אחרי כ-12 שנים ברדיו חיפה, ארבע מהן כעורך החדשות, עוזב יוסי פרץ ארי את תפקידו. מקורותיה של סנובה דיווחו לה כי פרץ ארי אמור לעזוב את התחנה בחודש מאי, אך ימשיך לשדר את התוכנית "איזה בוקר" ביחד עם ארז יעקובי ונמרוד שיין ואת שידורי החוץ של הספורט. את מקומו כעורך החדשות יתפוס עמית לוי, עורך "כלבו" בעבר, שכבר החל בחפיפה.
פרץ ארי, נפרדנו כך?
"אחרי ארבע שנים מאתגרות של עריכת חדשות אני רוצה להתמקד בבידור בלבד, כלומר בתוכנית הבוקר ובמופע הבידור 'מבשלים זוגיות' שרץ כבר שלוש שנים ביחד עם סימי אקשוטי ועו"ד גלית צור".
אז לא תהיה יותר עובד של הרדיו?
"רדיו חיפה עבורי זה לא עבודה אלא בית, והוא יישאר לנצח נצחים בלב שלי וחלק מסדר יומי".
לוי, חוזר לתקשורת?
"תפנה לדוברות הרדיו לקבלת תגובה".
שתי נחתות חדשות נקלטו בבסיס חיל הים בחיפה
הנחתות "אח"י נחשון" ו"אח"י קוממיות" התקבלו בטקס שנערך בבסיס חיל הים בחיפה בהשתתפותם של שר הביטחון, הרמטכ"ל ומפקד זרוע הים. אורכה של כל נחתת הוא 95 מטר, רוחבה הוא 20 מטר, והן נחשבות לכלי הגדול ביותר שנמצא בשימוש זרוע הים
תגובות