הזמרת טינה איב (איברגימוב), שהגיעה לגמר התוכנית "הכוכב הבא" בעונה הראשונה והסתפקה במקום השלישי, נבחרה לייצג את ישראל בתוכנית כשרונות דומה שתתקיים ברוסיה בחודש אוגוסט. אבל היא לא מסתפקת בכך וכבר מתכננת לקיים שם הופעות משלה.
איב, ייצוא אישי?
"אני מתרגשת מאוד. עכשיו אני עובדת על השירים וזה הולך להיות משהו גדול. שנה אחרי זה אני מתכננת ללכת לאירויזיון כי כבר אהיה מוכנה".
שוב זה קורה: שריפת ענק ביערות הכרמל
כבאיות מתחנת חיפה חברו לכבאיות מתחנת חדרה ולכבאיות של רשות הטבע והגנים במטרה לכבות את האש שמשתוללת סמוך לניר עציון. מפקד האירוע רב רשף מג'די טיארה: "יש רוחות חזקות באזור אבל הצלחנו לעצור את ההתפשטות"
תגובות