בחודש ספטמבר האחרון סיפרנו לכם שאיש חיי הלילה עודד שטראוס כרע ברך והציע נישואים לבת זוגו מיה סניפה. וכך חלפו הימים, ולקראת החתונה הקרבה ובאה החליט שטראוס שלא לחגוג את מסיבת הרווקים שלו כאחד האדם אלא לעשות את זה בגדול עם קבוצת חברים בבירת סרביה בלגרד. כבוד.
גאווה: כללית במקום השני במדד מותגי הבריאות
כללית דורגה במקום השני במדד מותגי הבריאות בסקר מדד המותגים השנתי של "גלובס" לשנת 2024. מנהל המחוז רונן נודלמן: "במחוז חיפה והגליל המערבי אנחנו חווים את העוצמה הזו מדי יום. המטופלים שלנו אינם רק מספרים אלא אנשים עם צרכים ייחודיים, ולכן אנו משקיעים מאמצים במתן שירות אישי ומותאם"
תגובות