רביעי בערב. השקת מסעדת אנגוס בעיר התחתית. עיתונאים ומובילי דעה מתכנסים כדי לפרגן לשף אורי ארנון, לשעבר הבעלים והשף של מסעדת ארנולד'ס. גם כתב ערוץ 10 ומגיש התוכנית "זירה חופשית" ברדיו חיפה אלי לוי מגיע לפרגן לארנון, החבר שלו. מי שעוד מגיע הוא יוסי פרץ ארי, ממגישי תוכנית הבוקר בתחנה ועדיין עורך חדשות שלה. מתיישב בשולחן עם לוי ומהר מאוד עובר לשולחן אחר. לחדי העין היה ברור שזה יותר עסיסי מהסטייק שרץ שם.
פרץ ארי, לא נאים השכנים בעיניך?
"זה סיפור ישן. הכל בסדר".
לוי, הכל בסדר?
"ניסיתי להגיד לו שלום, ואני מקווה שעד יום כיפור נחזור להיות חברים".
יו"ר הוועד המנהל בריאלי: "מגבים את רבינוביץ'"
בעקבות השעייתו של מנהל בית בירם מנדי רבינוביץ' מחברותו בארגון המורים והשיימינג שעשה לו בית הדין של הארגון, הוועד המנהל בבית הספר הריאלי מגבה את המנהל. רבינוביץ': "אחרי 27 שנים של שלטון אבסולוטי, למורי ישראל מגיע מנהיג ראוי"
תגובות