מקום בלב ובנשמה22 באוגוסט 2017 at 23:00שאלון מעולה אבל הייתי שמח לדעת לא רק בכמה צדקתי אלא במה טעיתי אני מאוד רוצה לדעת מה היו הטעויות שלי
קרית ביאליק מצטרפת לתוכנית "עורף סגול" מאת: לינוי רטר ראש העיר אלי דוקורסקי חתם על אמנת "עורף סגול" שמטרתה היא להטמיע את המוכנות ואת המענה לאנשים עם מוגבלות במצבי חירום במישורים המדיני והציבורי. דוקורסקי: "זוהי חובה מוסרית שלנו להבטיח את ביטחונם ואת שלומם של כל תושבי העיר, ללא יוצא מן הכלל"
הישג לקרית אתא: היחידה בקריות שהוגדרה כרשות יציבה על ידי משרד הפנים מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" רשימת הרשויות היציבות כוללת את הרשויות שעמדו בשורה של תנאים מקדימים, בהם: רשויות מאוזנות בתקציב השוטף, ניהול כספי תקין, שיעור גירעון מצטבר, שיעור גביית ארנונה, הוצאות שכר והוצאות מינהל כספי ועוד
לא ישנים מספיק: הרגלי השינה של הישראלים נחשפים מאת: שושן מנולה על שינה ומלחמה: בסקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נמצא כי 18 אחוז מהנסקרים ישנים רק חמש וחצי שעות בלילה באמצע השבוע, 24 אחוז דיווחו שהם אינם ישנים מספיק כדי לתפקד במיטבם, וחמישה אחוזים מבעלי רישיון הנהיגה דיווחו שעייפות סיכנה אותם בחודש האחרון
יו"ר הוועד המנהל בריאלי: "מגבים את רבינוביץ'" מאת: שושן מנולה בעקבות השעייתו של מנהל בית בירם מנדי רבינוביץ' מחברותו בארגון המורים והשיימינג שעשה לו בית הדין של הארגון, הוועד המנהל בבית הספר הריאלי מגבה את המנהל. רבינוביץ': "אחרי 27 שנים של שלטון אבסולוטי, למורי ישראל מגיע מנהיג ראוי"
ארגון תנועה ישראלית פתח מטה חיפאי מאת: שושן מנולה בראש המטה החיפאי של תנועה ישראלית עומדת לימור אורן, שמרכזת את הפעילות בעיר. "מעורבותם של תושבים בתהליכי קבלת החלטות ברמה העירונית היא קריטית לשיפור איכות החיים", היא אומרת, "בחיפה מצאנו רשות מקומית עם הבנה, עם רצון ועם יכולות לפעול בשיתוף ובשקיפות עם התושבים"
גאווה: כללית במקום השני במדד מותגי הבריאות מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" כללית דורגה במקום השני במדד מותגי הבריאות בסקר מדד המותגים השנתי של "גלובס" לשנת 2024. מנהל המחוז רונן נודלמן: "במחוז חיפה והגליל המערבי אנחנו חווים את העוצמה הזו מדי יום. המטופלים שלנו אינם רק מספרים אלא אנשים עם צרכים ייחודיים, ולכן אנו משקיעים מאמצים במתן שירות אישי ומותאם"
זעם בסיעות החרדיות: אין אירועי קיץ של התרבות התורנית מאת: בועז כהן בסיעות החרדיות טוענים כי בניגוד לשנים עברו, המחלקה לתרבות תורנית בעיריית חיפה לא ארגנה השנה אירועי קיץ למגזר החרדי. הרב אורי אוזן מש"ס: "בושה. יש במגזר החרדי 5,000 משפחות, ואין אפילו הצגת ילדים אחת". מחזיק תיק התרבות התורנית יוסי הניג: "בקרוב יתפרסמו אירועי קיץ למגזר"
משרד האנרגיה יקדם תוכנית להטמנת קווי החשמל בחיפה מאת: שושן מנולה בפגישת עבודה שקיימו שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן וראש העיר יונה יהב סוכם על קידום תוכנית להטמנת קווי החשמל בחיפה ועל פיתוח תשתיות המים והביוב במטרה לסייע בזירוז תוכניות הבנייה, תוך הגברת אמינותה של מערכת החשמל בשגרה ובחירום
עיריית קרית אתא מקימה גן משחקים חדש ברחוב אברהם טביב מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" ראש העירייה יעקב פרץ: "אנו מקימים גנים ציבוריים חדשים ומשדרגים את הגנים הקיימים במטרה לפתח את המרחב הציבורי תוך מתן מענה מיטבי לצורכי התושבים"
קרית אתא: הסתיים מחנה הקיץ באנגלית לתלמידי העיר מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" בשבוע שעבר הסתיים בהצלחה מחנה הקיץ באנגלית לתלמידי כיתות ג'-ה' מכל בתי הספר בעיר. במחנה השתתפו כ-300 תלמידים, מצטיינים ומתקשים כאחד, שלמדו ביחד באופן חווייתי את השפה האנגלית על ידי מורים מהעיר ומורים שהגיעו במיוחד מארה"ב
אמהות החטופים השתתפו באירוע "שרות תקוה" מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" באירוע "שרות תקוה" שהפיקה המועצה הדתית חיפה אירחה הרבנית ימימה מזרחי אמהות של חטופים והזמרת והיוצרת דין דין אביב ולהקתה אירחו את הזמרת שירי מימון בשירי עידוד ותקווה
בפעם השנייה תוך חודש: חוצות המפרץ תובעת את העירייה מאת: בועז כהן חברת חוצות המפרץ טוענת כי היא שילמה לעיריית חיפה "תחת מחאה" היטלי פיתוח בסך של 2,874,878 שקל. כעת היא מבקשת מבית המשפט להורות להשיב לה את הכספים בטענה לחיוב יתר ולחיוב רטרואקטיבי פסול
מקום בלב ובנשמה
שאלון מעולה אבל הייתי שמח לדעת לא רק בכמה צדקתי אלא במה טעיתי אני מאוד רוצה לדעת מה היו הטעויות שלי
שלמה מזרחי
מקווה שעניתי נכון על כך השאלות.שלמה מזרחי .פלאפון 0529289433