הטייקון אלי אהרון, הבעלים של חברת מנורה – איזו אהרון, הגיע לגיל 60, ולרגל המאורע ארגנה לו אשתו לינה מסיבת הפתעה במוזיאון הוויסקי במתחם שרונה בתל אביב. כדי שלא יבחין בנעשה נלקח אהרון לארוחת ערב משפחתית בקומה העליונה, שאליה הגיע גם הבן אייל, שלומד לימודי תואר שני בארצות הברית. אחרי שלא השאירו אפילו פירור בצלחות הוצע למשפחה לערוך סיור במוזיאון שבקומה התחתונה, וכשאהרון פתח את הדלת צעקו לו סורפרייז 120 מוזמנים, ובהם אילן בק, שמעון רוט, ישראל סביון, עו"ד טומי נדשי ומשה ליטבק. בתוכנית האמנותית: להקה ורקדנית בטן.
אהרון, גם סנובה מפתיעה.
"וואלה, מה זה הופתעתי. המקום מדהים. זה מקום מלפני 100 שנה. אתה חייב ללכת לשם. אין באירופה מקומות כאלה".
חשד להרעלת גז: סמ"ר נועם דואק מקרית מוצקין מת בעזה
סמ"ר נועם דואק נפטר לאחר שישן בחדר ליד גנרטור פועל, ובמח"ש חוקרים את החשד כי הגורם למוות הוא הרעלת גזים. באירוע נפגעו עוד שני חיילים, שפונו במסוק לבית חולים במצב קשה. שלושת החיילים אותרו ללא הכרה לפנות בוקר
תגובות