צוות יחידת ט"נ לב והמערך הקרדיולוגי בכרמל | צילום: אלי דדון
צוות יחידת ט"נ לב והמערך הקרדיולוגי בכרמל | צילום: אלי דדון

כרמל הכי טובים מכל הלב

המחלקה לטיפול נמרץ לב של המרכז הרפואי כרמל נבחרה כמחלקת האשפוז המצטיינת והטובה ביותר בתחום השירות לשנת 2021 בכל הכללית

פורסם בתאריך: 30.12.21 08:31

"כרמל מכל הלב" זו אינה רק סיסמה, זוהי מציאות של מצוינות והצטיינות של כלל מערך הלב שלנו בכרמל וכולנו גאים בכם על הבחירה", כך ברך מנהל המרכז הרפואי כרמל את רופאי וצוותי היחידה לטיפול נמרץ לב וצוותי המערך בקרדיולוגי של כרמל על בחירתם כמצטיינים.

זו השנה השנייה ברציפות בה היחידה לטיפול נמרץ לב של מרכז רפואי כרמל מקבוצת כללית נבחרת מתוך עשרות ומאות מחלקות בכל בתי החולים בכללית כמחלקה המצטיינת בשירות.

במפגש הוקרה עם צוותי המחלקה בהשתתפות מנהל בית החולים ד"ר גולדברג ונציגי ההנהלה, פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי ורופאים בכירים מכל יחידות המערך, הודה מנהל ביה"ח ד"ר גולדברג ואמר: "אומנם היחידה לטיפול נמרץ לב נבחרה עם הציון הגבוה ביותר אבל גם שאר יחידות המערך: יחידת הצנתורים, מחלקת האשפוז ועוד יחידות נבחרו בציונים גבוהים ביותר וכולכם יחד כלב אחד מובילים את המערך להצלחות כבירות. עברתם שנה קשה של קורונה, מעבר מנהלים וכוח אדם, סגירת המחלקה ופתיחת מחלקה ולמרות כל השינויים הצלחתם לתת שירות איכותי ומוביל כי השירות נמצא בדי.אנ.איי של המחלקה זה הכרטיס המנצח שלכם וכל הכבוד לכם".

היחידה לטיפול נמרץ לב בכרמל היא חלק אינטגרלי מהמערך הקרדיולוגי המוביל של בית החולים הכולל את המחלקה הקרדיולוגית, יחידת הצנתורים, יחידת האקו ומבחני מאמץ, היחידה לאלקטרופיזיולוגיה והשרות האמבולטורי במרפאות החוץ.

ביחידה מטופלים חולים בכל מגוון מחלות הלב וחולים הזקוקים לטיפולים פולשניים כמו צנתור או התערבות אלקטרופיזיולוגית.

הטיפול הרפואי – סיעודי ביחידה מושתת על סטנדרטים של קרדיולוגיה בינלאומית המודרנית והעדכנית ביותר.

אהובה טל, מנהלת הסיעוד של כרמל, ברכה את המחלקה והמשתתפים: "זה לא קל להגיע להשיג מצוין כזה, אבל יותר קשה לשמור על ההישג ולקבל אותו פעם שניה ברציפות. מגיע לכם שאפו ענק ובמיוחד לצוות הסיעוד המצוין של המחלקה בהובלתם של סוהיל כיאל וסגניתו סבטלנה גבאי, כולכם יחד מביאים גאווה גדולה לכולנו".

מנהל המערך פרופ' אבינעם שירן הודה על הברכות וציין כי ההשג באמת מחמם את הלב, כמי שמקבל את מכתבי התודה ושומע את התודות מהחולים השוכבים אצלנו אני יודע כי השירות ושביעות הרצון לא היו מלאים אילולי המצנתרים שלנו היו עושים את העבודה הכי טובה בצנתור והאלקטרופיזיולוגים היו עושים את העבודה המעולה שלהם וכלל הרופאים היו מקבלים את ההחלטות הנכונות וכמובן שצוות הסיעוד שלנו שותף מלא וקריטי להצלחה. התגובות שאנו רואים ומקבלים מהחולים הם מה שדוחף את כולנו להמשיך ולהצליח בכל יום מחדש, ותודה לכם".

צוות היחידה לטיפול נמרץ לב בכרמל כולל רופאים מומחים ומתמחים, אחים ואחיות מוסמכים בעלי הכשרה על בסיסית בטיפול נמרץ וכוחות עזר.

במחלקה נמצא גם צוות רב מקצועי רחב מתחומים רבים כמו עבודה סוציאלית, היחידה לתזונה ודיאטה, צוות מכון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ורופאים מקצועיים בתחומי התמחות שונים.

סוהיל כיאל, מנהל הסיעוד של המחלקה הזוכה, הצטרף למברכים:

"הזכייה השנייה ברציפות רק מוכיחה שהצטיינות והמובילות שלנו בשירות הם דרך חיים אצלנו וכל מי שמגיע לכאן מתחנך על פיה, גם הרופאים, האחיות, כוח עזר או סניטר כולם מחונכים לשירות איכותי למטופלים. זו דרך החיים המתווה את השביל לנכנסים לעבוד כאן ורק כך אנחנו יכולים להמשיך את ההצטיינות בשירות שכולנו גאים בה".


תוכן מקודם


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר