הושלמה הוספת שמם של אברהם פטנה ז"ל, אלינה פרבוסודובה ז"ל ודוד בוגדנובסקי ז"ל – שלושת חללי מלחמת חרבות ברזל בני שכונת קרית אליעזר – באנדרטת ההנצחה השכונתית לנופלים במערכות ישראל.
סרן אלינה פרבוסודובה ז"ל, קצינה במחוז דרום בפיקוד העורף, שימשה קצינה תורנית בבסיס אורים ב-7 באוקטובר כשהחלה חדירת המחבלים. היא לחמה במחבלים שחדרו לבסיס עד לרגעיה האחרונים, ונפלה בעודה מגינה על חיילותיה. היא הועלתה מדרגת סגן לדרגת סרן לאחר מותה. פרבוסודובה היתה בת 23 בנופלה.
![סגן אלינה פרבוסודובה ז"ל (צילום מתוך חשבון האינסטגרם שלה))](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2023/10/54b23f80df00f53602cbd9fe26be1d3c.jpg.webp)
סגן אלינה פרבוסודובה ז"ל (צילום מתוך חשבון האינסטגרם שלה))
רב"ט אברהם פטנה ז"ל, לוחם בגדוד ארז של המשטרה הצבאית, נפל ב-16 בנובמבר 2023 בפיגוע במחסום המנהרות בירושלים. פטנה הועלה מדרגת טוראי לדרגת רב"ט לאחר מותו. הוא היה בן 20 בנופלו.
![רב"ט אברהם פטנה ז"ל (צילום מתוך דף הפייסבוק שלו)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2023/11/14358e288054f386122da0a59fb297d2.jpg.webp)
רב"ט אברהם פטנה ז"ל (צילום מתוך דף הפייסבוק שלו)
סמ"ר דוד בוגדנובסקי ז"ל, לוחם בגדוד ההנדסה 603, נפל בקרב בדרום רצועת עזה ב-23 בדצמבר. לאחר מותו הועלה הוא מדרגת סמל לדרגת סמ"ר. בוגדנובסקי היה בן 19 בנופלו.
יו"ר ועד שכונת קרית אליעזר ורד חנין: "לצערי הרב נוספו עוד שלושת שמות של חללים לאנדרטה. מי ייתן ולא יצטרפו עוד שמות. אני מקווה שיידעו לשמור על כבוד האנדרטה".
![השמות החדשים שנוספו לאנדרטה לזכר הנופלים בקרית אליעזר (צילום: ורד חנין)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2024/05/0b47e5f0df668a66df676ac049ede5a4.jpg.webp)
השמות החדשים שנוספו לאנדרטה לזכר הנופלים בקרית אליעזר (צילום: ורד חנין)
עופר
עצוב. כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. מקווה שמותם לא יהיה לשוא. יהי זיכרם ברוך.