפים: עד 50!

הייחוד: בסיום "כתב וחידה", תתכנסו יחד ותלמדו המון על עצמיכם דרך החתימות, הציורים והטקסטים שרשמתם במהלך המשחק. המפגש, כמובן, מתנהל ברוח טובה וממקום של חיזוק והעצמה. במהלך ההתכנסות, שרון תגלה לכם תכונות סמויות הגלומות בכם, מאפיינים בולטים באופייכם, פחדים וחששות לא מודעים ועוד המון מרכיבים אישיותיים שלא הכרתם בעצמכם עד כה.

חדר הבריחה הנייד "כתב וחידה"

טלפון: 054-2269731
קישור לאתר
קישור לפייסבוק
קישור לכרטיס ביקור דיגיטלי

"כתב וחידה". צילום ועריכה: איילת גולד

"כתב וחידה". צילום ועריכה: איילת גולד


חדר הבריחה "בן ערובה" – מחדרי הבריחה הקשים והמאתגרים ביותר בישראל

במשך כמה שבועות, הציפיות שלי לחדר הבריחה "בן ערובה" רק הלכו וגדלו. ההמלצות שקראתי ברחבי האינטרנט וחבריי הקרובים טענו כי מדובר באחד מהחדרים המאתגרים ביותר בישראל. כולם חשבו שזוהי חוויה בלתי נשכחת וכי אסקייפרים בפרט ואוהבי אתגרים בכלל יתאהבו בה ממבט ראשון. אז בתור אחד שמשתייך לשתי הקבוצות הללו, הייתי חייב לבקר ב"בן ערובה".

לאחר שסיימתי את חדר הבריחה "בן ערובה", הבנתי כי למרות שציפיותיי היו גבוהות מאוד, הן אפילו לא חזו במקצת את תחושת ההנאה הכל כך אינטנסיבית שהפקתי מהחדר הזה. הופתעתי לטובה מהחידות היצירתיות, מהעיצוב המדויק שנבנה לפרטי פרטים ואיך לא- מרמת הקושי הגבוהה של החדר, אשר הצריכה אותי ואת חבריי לחשוב כמה שיותר מחוץ לקופסה.

לאורך כל הריאיון שניהלתי עם מנהלי ומייסדי "בן ערובה", דמיטרי, אליזבט וסרגיי, ניסיתי לקבל תשובה על שאלה מרכזית אחת: "איך?". איך הם חשבו על חידות כה מורכבות? איך הם הצליחו לבנות קשר יצירתי והגיוני בין האתגרים בחדר? איך הם הצליחו לייצר אווירה כל כך מדויקת לסיפור המסגרת? לבסוף, על כל אלה, קיבלתי תשובה אחת: "עבודה קשה מסביב לשעון".

דמיטרי, אליזבט וסרגיי הם אנשים ששואפים לשלמות בעבודתם. לכן, השלושה השקיעו מחשבה רבה בכל הפרטים הכי קטנים של "בן ערובה" ולא הסכימו להתפשר על אף מרכיב, בין אם מדובר בסיפור, באווירה, בטכנולוגיה, בחידות, במעבר בין החדרים במשחק ועוד. והתוצאה? מושלמת. אין לי ספק שאטרקציה מרגשת ומאתגרת שכזו אף אחד מכם עוד לא פגש.

אז בואו נכיר את חדר הבריחה "בן ערובה"!

הסיפור: אנו חייבים את עזרתכם, חוקרים! בנו של מפקד יחידת הביון נחטף ע"י כנופיה קולומביאנית ידועה לשמצה. יש לכם 60 דקות להתחקות אחר עקבותיהם של חברי הכנופייה ולגלות היכן הם מסתירים את הילד. מהרו, לפני שיהיה מאוחר מידי!

רמת קושי: קשה במיוחד. "בן ערובה" הינו חדר בריחה מקבילי, שבו האתגר בחידות נובע הן מהמורכבות הגבוהה שלהן והן מהקשר הישיר בין החדרים והחפצים השונים במשחק.

האווירה: תתכוננו לאקשן. הפסקול המותח, לצד האפקטים הוויזואליים הרבים שהחדר מכיל, יגרמו לכם לפעול במהירות רבה ולהתרגש מכל חידה מחדש.

למי זה מתאים? לכל גיל. כל עוד אתם מחפשים חוויה מאתגרת במיוחד, אשר תצריך אתכם ואת חבריכם או קרובי המשפחה שלכם לפעול בשיתוף פעולה מלא ולחשוב ביצירתיות, זהו חדר הבריחה המושלם עבורכם. כמו כן, חשוב לציין כי החדר מתאים למגזר הדתי.

כמות משתתפים: 2-8.

הייחוד: כאמור, מדובר באחד מחדרי הבריחה הקשים ביותר בישראל. כל אדם אשר נכנס לחדר, מוצא את עצמו רץ ממקום למקום במטרה למצוא את הפתרונות לחידות הרבות והמגוונות שהחדר כולל בתוכו. חושבים שגם אתם תצליחו לעמוד בכל האתגרים…?

חדר הבריחה "בן ערובה"

טלפון: 058-6777333

כתובת: יוסף הלוי 3, קריית ביאליק.

קישור לאתר

קישור לפייסבוק

חדר בריחה בן ערובה. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור

חדר בריחה בן ערובה. קרדיט צילום למאגר התמונות "123rf" וקרדיט עיצוב: כפיר אלמגור

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר