התזמורת הסימפונית חיפה תקיים קונצרט לציון יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל במוצאי יום העצמאות (שלישי, 14 במאי) בשעה 20:00 באודיטוריום חיפה. המנצח בקונצרט יהיה היועץ המוזיקלי והמנצח הראשי של התזמורת יואל לוי, והסולנית תהיה הפסנתרנית דוראל גולן.
![יואל לוי (צילום: KBS)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2024/05/6e736e4763a5d5b6dd0aa57c6d72afec.jpg.webp)
יואל לוי (צילום: KBS)
בקונצרט יבוצעו הפתיחה ל-"Strike up the band" ו"רפסודיה בכחול" מאת גרשווין, הסימפוניה מס' 9 "מן העולם החדש" מאת דבוז'ק ומחזור של שירי סשה ארגוב בעיבוד של מנחם ויזנברג.
מוצאי יום העצמאות, שלישי, 14 במאי, אודיטוריום חיפה. המחיר לכרטיס: 99 שקל. לרוכשים מנוי לעונת הקונצרטים 2025-2024 יינתן כרטיס לקונצרט ללא תשלום. לרכישת כרטיסים: טלפון 9300* או לחצו כאן.
![דוראל גולן (צילום: אלבום פרטי)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2024/05/20342d8b88846058c699ae1b95945493.jpg.webp)
דוראל גולן (צילום: אלבום פרטי)
תגובות