העבודות בגבעת זמר (צילום: מי כרמל)
העבודות בגבעת זמר (צילום: מי כרמל)

אחרי שבועות: שיבושי תנועה קשים בציר רכס הכרמל

במסגרת עבודות חפירה שיבצע תאגיד המים מי כרמל באזור חורב צפויים שינויים בהסדרי התנועה וייחסמו נתיבים. העבודות נועדות לחיבור מרכז המים בשכונה החדשה גבעת זמר למערכת המים העירונית. מנכ"ל מי כרמל עמי בן חיים: "זהו פרויקט חיוני שיתגבר את מערך אספקת מים לכל השכונות ברכס הכרמל"

פורסם בתאריך: 21.5.23 11:14

שינויים בהסדרי התנועה בציר רכס הכרמל צפויים לגרום לשיבושים קשים לאחר חג השבועות. הסיבה: עבודות חפירה שיבצע תאגיד המים מי כרמל באזור חורב וברחובות גת, הדסה והנטקה. במסגרת העבודות ייחסמו נתיבים, ובמי כרמל מבקשים מציבור הנהגים להתאזר בסבלנות.

עבודות החפירה נועדות לחיבור מרכז המים בשכונה החדשה גבעת זמר למערכת המים העירונית. במי כרמל מציינים כי על מנת לצמצם את זמני הביצוע של העבודות ואת ההפרעה לתושבי האזור, חלק מהעבודות יבוצע בשיטת קידוח ללא חפירה, כך שתתאפשר תנועה של רכבים והולכי רגל, אך בחלק מהעבודות יידרשו חפירות.

 

 

עוד אומרים במי כרמל כי מרכז המים החדש הוא פרויקט מרכזי שמטרתו היא לשפר את תשתיות המים בעיר כדי לאפשר אספקת מים סדירה בשגרה ובחירום. בפרויקט, שבנייתו נמשכת כשלוש שנים, מושקעים כ-100 מיליון שקל, ובמסגרתו מוקמת בריכת מים בנפח של 15,000 מ"ק. בשל מיקומה הטופוגרפי עתידה הבריכה לשרת חלקים נרחבים בעיר.

מנכ"ל מי כרמל עמי בן חיים: "פרויקט מרכז המים בגבעת זמר הוא פרויקט חיוני וחשוב מאוד שיתגבר את מערך אספקת מים לכל השכונות ברכס הכרמל ויאפשר את המשך הבנייה החדשה ועיבוי של מבנים קיימים ברחבי העיר".

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

6 תגובות
 1. יורם

  מי כרמל בדיוק כמו העירייה. גוף שלא מתפקד מקצועית. אין ראייה וחשיבה לטווח ארוך, את שכונת גבעת זמר החלו לבנות בתקופת הקורונה כשכולם היו בבית, לא היו עומסי תנועה אך גם לא הייתה מחשבה. עצלות תפקודית של המערכת.
  עכשיו, לאחר שלא מעט בתים כבר עומדים על תילם ומתאכלסים נזכרו לחבר את השכונה לצינור המים הראשי?
  ביפן, המנכ"ל היה מתפטר, פה, למי אכפת?

 2. קוקו

  ברחוב בורוכוב בשביל פקקטה צינור מים, הפכו את הרחוב למשך חודשים. איזה מין עבודה זו? למה לא עשו קידוח? כנ"ל בשביל לחבר את שכונת זמר.

 3. תמא 38 מתכון לאסון

  כולם יודעים את הסיבה האמיתית לעבודות צנרות המים בכל שכונות הכרמל הגורמות סבל ענק לתושבים :
  בגלל תמא 38 וריבוי הדירות הנוספות מערכת הצנרת הקיימת קורסת ולחץ המים יורד
  גבעת זמר היא לא הבעיה. הבעיה אלפי הדירות שנוספות כרגע בתמא 38 ההרסני
  גם אחרי העבודות יהיו פיצוצים ובעיות בגלל תמא 38 בכל העיר

 4. תושבת השכונה

  האם הבנתי נכון – שלוש שנים?… הידיעה חסרת כל ערך אם אין מפרטים לוח זמנים!

 5. כרמלה

  מסכנים יהיו התושבים…..מתחילים את הפרוייקט ואז העובדים נעלמים לשלושה שבועות ואף פרוייקט לא מסתיים בזמן.. מחוויות בשכונת כרמליה

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר