פרויקט חשיפה מיוחד למקצועות ההיי טק לתלמידות בקרית ביאליק (צילום: פלייטיקה)

קרית ביאליק: עשרות תלמידות שכבת ט' ישתתפו בפרויקט חשיפה למקצועות ההייטק

חברת המשחקים הבינלאומית פלייטיקה, בשיתוף המרכז לחינוך סייבר מיסודה של קרן רש"י, פותחת תכנית חדשה לתלמידות חטיבות הביניים בקרית ביאליק, אשר תעודד אותן להתנסות בעולמות הטכנולוגיה ותאפשר להן לבחור בעתיד במסלול לימודים וקריירה בתחום ההיי-טק.

פורסם בתאריך: 8.11.21 14:10

 

עשרות תלמידות כיתה ט' מבתי ספר בקרית ביאליק, ייקחו חלק בפרויקט חשיפה מיוחד למקצועות ההיי טק ויתנסו בפיתוח אפליקציות ומשחקים וברכישת מיומנויות המותאמות לעולם העבודה החדש.

חברת המשחקים הבינלאומית המובילה Playtika בשיתוף המרכז לחינוך סייבר מייסודה של קרן רש"י פותחת תכנית ייחודית אשר תיקרא GAME ON, תכלול עשרה מפגשים, במהלכם המשתתפות יתנסו בפיתוח אפליקציות ומשחקים, וירכשו מגוון מיומנויות הנדרשות בעולם העבודה החדש. המטרה המרכזית של התכנית היא לעודד את המשתתפות להתנסות בעולמות הטכנולוגיה, ובכך לאפשר להן לבחור בעתיד במסלול של לימודים וקריירה בתחום ההיי-טק.

התכנית תיפתח בחודש נובמבר ותתקיים במודל היברידי, במסגרתו 84 נערות בגילאי חמש עשרה מחמישה בתי ספר תיכוניים בערים הנבחרות תגענה למפגשים במשרדי החברה בהרצליה ותעבורנה סדנאות על ידי מדריכות ומדריכים מקצועיים.

המפגשים ילוו על ידי נשים מובילות הנמצאות בתפקידי מפתח בפלייטיקה, אשר יחלקו עם הנערות את סיפוריהן האישיים וייקחו חלק פעיל במפגשים ובהדרכת הנערות.

פרויקט חשיפה מיוחד למקצועות ההיי טק לתלמידות בקרית ביאליק (צילום: פלייטיקה)

 

 

רוברט אנטקול, מייסד, מנכ"ל ויו"ר פלייטיקה: "בישראל, גם בשנת 2021, קיים שיעור נמוך של סטודנטיות הפונות ללימודי ההיי טק. אנו רואים חשיבות רבה בחשיפת עולמות ההיי טק לנשים בכלל ולנערות צעירות בתחילת דרכן בפרט, המהוות את ׳הדור הבא׳ של עולם התעסוקה החדש. התכנית הייחודית תאפשר לנערות חשיפה אישית, מקרוב, של עולמות ההיי-טק באמצעות התנסות ולימוד היסודות באופן חווייתי ומעצים כבר מגיל צעיר, כמו גם חיבור בלתי אמצעי שלנו לדור הצעיר. בזכות ההתנסות הדינמית ‘בשטח׳ והליווי האישי של נשים בתפקידי מפתח בפלייטיקה, נאפשר לנערות לחוות מעט מהעולם שלנו, ובכך נשאף לסייע ביצירת שינוי. כמי שהגיע מקרית ביאליק, חשוב לי לתרום למקום ממנו הגעתי ולהביא דרכו לחשיפה של תוכן מעצים זה".

שגיא בר, מייסד ומנכ"ל "המרכז לחינוך סייבר מייסודה של קרן רש"י: "אנו פועלים לקידום שוויון הזדמנויות לנוער באמצעות תכניות הכשרה למצוינות בתחומי הטכנולוגיה והמחשבים. אחד מצירי הפעולה המשמעותיים של המרכז לחינוך סייבר הוא קידום שוויון מגדרי בתחומים אלה. אנו מאמינים כי הדרך האפקטיבית ביותר היא שילוב מאמצים בין חברות מהתעשייה המביאות משאבים ומאפשרות תמונת עתיד מציאותית לנערות, לבין עמותה המביאה ידע מקצועי בתחומי הלמידה וההכשרה הטכנולוגית. זהו המפתח להצלחה ולשינוי משמעותי לטווח הארוך בתעשייה".


 

 


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר