החזית הצפונית של בית הספר היסודי ברמת הנשיא (הדמיה: משרד אילן צבי אדריכלים)
החזית הצפונית של בית הספר היסודי ברמת הנשיא (הדמיה: משרד אילן צבי אדריכלים)

"בית הספר כבר קיים, אז למה לא פותחים את הרישום?"

הורים ברמת הנשיא חוששים שעיריית חיפה מושכת אותם בכוונה ולא מודיעה על פתיחת הרישום לבית הספר השכונתי, ושלאחר שילדיהם כבר יהיו רשומים בבית ספר מרוחק, מי שייהנו מבית הספר החדש הם דווקא תלמידי דוד ילין שמעברם לבית הספר חוגים הישן מתעכב

פורסם בתאריך: 11.2.20 14:00

ביום ראשון, 16 בפברואר, יסתיים הרישום לכיתות א' לשנת הלימודים הבאה (תשפ"א), והורים בשכונת רמת הנשיא זועמים על עיריית חיפה שמאלצת אותם לרשום את ילדיהם לבית ספר אילנות בכרמל במקום לבית הספר השכונתי שאמור להיפתח בספטמבר.

הורים שפנו למערכת החינוך העירונית בנושא נענו כי הם משויכים לבית הספר אילנות, ובצר להם הם פנו גם לוועד השכונה אך נענו כי בין הוועד לעירייה שורר נתק מוחלט וכי העירייה אינה משתפת ומעדכנת אותו בעניין.

אם לתלמיד מרמת הנשיא: "לא הגיוני שאצטרך להסיע את הבן שלי מדי יום לכרמל כאשר יש לנו בית ספר ליד הבית. בית הספר כבר קיים, אז למה לא פותחים את הרישום אליו? אני לא מבינה מדוע העירייה לא מעדכנת את ועד השכונה. אנחנו לא תושבים לגיטימיים בעיר?".

 

 

ההורים חוששים כי העירייה מושכת אותם בכוונה ולא מודיעה על פתיחת הרישום לבית הספר, וכי לאחר סיומה של תקופת הרישום, כאשר ילדיהם כבר יהיו רשומים באילנות, מי שייהנו מבית הספר החדש הם דווקא תלמידי בית הספר דוד ילין מהכרמל, שהיו אמורים לעבור למבנה בית הספר חוגים אך העברתם מתעכבת בשל עבודות לחיזוק המבנה.

מוועד שכונת רמת הנשיא נמסר: "העירייה לא משתפת אותנו בהחלטותיה לגבי פתיחת בית הספר בשכונה. שאלנו שאלות אבל לא קיבלנו תשובות. אנחנו מקווים שעד הקיץ נקבל תשובות".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עיריית חיפה אינה פותחת רישום למוסד חינוכי אם בנייתו לא הסתיימה עד תום. הבנייה ברמת הנשיא טרם הסתיימה וטרם התקבלו כל האישורים הנדרשים להפעלתו, ולכן לא ניתן להכלילו בפרסום הרישום".

 


 

 


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

11 תגובות
 1. העיקר שמחזיקת תיק החינוך מבסוטית

  האמא של כל הילדים עאלק. לילדים בחינוך הממלכתי דתי שזה המגזר שסיגל ציוני העלובה משתייכת אליו, זה לא היה קורה.

 2. אלירז

  ועד יקר, הבטחתם לסגור את השכונה אם זה מה שיקרה. הגיע הזמן לעבור מדיבורים למעשים. לא ניתן לפוליטיקאית סוג ז' כמו סיגל ציוני לפגוע בילדינו!!!

 3. אילנה

  ילדי דוד לוין לא "יהנו" מבה׳ס החדש. הם יטלטלו בנסיעות לכאן ואלו יטלטלו לאילנות! נביאת ׳ברלין וברצלונה׳ נכנעת לברוני הבניה. שיהרסו את דוד לוין, למה שיחכו. גם את תלמידי חוגים סילקו מבה׳ס הישן לפני הזמן. כל מי שחלם על ראש עיר חדשה שתביא חידוש לעיר, מגלה ש׳ברצלונה׳ זה חלום באיספמיה.

 4. נעמה

  הזלזול של הראש בתושבים ובילדי העיר מזעזע .
  כל מי שבחר בה מזועזע .
  לא הייתה ראויה לתפקיד.

 5. ליאת

  עירייה הזויה, ראשת עיר מחורינת. לא ברור מה הולך.

  איך זה הגיוני! שמישהו יסביר את הטירוף הזה

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נגמר העידן שמי שצועק יותר מקבל יותר! תושבי רמת הנשיא לא רצו את תלמידי דוד ילין בבית הספר שלהם, איימו בשביתות והילכו איימים על העירייה. עכשיו מתפלאים שהעירייה לא מתקפלת מול הצווחות של האימהות אלא נלחמתם מולם באותו מטבע.

 7. לני

  שיטות ההפחדה והאיומים של העבריינית המורשעת ושל העדר המופרע שנוהר אחריה נמשכות. ועדה קרואה עכשיו!!!

 8. תמר

  אפשר לשים תלמידי דוד ילין בעירוני ג. יש שם שני מבנים נפרדים .נוה שאנן הרבה יותר קרוב לכרמל

 9. תשובה לתמר

  בעירוני ג יש אכן מספר בניינים אבל הוא בית ספר תיכון ולא יסודי!

 10. גל

  צריך לפנות למשרד החינוך ורשויות הממשלה שיתערבו. ראש העיר לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה ולזלזל ככה בתושבים.
  אם בנו בית ספר חדש בשכונה חדשה והובטח להם שיהיה להם בית ספר בשכונה צריך לקיים, אחרת זו הונאה . השקיעו ממיטב כספם
  כדי לקנות בית בשכונה ולפתח אותה גם מבחינת מבני ציבור. ואם אלו כבר קיימים הם צריכים לשרת אותם ולא תושבים ממקומות אחרים. !

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר