בריכת הטכניון
בריכת הטכניון

בעלי המנויים זועמים: יום שחייה בהפרדה נוסף בבריכת הטכניון

עשרות בעלי מנויים לבריכת הטכניון חתמו על עצומה נגד המעבר לרחצה בהפרדה לגברים ולנשים ליומיים בשבוע. כמו כן הם קובלים על קיצוץ בשעות הפעלת הבריכה בימים שבהם הרחצה אינה בהפרדה: "הטכניון פגע בנו, מנוי לבריכה זה לא משהו זול, הוא עולה אלפי שקלים בשנה"

פורסם בתאריך: 5.6.24 10:49

עשרות בעלי מנויים חתמו על עצומה נגד שינוי הסטטוס קוו בבריכת הטכניון ועל המעבר לרחצה בהפרדה לגברים ולנשים ליומיים בשבוע. נוסף על כך קובלים בעלי המנויים על קיצוץ בשעות הפעלת הבריכה בימים שבהם הרחצה אינה בהפרדה.

בשנים האחרונות הונהג בבריכת הטכניון יום רחצה אחד בשבוע בהפרדה – יום שלישי, וכעת הוחלט בטכניון להוסיף גם את יום חמישי לשחייה בהפרדה. בעלי המנויים חוששים שזה לא ייעצר בכך ושבקרוב תונהג רק שחייה בהפרדה.

בשיחה עם "כלבו – חיפה והקריות" אמרה אחת מבעלי המנויים: "אנחנו מנויים כבר יותר מעשר שנים בבריכת הטכניון ומגיעים בימים ראשון וחמישי בלילה כי הבריכה פתוחה עד 23:00. כמונו יש עוד עשרות אנשים". לדבריה, השינוי פוגע בבעלי המנויים שאינם מעוניינים בשחייה בהפרדה: "אנחנו אנשים עובדים. בעלי חוזר מהעבודה אחרי השעה 19:00, ורבים מהחברים שלנו הם רופאים ומסיימים לעבוד מאוחר. לכן כשהבריכה היתה פתוחה עד 23:00 זה התאים לכולנו. עכשיו קיצצו את השעות. עד כה השחייה בהפרדה היתה רק בימי שלישי, וזה לא פגע באף אחד. פתאום מתברר שגרעו גם את יום חמישי, ואני לא יודעת אם זה ייעצר כאן".

 

 

מתי הודיעו לכם על השינוי?

"זהו, שלא הודיעו. ישבנו ביום ראשון בבריכה, ופתאום הגיע אלינו המציל ואמר 'אתם יודעים שבימי ראשון אנחנו עובדים רק עד 22:00?'. אז התברר לנו שכל לוח השעות של הבריכה השתנה. ומה שהכי קומם אותנו זה שביום חמישי, שהיה יום שחייה פתוח לכולם, הפך פתאום ליום שחייה בהפרדה ושהכניסה נמנעת מזוגות שמגיעים לשחות. הטכניון פגע בנו, מנוי לבריכה זה לא משהו זול, הוא עולה אלפי שקלים בשנה. לכן חתמנו על עצומה, ואנחנו מקווים שזה יעזור".

מהטכניון לא נמסרה תגובה.

 

תגובות

22 תגובות
22 תגובות
 1. גמלאית

  לא הדבר היחיד שמעצבן.
  זלזול גמור במשתמשים.
  יש חוג לריקוד במים הסוגר 2 מסלולים ומצופף את השאר.
  חוג התעמלות על מזרנים סוגר 2 מסלולים מהצד השני ומצופף את המסלולים האחרים.
  במשך חודש ויותר בריכת הטכניון נסגרת לשיפוצים, לא רק שאין החזר תשלום, אלא שצריך לשלם בבריכת מכבי עוד 300 ש"ח מנוי ל"מפוני בריכת הטכניון".
  אין אפשרות לגמלאי הטכניון לחדש מנוי באינטרנט כמו לשאר עובדי הטכניון. התור לחידוש המנוי ארוך ושמעתי את המזכירה הראשית חושבת שהבריכה של אבא שלה ושמעתי אותה אומרת למתלוננים: "תגידו תודה שאתם עוד שוחים".

 2. צפוני

  לתבוע את הטכניון על כך, מחר לא תוכל להגיע בכלל עם בת זוג לבריכה.

 3. ילנה,חיפה

  אנחנו עובדים עד 20.00 בערב! במיוחד עשינו מנוי שיש את הימים מאוחרים שבריכה פתוחה!!! לא מסכימים לתנאים החדשים של טכניון!! חוץ מזה ,השיפוץ רצפה שנעשה בחודש וחצי -הרצפה מאוד מחליקה! ביום ראשון שבריכה היתה פתוחה ראתי 4-5 אנשים התחלקו על הרצפה החדשה!!!‼️

 4. הגיעה העת להקים בריכה עירונית ברכס הכרמל

  מי שלא רוצה את התנאים החדשים שידרוש לבטל את המנוי
  אם לא יתנו לכם לבטל תגישו תביעה ייצוגית נגד הטכניון.
  בטכניון יש סטודנטים רבים – חילונים, דתיים יהודים, דתיים ערבים שמעוניינים בשחיה בהפרדה מלאה.
  מי שלא מעוניין שידרוש מעיריית חיפה להקים בריכה עירונית לשכונות הכרמל ולא גלי כרמל בפיזדאמו שבקושי יש אליה אוטובוסים..

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מומלץ ורצוי לדייק בעובדות…
  עד עתה הייתה הפרדה לטובת קהל שומר מצוות בימי שני בבוקר ובימי שלישי בערב.
  כך שלא הרבה השתנה.

 6. חנה

  לשלייה בהפרדה מקדישים שעות- בוקר או ערב, לא יום שלם! ככה זה גם בחו"ל

 7. זה שקר

  הם בכלל לא הוסיפו יום, הם פשוט העבירו את השעות של שני בבוקר לחמישי בערב

 8. זה שקר - לא הוסיפו אף שעה

  בסך הכל העבירו את השעות של שני בבוקר לחמישי בערב, בדיוק אותו מספר שעות

 9. עבדול

  מה שמעניין אתכם היא ההפרדה,עוד חולה נפש אנטישמים,לכו חזרה למחוזות ברוסיה שם אי אפשר להיתלונן,כל מי שהיתלונן כבר לא מיתלונן,

 10. יורם

  לא להתעצבן.מרגיז ? בהחלט !
  צרכן נבון מבטל את המנוי ונרשם לבריכה אחרת. לא חסות בריכות באזור.

 11. דוד ג.

  הבעיה התחילה בכך שבהתחלה לצרכי נקיון סגרו את הבריכה לשבועיים ואישה לא התלונן.אח"כ סגרו את הבריכה לחודש ואישה לא אמר כלום,וכך המשיכו הלאה.
  אם בהתחלה היו מתלוננים תוקפים את המנהל את האחראיים את הנהלת הטכניון .
  גם פונים לתורמים שעובדים עליהם זה לא היה מגיע למצב של היום

 12. הפרדה כמה שעות לא מונעת שחייה בבריכה

  לא הבנתי ברגע שיש הפרדה זה מונע מגבר חילוני לשחות עם גברים אחרים או מונע מאשה חילונית לשחות עם נשים אחרות?!
  לא איבדתם שום שעות
  בכל מקרה בשחיה כל אחד שוחה עם עצמו אין דבר כזה לשחות עם בני זוג.
  אז די לחרטט, תגיעו בשעות ההפרדה ותשחו להאנתכם בדיוק כמו בשעות שאין.

 13. חרד מחרדים

  המדינה מאבדת את צביונה, רוב המדינה מקצין את עמדותיו הדתיות, כך היה גם לפני כל פעם שחרב בית המקדש.
  אם ההקצנה הדתית לא תיעצר, עוד נתגעגע למה שקורה עכשיו למדינה.
  אחרי שהמוסלמים יכבשו אותנו, כבר לא תחשבו על שחיה בהפרדה.
  עיצרו את ההקצנה.

 14. עמי

  מי העיז לגעת בגבינה שהיא רק שלי???
  למימוש השנאה מוכנים גם לשקר, הרי לא הפחיתו שעות רק הזיזו…
  די, לכו לישון

 15. לשנות דחוף את שם הכתבה!! שקר וכזב!!

  למה שנאה ככה?????
  במקום שעות בבוקר העבירו לערב, ובטוח עשו את זה לטובת הציבור הכללי כדי ששעות הבוקר לא יהיו תפוסות חס ושלום על ידי ציבור שמעוניין לשחות בהפרדה..
  בקיצור גם כשבאים לקראת אותם אנשים שממש קשה להם לשחות יום אחד בשבוע ללא בן/בת הזוג יודעים לסלף ולצאת נגד בהצהרות ללא בסיס, והכי חשוב בכותרת שכולה שקר ושנאה!

 16. יעל

  הבריכה נסגרה ליותר מחודש עקב שיפוצים ולא הוצעה בריכה חלופית. יודעת שכאשר הדבר נעשה אצל מנויים בבריכה אחרת בתל אביב- נתנו להם להשתמש בחינם בבריכת האוניברסיטה בחודש הזה. אם זה קבוע מראש שמורידים חודש בשנה- שיוזילו בהתאם גם את המנוי ושכל אחד יעשה את השיקול שלו. השורה התחתונה- זלזול במנויים של הטכניון.

 17. סרגי

  אין שקר‼️במקום 23.00 הבריכה יהיה פתוחה עד 22.00‼️
  במקום יום רביעי של הפרדה יהיה ערב של יום חמישי‼️הכל במדינה שלנו צריך להיות טוב רק לדתיים ‼️לא משרתים בצבא,לא עובדים,לא רוצים להגן על המדינה שלנו‼️‼️למה לתת להם יום החמישי בערב להפרדה?להיתרחץ לפני כניסת שבת,לכבס את השמלות שלהן,להתכונן לשבת?
  מה עם האנשים חילוניים:רופאים שעובדים עד שעה 20.00 בערב ,מהנדסים?היה לנו כזה יום כיפי הרבה שנים‼️אני מדבר על שם כל הרופאים שבאים אחרי שבוע עבודה קשה צריכים לחכות עד שיוצאות נשים ב21.30‼️אין שום מילה שקר

 18. ייעככ

  לדרוש את הכסף חזרה ולהגיש תביעה ייצוגית. ולכלב שכותב למעלה שאפשר לשחות בהפרדה אני הולך עם אשתי לשחות מי אתה שתקבע לי.אתה וכל הדתיים יכולים לשחות גם עם המין השני. לא טוב לכם? תשארו בבית

 19. ייעככ לך לקיבבייניימטטט

  לכלב שהגיב מי אצה שתקבע איך שוחים. לא טוב לך לך עם אשתך תמצאו בריכה אחרת. הציבור הדתי שליש מהמדינה היה מצופה לתת לפחות שליש משעות הבריכה בהפרדה כדי שדתיים יהודים נוצרים ומוסלמים יישחו לפי מצפונם. לא טוב לכם תלכו.

 20. יהודייה ששוחה בנפרד

  אז הם נותנים כמה שעות לשחייה מופרדת אז מה? למה להיות כאלה צרי עין? אין אף בריכות מופרדות כמעט בכל הארץ והמקסימום שאפשר לעשות זה להקדיש שעתיים בשבוע לשחייה מופרדת. אז גם על זה אתם מתלוננים? תפסיקו להיות אגואיסיטים גם לשומרי תורה יש את הזכות לשחות! וגם ככל בדרכ זה ב22 בלילה! חבורת נרקסיסטים!!!

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כלבו - חיפה והצפון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר