יובל8 בנובמבר 2017 at 18:06חייבים מועמד אחד חזק שיפיל את יונה , כל הברדק הזה טוב לו .אנא מועמדים יקרים התאחדו למען העיר ותנו לאחד להנהיג מול יונה .
אורי8 בנובמבר 2017 at 20:16אם הם מוחקים תגובות מגיבים מפרופיל של פייסבוק מזוהה – הם גם מטים את תוצאות הסקר. מכור.
בתוכי של בזק11 בנובמבר 2017 at 17:36שכולם יתאחדו נגד יונה.. אם זה לא קורה אז כנראה שגם אותם לא מענינים התושבים, רק הכסא כמו יונה..
ההפתעה שחיכתה במחנה האימונים של הפועל: שלושה שחקנים בחדר מאת: יצחק גולדשטיין שחקני הפועל חיפה שבו ממחנה האימונים בקפריסין עם בטן מלאה לאחר שהמועדון שיבץ כל שלושה שחקנים בחדר אחד במלון. כשהבעלים יואב כץ הבין שהשחקנים מסרבים לעלות לחדרים, לא נותרה לו ברירה אלא לשכור חדרים נוספים. דובר הפועל: "הטענות הן שקריות"
רעידת אדמה: אור שחף יעזוב את תפקיד מנכ"ל החברה הכלכלית מאת: בועז כהן פירסום ראשון: לאחר תשע שנים מוצלחות ופוריות כמנכ"ל התאגיד העירוני החליט שחף בהסכמה עם יו"ר הדירקטוריון רני בנדר על סיום תפקידו. שחף: "אחרי תקופה ארוכה בה הובלתי את החברה הכלכלית להישגים משמעותיים זה הזמן להתקדם לאתגר הבא. העיר חיפה, יקרה לי ואני מתכוון להמשיך לעשות למענה. אני מודה ליונה יהב שהאמין בי לאורך השנים ועוזב את החברה בגאווה"
המטוס הראשון של אייר חיפה נמסר להנהלת החברה מאת: שושן מנולה המטוס, מדגם ATR 72-600 ובו 72 מושבים, נמסר להנהלת חברת אייר חיפה על ידי הנהלת היצרנית הצרפתית-איטלקית ATR בטקס שהתקיים בנמל התעופה בלניאק בטולוז, צרפת. המטוס צפוי לנחות בחיפה ביום ראשון
דרמה במרפאת כללית רסקו: צוות רפואי מציל חיים ברגע האמת מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" שמעון רימר, בן 51, הגיע למרפאת רסקו בקרית ים כשהוא סובל מכאבים חזקים בחזה ומקוצר נשימה. צוות המרפאה הפנה אותו לבדיקת א.ק.ג דחופה, ביצעו סדרת פעולות דחופות שהביאו להקלה בתסמינים, ורימר פונה במהירות למרכז הרפואי כרמל, שם עבר צנתור חירום
הישג לקרית אתא: היחידה בקריות שהוגדרה כרשות יציבה על ידי משרד הפנים מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" רשימת הרשויות היציבות כוללת את הרשויות שעמדו בשורה של תנאים מקדימים, בהם: רשויות מאוזנות בתקציב השוטף, ניהול כספי תקין, שיעור גירעון מצטבר, שיעור גביית ארנונה, הוצאות שכר והוצאות מינהל כספי ועוד
קיץ חם בקרית אתא: פעילויות להורים וילדים בגינות הציבוריות בעיר מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" הפעילויות כוללות שעות סיפור, הפעלות וסדנאות יצירה. ראש העירייה יעקב פרץ: "סדרת אירועי הקיץ נועדה לאפשר לתושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי איכותיות, מבלי לצאת מהעיר ומבלי לשאת בעלויות גבוהות"
לצפון באהבה: שש תערוכות של אמניות צפוניות במוזיאון חיפה מאת: נמרוד אשכנזי עונת התערוכות החדשה של מוזיאון חיפה לאמנות תיפתח באוגוסט ותכלול שש תערוכות יחידה של אמניות מהצפון שיעסקו במרחב העירוני, בנשיות, במלחמה בגבול לבנון ובהשלכותיה. האוצר הראשי קובי בן מאיר, "שש התערוכות פורשות ביחד מגוון של אופני הסתכלות על היות אשה בישראל"
תלמיד מליאו באק זכה במדליית הכסף באולימפיאדת הפיזיקה מאת: שושן מנולה 256 תלמידים מ-55 מדינות השתתפו באולימפיאדה האירופית לפיזיקה שהתקיימה בשבוע שעבר בגיאורגיה. יואב צולר, תלמיד כיתה י"ב בבית הספר ליאו באק, עשה הרבה כבוד למדינה וזכה במדליית כסף
שתי נחתות חדשות נקלטו בבסיס חיל הים בחיפה מאת: שושן מנולה הנחתות "אח"י נחשון" ו"אח"י קוממיות" התקבלו בטקס שנערך בבסיס חיל הים בחיפה בהשתתפותם של שר הביטחון, הרמטכ"ל ומפקד זרוע הים. אורכה של כל נחתת הוא 95 מטר, רוחבה הוא 20 מטר, והן נחשבות לכלי הגדול ביותר שנמצא בשימוש זרוע הים
השינוי במבנה הארגוני בעירייה: הכוח חוזר לטרוק מאת: בועז כהן המהלך של מנכ"ל עיריית חיפה גדי מרגלית לשינוי במבנה הארגוני של העירייה יכפיף למינהל החינוך בראשותה של אילנה טרוק את תחומי האחריות של מינהל תקס"י (תרבות, קהילה, ספורט וים) שבוטל. וכך, אחרי שבקדנציה הקודמת היא איבדה מהשפעתה, טרוק חוזרת למרכז הבמה
משתמש אנונימי (לא מזוהה)
חחח..יורם מטיטה.
ליאורה
יורם לא הכריז להיות ראש העיר
טל
למה שלא תתנו לנו לראות מה התוצאות עד עכשיו?
יובל
חייבים מועמד אחד חזק שיפיל את יונה , כל הברדק הזה טוב לו .
אנא מועמדים יקרים התאחדו למען העיר ותנו לאחד להנהיג מול יונה .
חן
רק דוד עציוני!!
אורי
אם הם מוחקים תגובות מגיבים מפרופיל של פייסבוק מזוהה – הם גם מטים את תוצאות הסקר. מכור.
משתמש אנונימי (לא מזוהה)
צביקה ברבי
משתמש אנונימי (לא מזוהה)
דוד עציוני!
חיפאית
רק עציוני!!!
בתוכי של בזק
שכולם יתאחדו נגד יונה.. אם זה לא קורה אז כנראה שגם אותם לא מענינים התושבים, רק הכסא כמו יונה..
יותם
אני חושב שהעיר זקוקה להחזרת הצעירים. רק דוד עציוני מתאים לכך.
עמיתו
חחח ניר שובר – בדיחה בהתגלמותה. העבריין במשקפיים.