זה כבר לא חדש שסטטיק נראה בכל מיני מסיבות ברחבי חיפה, ולא על תקן התוכנית האמנותית. ביום שישי זה קרה שוב, הפעם במועדון הלובי בליין בובה של שישי. כשמארגני הליין שמעו שהכוכב בדרך הם דאגו לו ולפמלייתו לכניסה חלקה ולמאבטח צמוד שימנע הטרדות לא רצויות, ואפילו מקום של כבוד שמרו לו – שולחן ה-VIP ליד במת התקליטן. אחרי שההתלהבות של המעריצות שככה, הן שמו לב לעובדה שבת זוגו נופר גולן לא היתה לצדו וכבר התחילו לתכנן תוכניות. אז סנובה יצאה בשליחות למען כל המתעניינות כדי לברר את הסוגיה. מביני דבר מרגיעים ומסבירים ש"סטטיק יצא עם חברים מהצבא", ומנהליו של סטטיק מסרו: "איננו מגיבים לחייהם האישיים של מיוצגינו". וגולן? היא כנראה מסננת את סנובה.
קרית ביאליק עוברת לחמישה ימי לימודים בשבוע
ראש העיר קרית ביאליק אלי דוקורסקי הודיע כי מ-1 בספטמבר יעברו חטיבות הביניים ובית הספר התיכון אורט לשבוע לימודים מקוצר. דוקורסקי: "אנו מאמינים שאנחנו עושים מהלך נכון. המשק כבר מזמן עבר לחמישה ימי עבודה, וזה הדבר הנכון גם במערכת החינוך"
תגובות