פנסיוני כלבים בחיפה. מאגר Shutterstock
פנסיוני כלבים בחיפה. מאגר Shutterstock

פנסיוני כלבים בחיפה | יוצאים לחופשה בראש שקט

רגע לפני שאורזים את המזוודות צריך לדאוג גם להולכים על ארבע במשפחה. פנסיון פתוח, פנסיון משפחתי, חלוקה לתאים או ללהקות. הנה רשימה של כמה פנסיוני כלבים מומלצים בחיפה והצפון

פורסם בתאריך: 23.12.18 13:07

פנסיון "בשדות"

הסיפור: בלב השדות של עמק יזרעאל הירוק, בין רמת ישי לכפר יהושוע ובאווירה קיבוצית ועוטפת, שוכן לו פנסיון הכלבים המיוחד "בשדות" המקבל לחיקו את כל סוגי הכלבים והחתולים בלי הבדלי דת גזע ומין. כפי שכולנו יודעים, הכלב הוא חיה חברתית הזקוקה לאינטראקציה עם כלבים אחרים. ניסיונם העשיר של מאור וצוות המדריכים והמתנדבים, יודע להתאים לכלבכם בילוי מושלם בתוך מבחר החצרות המותאם לו באופן אישי על פי גודלו, גילו ואופיו. באווירה משפחתית ובזכות המיקום המושלם של "בשדות", חיות המחמד שלכם יכולים להירגע ולאפשר לעצמם בדיוק כמוכם, ליהנות מנופש מפנק בסביבת חברים טובים.

פנסיון "בשדות". צילום: מאור לוי

פנסיון "בשדות". צילום: מאור לוי

תנאים: חצרות משחק גדולים, מתקני משחק, בריכות, צל מלונות בתאים, משטחי רביצה, חימום בחורף, אוורור בקיץ. חשוב לציין כי המקום מגודר ומצולם 24 שעות ביממה.

סוגי חופשות ועלויות: לכלבים שמסתדרים עם כלבים אחרים הפנסיון מציע חדרים בגודל עשרה מטר רבוע הכוללים מיטה, אוכל, מים ושהיה באחת מחמש החצרות הכוללות מתקני משחק ובריכות במשך רוב שעות היום. ההתאמה נעשית לפי גודל הכלב והדינמיקה בין החברים (70 ש"ח). אופציה נוספת היא חדר VIP משותף בגודל של שלושים מטר רבוע הכולל מיטה, אוכל, מים, מלונות אבן גדולה ואפשרות לבריכה קטנה ממנה יוצאים לבילוי באחת מחמש החצרות המאובזרות בכל טוב במהלך רוב שעות היום (70 ש"ח). לכלבים שפחות מסתדרים עם כלבים אחרים קיימת אלטרנטיבה לחדר פרטי בגודל של עשרה מטר רבוע הכולל מיטה, אוכל מים, יציאה לשני טיולים ביום הכוללים רצועה וזמן חצר יחידני (60 ש"ח). אפשרות נוספת היא חדר VIP פרטי בגודל שלושים מטר רבוע הכולל מיטה, אוכל, מים, מלונות אבן גדולה ואפשרות לבריכה קטנה ממנה יוצאים לבילוי בשדות עם רצועה, בתוספת זמן חצר יחידני למשך חצי שעה (80 ש"ח).

טיולים: בוקר וערב, יציאה בזוגות לטיול של כחצי שעה. במידה ואין אפשרות ליציאה בזוגות, מקיימים שני טיולים ליחידים במשך רבע שעה.

ארוחות: הכלבים מקבלים שתי מנות ביום של המותג "טייס אוף דה ווילד".  למי שחשוב לשמור על רצף תזונתי אפשר להביא אוכל מהבית.

שירותים נוספים: בפנסיון מתארחים כלבים שהבית הזמני שלהם הוא פנסיון "בשדות". מוזמנים להגיע להתרשם ואולי להתאהב. כמו כן, במתחם קיימת מספרה לכלבים עבור אורחי הפנסיון ותושבי האזור.

דרישות הגעה: כל הכלבים נדרשים להיות מעל גיל חצי שנה בעלי טיפול נגד פרעושים וקרציות וחיסון נגד שעלת.

פיקוח וטרינרי: הווטרינר הפרטי של "בשדות" הוא דוקטור דניאל היימוס אשר מקפיד לבקר בפנסיון פעמיים בשבוע וזמין לכל בעיה עשרים וארבע שעות ביממה.

שעות פעילות:

 א'-ה': 08:00-14:00, 18:00-20:00

ו': 08:00-14:00

ש': 08:00-10:00, 18:00-20:00

טלפון: 054-4545210

קישור לאתר

 

פנסיון כלבים "בשדות". צילום: יעלון שחורי

פנסיון כלבים "בשדות". צילום: יעלון שחורי


פנסיון משפחתי זמיר

במקום קסום על שפת הים בחיפה, חוף דדו, בבית צמוד קרקע עם חצר היקפית גדולה, משופעת בעצים וצמחיה ירוקה נמצא פנסיון משפחתי זמיר, פנסיון פתוח ללא כלובים עם דגש על טיולים. פנסיון זמיר הוא "חיה" שונה בשוק פנסיוני הכלבים בארץ. הפנסיון משלב מקצועיות ומהימנות עם אווירה משפחתית חמה ואוהבת.

פנסיון משפחתי זמיר . צילום: בן בלומנפלד

פנסיון משפחתי זמיר . צילום: בן בלומנפלד

תנאים – פנסיון פתוח, כל הכלבים חופשיים בשטח הפנסיון כאשר הפנסיון מקיף את בית המשפחה. בשטח החצר יש 3 חדרים (פתוחים ללא דלתות!) 2 סככות גדולות בחצר, כ-15 ספות, משטחי רביצה, צל בשפע ודק מעץ. עוד פזורות ברחבי החצר מלונות ומיטות אמבט לנוחיות הכלבים.

ארוחות – אוכל סופר פרימיום זמין באופן חופשי, כאשר כל כלב שומר ואוכל לפי הרגלי האכילה שלהם הוא רגיל. כלבים בעלי רגישויות מסוימות יקבלו תזונה מהבית, אשר מתאימה להם במיוחד.

פעילויות – יציאה פעמיים ביום לטיולים מחוץ לפנסיון, בקבוצות של 3-6 כלבים עם רצועות. 40 דק' הליכה, בוקר וערב בטיילת חוף דדו. הטיולים מעניקים לכלבים תחושת אוריינטציה למקום החדש שהגיעו אליו, אפשרות להתחבר עם שאר הכלבים בפנסיון, קבוצות מאוזנות של כלבים מתרגשים עם כלבים רגועים יותר. הטיול מרגיע את הכלב ומקרב אותו ל"נוהג" בטיול כמו גם מעניק סדרה של ריחות חדשים ופעילות מנטאלית ופיזית חשובה.

שירותים נוספים – פנסיון משפחתי זמיר משמש גם כ-" מעון יום" לשעות העבודה ובנוסף- "בית גיל הזהב" לכלבים מבוגרים או תקופות ארוכות במיוחד.
יש אפשרות להסעות בתיאום מראש ומקלחות לפי דרישה. (בתשלום).

ביקור מקדים – המקום ממליץ מאד לבצע ביקור מקדים ומזמין את הקהל לעשות זאת ביחד עם הכלב/ה ובתאום מראש.

דרישות – כל כלב מחויב להגיע עם פנקס חיסונים, כלבת ומשושה שנתיים חובה וטיפול מונע נגד פרעושים וקרציות. חיסון שאלת המכלאות, לפי עצת הווטרינר שלכם (שבועיים מראש).

פיקוח וטרינרי – פנסיון ברישיון ופיקוח וטרינרי מטעם עיריית חיפה

עלויות – מעון יום: 60 ש"ח 20:00-7:30
יום+לילה 85 ש"ח עד 12:00 (הנחה לתקופות ארוכות)

כתובת: חוף דדו חיפה
טלפון: 052-3279192
04-8517761
קישור לאתר
קישור לדף הפייסבוק
מייל: [email protected]
שעות פתיחה: 7 ימים בשבוע 13:30-7:30, 20:00-16:00
בואו לבקר ולהתרשם.

פנסיון משפחתי זמיר . צילום: בן בלומנפלד

פנסיון משפחתי זמיר . צילום: בן בלומנפלד


הפנסיון של תומר

בלב היער, על פסגת הר הכרמל שוכן הפנסיון של תומר. הבעלים, תומר שריקי, בעל ניסיון של כ-15 שנה בטיפול בכלבים ובעלי חיים. מ"תנו לחיות לחיות" דרך שירות צבאי ביחידת הכלבנות ועד התמקצעות בטיפול בכלבים. הפנסיון מורכב מכמה חצרות ומתבסס על חלוקה ללהקות מאוזנות שמורכבות על ידי תומר והצוות המקצועי. לינה בזוגות בחדרים מקורים ומחוממים, מיטות ושמיכות. במהלך היום הכלבים משוחררים בחצרות. החצרות מטופחות ומאובזרות במתקנים, צעצועים מקומות רביצה, מים וצל בשפע. כל החצרות מצולמות במעגל סגור ובכל רגע ורגע יש עיניים שרואות את כל מה שמתרחש בחצרות הפנסיון.

הפנסיון של תומר. צילום: תומר שריקי

הפנסיון של תומר. צילום: תומר שריקי

ארוחות – ישנה הקפדה שכל כלב יביא איתו וימשיך לאכול את האוכל שהוא רגיל אליו מהבית. האוכל מחולק לשתי ארוחות ביום, בוקר וערב.

פעילויות – הצוות המקצועי הרחב דואג להפעלות, צ'ופרים ומשחקים במהלך היום ומוודא שכל כלב מקבל את מירב הפעילות והגירויים שהוא צריך.

שירותים נוספים – ישנו שירות הסעות בתיאום מראש. ישנה אפשרות למעון יום – חוויה מעולה לכלב שבעליו לא נוכחים במהלך היום בבית ונוח מאד למי שעובד בסביבת האוניברסיטה והטכניון.

מקלחות – כל כלב, בסוף השהייה בפנסיון, מועבר מקלחת וסירוק יסודיים.

פיקוח וטרינרי – הפנסיון עובד עם מספר וטרינרים מקומיים וישנה כוננות של 24 שעות במקרה הצורך.

ביקור מקדים – לפני תחילת האירוח ובשביל שילוב אידיאלי של הכלב ללהקה שהכי מתאימה לו, יש צורך בהגעה לפגישת היכרות מקדימה ובה גם מקבלים סיור והסבר מפורט על המקום.

דרישות- פנקס חיסונים עם כלבת ומשושה בתוקף מומלץ-״שעלת״.

עלויות: מעון יום – 60 ש"ח ליום
יום+לילה – 85 ש"ח ליום

הפנסיון של תומר – צומת מדמון
טלפון: 052-6913111
מייל: [email protected]
פייסבוק: הפנסיון של תומר
פתוח 7 ימים בשבוע כולל חגים.

הפנסיון של תומר. צילום: מאיה נצר

הפנסיון של תומר. צילום: מאיה נצר


פנסיון לכלבים/חתולים סנש

בין מטעי האבוקדו וההדרים במושב בן-עמי (ע"י נהריה) נמצא פנסיון לכלבים וחתולים של משפחת סנש באווירה כפרית. פנסיון לכלבים וחתולים של משפחת סנש הוקם ב 1974 ע"י המייסדים יהודית ושאול סנש ז"ל מתוך אהבה וחיבה לחיות המחמד. באורחי הפנסיון מטפלים משפחת סנש – בני וגילה ובניהם ניצן וטל דור ההמשך. הפנסיון לכלבים נימצא במבנה סגור ומקורה, מאוורר בקיץ ומחומם בחורף. הכלבים מתארחים בחדרים נפרדים וכל אחד מקבל יחס אישי וקפדני.

פנסיון סנש

פנסיון סנש

בחדרים (עם קירות בחיפוי קרמיקה) – מיטות, שמיכות וכלי אוכל/מים מנירוסטה בתוך מיתקנים (מקובעים לקיר). הארוחות ניתנות בבוקר ובערב, מזון יבש ברמה גבוהה.
ישנה אפשרות להביא מזון אישי מהבית לפי רצון הלקוח .

הכלבים יוצאים 3 פעמים ביום – לטיול במטעי האבוקדו או שהייה בחצרות פנימיות מקורות וסגורות גם להוצאת אנרגיות וגם לצרכים. בסיום החופשה מתפנקים הכלבים במקלחת לפני היציאה הביתה.

הפנסיון לחתולים – החתולים מתארחים בחתוליה , במבנה גדול ומרווח.

האירוח בתוך תאים מרווחים עם מדף צופה לנוף המטעים. בתאים מיטה/שמיכה, ארגז חול לצרכים, כלי אוכל ומים נקיים ומשחקים מתאימים.

הארוחות ניתנות בבוקר ובערב, מזון יבש משובח ושימורים במגוון טעמים. הפנסיון ממוזג, באווירה ביתית נעים ונקי.

כתנאי קבלה לפנסיון בעלי הכלבים/חתולים חייבים להציג תעודת חיסונים בתוקף וכמו כן חייבים להיות נקיים ומטופלים מקרציות/פרעושים.

שעות פעילות :כניסה – 07:00 ל- 09:00 בבוקר .
בשבתות וחגים : בין 08:00 ל – 09:00.
יציאה(איסוף) : 07:00-09:00 בבוקר
16:00-18:00 אחה"צ .
טלפון: 0522-668439
קישור לאתר
קישור לדף הפייסבוק
קישור למייל
*עלויות- יום+לילה 70 ש"ח.

פנסיון סנש

פנסיון סנש


דוגיסיטר- פנסיון כלבים

כלבים הם כבר מזמן בני בית ומקבלים יחס של ילד נוסף בכל משפחה שמאמצת את החבר ההולך על ארבע. משפחות רבות מגדלות את כלבן כאחד הילדים, מטיילים איתו, מאכילים אותו, חולקים איתו את הבית ואפילו את המיטה. עם זאת, בכל הנוגע לפנסיוני כלבים נראה שהתפיסה המיושנת, שמקומם של כלבים הוא מחוץ לבית ובין סורגי הכלוב עדיין שולטת, בניגוד מוחלט לחופש ולעצמאות שכלבים רגילים אליהם בבית.

דוגיסיטר הוא פנסיון כלבים שזמין לתושבי חיפה והצפון ונותן מענה לכלבי בית. קרן, מנהלת הפנסיון, נמצאת בתחום ביחד עם רן בעלה כבר למעלה מ25 שנה, בהן עברה הכשרה באילוף כלבים וקורס באוניברסיטת חיפה בנושא פסיכולוגיית כלבים. האהבה של קרן ורן לכלבים דחפה אותם ליצור פנסיון שמצליח להשאיר את "האורחים" בסביבה הטבעית שלהם. בדיוק כשם שהיינו רוצים לארח חבר או בן משפחה על מיטה נוחה כך גם הכלבים שמגיעים לפנסיון זוכים להישאר בסביבת בית נוחה ונעימה במקום להכלא בכלוב קטן שם הכלב מרגיש בודד.

"אני כל הזמן בבית, דואגת לכלבים, משחקת איתם, מוציאה אותם לטיולים ומאכילה אותם", מספרת קרן. הכלבים שמגיעים לפנסיון שביסוד המעלה זוכים לאירוח של מלכים עם טיפול מותאם באופן אישי לכל אחד מהם; אפשר להשאיר את הכלב בפנסיון ביחד עם כלי האוכל, כלי המיטה והצעצועים שלו כך שירגיש בסביבה בטוחה.

דוגיסיטר

דוגיסיטר

הכלבים נמצאים בבית במהלך היום ולכן כל הכלבים שמגיעים לפנסיון הם כלבי בית ממושמעים ומאולפים שרגילים לסביבה ביתית, וזאת על מנת ליצור אוירה נעימה לשאר "דיירי הפנסיון", בדיוק כמו שהיינו רוצים סביבה נעימה אצלנו בבית.

האנשים שמגיעים לפנסיון מתחלקים לשלוש: אנשים שמכניסים את הכלב למעון יום, כאלה שמביאים אותו למספר ימים (אנשים שטסים לחו"ל או לפגישות עסקים ממושכות), ובעלי כלבים שמכניסים את כלבם ל"בית אבות לכלבים" בו הכלבים נשארים וזוכים לביקורים תקופתיים מהמשפחה.

מי שמעוניין להשאיר את הכלב בפנסיון ישמח לגלות מחירים סופר נוחים הנעים בין 60 שקלים לכלב קטן ועד 70 לגדול. המחיר כולל אוכל, ביטוח, חיסונים, וטיפולים וטרינרים (עזרה ראשונה).

נוסף על שירותי הפנסיון הבסיסיים תוכלו למצוא במקום גם מספרה לכלבים, בריכה לטיפולי הידרותרפיה לכלבים עם פריצת דיסק או אחרי תאונת דרכים, אילוף בסיסי ועוד.

אם נתקעתם ואתם חייבים למצוא פנסיון לכלבים מעכשיו לעכשיו תוכלו להתקשר ולתאם הגעה בכל שעה בהתאם לנוחיותכם, הבית פתוח לכל ושמח לעזור ולארח כל חבר שמצטרף.

כתובת: רחוב השקד 13, יסוד המעלה

טלפון: 050-2020502

קישור לדף הפייסבוק

דוגיסיטר

דוגיסיטר


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
  1. נמרוד

    כדאי לכם מאוד להכיר את הפנסיון לכלהים של כישורית, ליד כרמיאל, לא תוכלו למצוא משהו יותר טוב לכלב שלכם.

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר