אמהות החטופים השתתפו באירוע "שרות תקוה" מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" באירוע "שרות תקוה" שהפיקה המועצה הדתית חיפה אירחה הרבנית ימימה מזרחי אמהות של חטופים והזמרת והיוצרת דין דין אביב ולהקתה אירחו את הזמרת שירי מימון בשירי עידוד ותקווה
רמב"ם: שני פעוטות אושפזו לאחר שאכלו עוגיות קנאביס מאת: שושן מנולה אל המחלקה לרפואה דחופה ילדים בקריה הרפואית רמב"ם הגיעו שני פעוטות, בני שנתיים ו-3, לאחר שאכלו עוגיות שהכילו קנאביס והיו במקרר בבית המשפחה. הילדים פונו לבית החולים כשהם ברמת הכרה ירודה ואחד מהם סובל מפרכוסים, ולאחר שמצבם השתפר הם שוחררו לביתם
המטוס הראשון של אייר חיפה נמסר להנהלת החברה מאת: שושן מנולה המטוס, מדגם ATR 72-600 ובו 72 מושבים, נמסר להנהלת חברת אייר חיפה על ידי הנהלת היצרנית הצרפתית-איטלקית ATR בטקס שהתקיים בנמל התעופה בלניאק בטולוז, צרפת. המטוס צפוי לנחות בחיפה ביום ראשון
ההפתעה שחיכתה במחנה האימונים של הפועל: שלושה שחקנים בחדר מאת: יצחק גולדשטיין שחקני הפועל חיפה שבו ממחנה האימונים בקפריסין עם בטן מלאה לאחר שהמועדון שיבץ כל שלושה שחקנים בחדר אחד במלון. כשהבעלים יואב כץ הבין שהשחקנים מסרבים לעלות לחדרים, לא נותרה לו ברירה אלא לשכור חדרים נוספים. דובר הפועל: "הטענות הן שקריות"
לא ישנים מספיק: הרגלי השינה של הישראלים נחשפים מאת: שושן מנולה על שינה ומלחמה: בסקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נמצא כי 18 אחוז מהנסקרים ישנים רק חמש וחצי שעות בלילה באמצע השבוע, 24 אחוז דיווחו שהם אינם ישנים מספיק כדי לתפקד במיטבם, וחמישה אחוזים מבעלי רישיון הנהיגה דיווחו שעייפות סיכנה אותם בחודש האחרון
בעקבות פניית "כלבו": בית הגפן ביטל הנחה לחברי עומדים ביחד מאת: נמרוד אשכנזי במסגרת קידום מכירת הכרטיסים להצגה "מלכת האמבטיה" שתעלה בבית הגפן, בקבוצות הווטסאפ של תנועת עומדים ביחד הופצה הודעה ובה קוד הנחה לרכישת כרטיסים שמיועד לחבריה. בעקבות פניית "כלבו חיפה והקריות" בוטלה ההנחה. מנכ"ל בית הגפן אסף רון: "מקבל את הביקורת, זה חוסר מחשבה"
יעקב קבב: כל המרכיבים שיוצרים אגדה מקומית מאת: נמרוד אשכנזי סוד הקסם, והפעם: יעקב קבב. קל להבין איך הוא משגשג לאורך יותר מ-40 שנה. זאת מנה ייחודית, טעימה, טרייה ובמחיר הוגן - בדיוק מה שצריך באמצע יום עבודה
תלמיד מליאו באק זכה במדליית הכסף באולימפיאדת הפיזיקה מאת: שושן מנולה 256 תלמידים מ-55 מדינות השתתפו באולימפיאדה האירופית לפיזיקה שהתקיימה בשבוע שעבר בגיאורגיה. יואב צולר, תלמיד כיתה י"ב בבית הספר ליאו באק, עשה הרבה כבוד למדינה וזכה במדליית כסף
האמבה אוכלת המוח הגיעה לחיפה? צעיר נבדק ברמב"ם מאת: בועז כהן צעיר שחש לא טוב הגיע לקריה הרפואית רמב"ם לאחר שבילה בחוף גיא. בבית החולים מדגישים כי בשלב זה אין אימות או חשד לקשר לאמבה נגלריה פאולרי. אתמול הגיעו לרמב"ם שמונה ילדים ששהו בחוף גיא, אשר חלקם התלוננו על חום וחלקם חשו ברע, והם שוחררו ללא חשד לאמבה
תגובות