מנהל מועדון הביט יובל קאופמן מסתיר זוגיות חדשה. קוראים לה מרסל כהן, שחקנית ומפיקת אירועים בת 27, והוא הכיר אותה בזמן בילוי במועדון הלופט. בשנים האחרונות נקשר שמו של קאופמן בכמה מערכות יחסים, בין השאר עם גלית רוזנר ועם טליה ממן.
קאופמן, אתה יודע שסנובה לא מפספסת כלום.
"שום דבר לא נעלם מהעיניים שלך יא נחש. מרסל מקסימה וטוב לנו".
קרית אתא – העיר המובילה בקריות בהתחדשות עירונית
בשנים האחרונות אושרו בעיר 490 תוכניות התחדשות עירונית, מהן 302 כבר נמצאות בתהליכי ביצוע. ראש העירייה יעקב פרץ: "התוכניות העירוניות כוללת בין היתר גם פרויקטים ארציים רבים שעתידים להפוך את קרית אתא למרכז מטרופוליני ראשי"
תגובות