הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)
הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת ללא הגבלה על מספר הטיפולים עד להשגת התוצאה

מכונים להסרת שיער בלייזר צצים בכל פינת רחוב כפטריות אחר הגשם, וכולם מפזרים הבטחות, כשבפועל לרובן אין באמת כיסוי. המומחיות של רשת אמריקן לייזר מעמידות דברים על דיוקם, מסבירות מה מבדל את הרשת מכל המכונים האחרים וגם שוברות מיתוס: אין דבר כזה "הסרה של 100% משיער הגוף"

פורסם בתאריך: 4.7.23 15:00

אין זה פלא ששוק הסרת השיער בלייזר בישראל מגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה, אחרי הכל, איזו אישה לא רוצה רגליים, בית שחי ואזורים נוספים בגוף חלקים ונטולי שיער מיותר, ושלא תיטעו –  התחום הוא לא נחלתן של נשים בלבד אלא גם של יותר ויותר גברים, המבקשים להסיר שיער מיותר בגב, בחזה ובאזורים נוספים.

הסרת שיער בלייזר מבוצעת במכונים רבים וגם קוסמטיקאיות עוסקות בכך, כאשר רבים מבטיחים הסרת שיער לצמיתות אחרי סדרת טיפולים. אלא שבמציאות, התוצאות מאכזבות לא פעם וההבטחות הגדולות מתבררות כהבטחות סרק.

מי שמבקשת להיות המבוגר האחראי בתחום ולהעמיד את הדברים על דיוקם היא רשת אמריקן לייזר הוותיקה והגדולה, הפועלת כיום בתחום הסרת שיער בלייזר והסרת משקפיים בלייזר. הטיפולים באמריקן לייזר מבוצעים על ידי צוות מטפלות מוסמכות, מקצועיות ומנוסות עם פיקוח קליני צמוד.

"מה שמבדל אותנו מרשתות אחרות, מעבר למקצועיות ולסטנדרטים הגבוהים, עליהם אנחנו שמים דגש, הוא שאנחנו מספקים טיפולי הסרת שיער בלייזר בהתאמה אישית למרבית גוני העור תוך בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת, שממקמת את הרשת בצמרת מרכזי האסתטיקה בארץ", מסבירה מזל מוזס, מדריכה קלינית באמריקן לייזר.

הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ

הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)

לימור שוורץ מנהלת סניף חיפה מוסיפה: "אצלנו בסניף חיפה מקבלים טיפול שהוא חוויה עם דגש על חוויה אישית. הטיפול הוא ללא הגבלה, עם יחס אישי לאורך כל הדרך. אנחנו מכירים את המטופלות והמטופלים שלנו באופן אישי ודואגים לכל לקוח ולקוחה שתמיד נמצאים אצלנו במרכז".

רשת אמריקן לייזר הוקמה בשנת 1999. בעקבות ההצלחה הגדולה של הסניף הראשון, שנפתח בראשון לציון, נפתחו סניפים נוספים בערים נוספות ברחבי הארץ. כיום יש לרשת 18 סניפים נגישים בפרישה ארצית, המטפלים ביותר מ-500 אלף לקוחות.  בשנת 2022 ובשנת 2023 זכתה אמריקן לייזר, בפעם השנייה ברציפות בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה למבחן של המדינה ובו נקבע שאמריקן לייזר נבחרה לרשת המכונים להסרת שיער בלייזר הטובה והמקצועית ביותר. "הצוות וצוות המטפלות בסניף נותן יחס אישי ללקוחותינו. מדובר בצוות מקצועי ובעל ניסיון רב שנים", מוסיפה שוורץ שמציינת שהיא עובדת בתחום האסתטיקה כבר למעלה מ- 20 שנה, "זה תחום שמאוד קרוב ליבי ואני כל הזמן לומדת ומתעדכנת".

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור איתכם קשר טלפוני ממש בקרוב:


טכנולוגיה מתקדמת

"פיתוח ומחקר הם אבני היסוד של תחום האסתטיקה", מסבירה לריסה וקס, מדריכה קלינית ברשת, "לכן, אנו מקפידים להתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים החדשניים ביותר. אנו מקיימים קשרים מקצועיים שוטפים עם מרכזי אסתטיקה יוקרתיים תוך בחינה ולימוד מתמיד של צורכי הלקוחות שלנו וחלומותיהם ויישום מיטב החידושים והשיטות, וכל זאת על מנת לתת להם המענה את המיטבי לצורכיהם".

שירות הלקוחות של אמריקן לייזר מתאפיין בסטנדרטים הגבוהים ביותר – החל משלב הייעוץ, דרך הטיפול והפיקוח הקליני, וכלה בתוצאות מיטביות, וכל זאת בחדרי טיפול משוכללים, מרווחים ונעימים. הטיפול ברשת ניתן לנערות מגיל 14 ומעלה בלבד, להבדיל ממקומות אחרים, אשר מטפלים בילדות בגילאים צעירים בהרבה. בין המטופלים יש המתעניינים בטיפולי הסרת שיער לנשים, גברים, ונערות שמבקשים להיפרד משיער מיותר וליהנות ממראה חלק ואסתטי, ללא צורך במריטה כואבת או בגילוח מעיק.

לריסה וקס, מדריכה קלינית (צילום: סטודיו אמריקן לייזר)

לריסה וקס, מדריכה קלינית (צילום: סטודיו אמריקן לייזר)

אמריקן לייזר היא הרשת היחידה שמציעה טיפולים ללא הגבלה עד להשגת התוצאה, ומוזס מסבירה: "מאחר שאנחנו לא באמת יכולים לצפות מראש לכמה טיפולים יזדקק המטופל, על מנת להגיע לתוצאה. לכן, אנחנו מעניקים טיפולים ללא הגבלה עד להשגת התוצאה, ובכך נותנים למטופלים שלנו שקט נפשי וחוסכים להם כסף רב".

ברשת מבקשים להדגיש שאין דבר כזה הסרה של 100 אחוז משיער הגוף, וזאת מאחר שבגוף יש זקיקי שיער רדומים, שעלולים להתעורר ולהצמיח שיער חדש, גם באזורים שעברו טיפול.

"טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לכל אדם ובלבד שהשיער שלו בגוון כהה יותר מגוון העור", אומרת וקס. "הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת טיפול גם בגון עור כהה באמצעות מכשיר מתאים. הטיפולים אינם מתאימים לאנשים בעלי גון שיער לבן, בלונדיני או ג'ינג'י".

החשש של לא מעט אנשים הוא שהסרת שיער בלייזר כואבת. זה נכון?

"כאב הוא דבר סובייקטיבי וכל אדם חווה אותו בצורה שונה. מרבית המטופלים מעידים על תחושת אי נוחות קלה ההולכת ופוחתת ככל שמתקדמים בטיפולים. אנחנו מקפידים להדריך את הלקוחות למרוח אחרי כל טיפול קרם הרגעה וכן, כל הטיפול מתנהל באווירה נעימה ובקצב שמתאים למטופל/ת".

 

מגוון טיפולים

ברשת אמריקן לייזר מבצעים מגוון הסרות שיער בלייזר, החל מהסרת שיער בבית השחי, במפשעות, בישבן, בידיים וברגליים וכן טיפולי הסרת שיער לגברים, המבקשים להיפרד משיער מיותר בגב, בבטן ובחזה. נוסף על כך, ברשת מתמחים בטיפולי הסרת שיער מהצוואר ומהפנים – אוזניים, גבות, סנטר, מצח, באף ועוד. "להסרת שיער בלייזר יש לא מעט יתרונות", מציינת וקס. "זוהי השיטה הנוחה והיעילה ביותר. היא מאפשרת להיפרד משיער מיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה יפה ואסתטית וחוסכת מהמטופלים את הצורך בהסרה ידנית וחוזרת של שיער הגוף – מה שחוסך זמן, כסף וכאבים פיזיים".

איך נדע שבחרנו במקום הנכון להסרת שיער בלייזר?

"ראשית, חשוב לבדוק האם המכשור במכון מאושר ומתאים לסוג הטיפול הדרוש לכם. שנית, על מנת למנוע בזבוז כסף רב וקנייה חוזרת של חבילות, יש לבדוק האם יש טיפולים ללא הגבלה, וכמובן לוודא שמדובר בחברה ותיקה ומוכרת ומהי מידת ההכשרה של הצוות".

הסרת שיער בלייזר (צילום: באדיבות קנדלה)

הסרת שיער בלייזר (צילום: באדיבות קנדלה)

יש מקומות שמציעים חבילת טיפולים. זה לא מספיק?

"לא תמיד. יש מטופלים שהחבילה תספיק להם, ויש כאלה שגם אחרי שיסיימו את החבילה המוצעת, יבינו שהטיפול לא הסתיים, והם יצטרכו לרכוש חבילה נוספת. העלות היא מאוד גבוהה".

וקס ומוזס מדגישות שבאמריקן לייזר לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית בהתאם לגון עורו וגון צבע שיערו. והן מסכמות: "השילוב בין המכשירים והטכניקות השונות מאפשר לנו להתאים את הטיפול לנתונים האישיים ולקצב התקדמות הטיפול של כל מטופל, מה שמעלה את סיכויי הצלחת הטיפול ובטיחותו".

שוורץ מוסיפה: "השירות אצלנו הוא אישי. התורים נקבעים במקום לאחר המפגש הראשון ובהתאם לנוחות והשעות הנוחות ללקוחות. אנחנו עושים את מיטב המאמצים להתאים את שעות הטיפול לדרישות הלקוחות ומנסים לגלות גמישות".

הסניף החיפאי, נפתח מידי יום בשעות הבוקר המוקדמות ונסגר בשעות הערב המאוחרות. "כך אנו משתדלים להתאים עצמנו לאימהות, ללקוחות עובדים ולכלל הציבור שלנו. לדוגמא, לחיילות אנחנו משתדלים לשמור את ימי חמישי בשעות אחר הצהריים ואת שישי בבוקר".


לאתר אמריקן לייזר >>>

סניפי אמריקן לייזר באזור הצפון:

אמריקן לייזר בחיפה, רחוב שדרות מוריה 44, קומה 2.

אמריקן לייזר בטבריה, רחוב הגלבוע 5, פינת הירדן

אמריקן לייזר בעפולה, רחוב המלאכה 23

אמריקן לייזר בקריית ביאליק, קריון – בניין ביאליק סיטי, דרך עכו חיפה 194

לתיאום פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות – השאירו פרטים בטופס וניצור אתכם קשר טלפוני בקרוב

 

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר