יממה לפני כניסת הדיירים החדשים לבית "האח הגדול" כל מי שחיפש את הדוגמן החיפאי עומר גורדון העלה חרס בידיו, וזו מהסיבה הפשוטה שגורדון כבר היה שמור עמוק בכספת של ההפקה. את תחילת קריירת הדוגמנות המפוארת התחיל גורדון כתגלית של סנובה בנעוריו, אבל אז סירב להמשיך ולדגמן. שנה לאחר מכן הוא כבר נחת אצל הצלם שאול בכר שהתלהב, ואחרי סדרת צילומים שלח אותו לסוכנות יולי. משם הקריירה הבינלאומית שלו נסקה ומדי פעם הגיח לארץ לביקור מולדת. ברזומה שלו נישואים עם דוגמנית קולומביאנית ורומן לא מתוקשר עם שדרית הספורט שרון פרי, שאותו חשף המדור. בשנים האחרונות הוא תחת חסותה של סוכנת הדוגמניות אלינור שחר, ובין תצוגה לצילום הוא גם מסייע לאמו ציפי פרזס בחנות המשקפיים i.o.optic.
בשורה לתושבי בת גלים: ענקית הקמעונאות הגיעה לשכונה
ענקית הקמעונאות הצרפתית קרפור פותחת את הסניף הרביעי שלה בחיפה - בפסאז' ברחוב העלייה השנייה בבת גלים - ובשכונה מצפים בהתלהבות: "מקווים שזו תהיה התחלה חדשה עם מחירים טובים ועם מבחר של מוצרים, ושקרפור תעמוד בהבטחה להיות הכי זולה שיש"
Comments are closed