אחרי כל ההכנות ומסיבת רווקות שלא היתה מביישת אף טופ מודל, הערב (חמישי) התחתנו הדוגמנית נטע אלחמיסטר והכדורגלן רמי גרשון. האירוע נערך באולמי לאגו בראשון לציון שקושטו בצבעי פסטל, והשניים עשו את דרכם אל החופה לצלילי השיר "מכל האהבות" של עידן רייכל. את האורחים הקפיץ הזמר עומר אדם, ועל ההפקה הופקדה מפיקת אירועי היוקרה אירית רחמים. ולסנובה רק נשאר לאחל לזוג המאושר מזל טוב.
![נטע אלחמיסטר ורמי גרשון. הריקוד הראשון](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2019/06/4b38dd00b7ee748947ad07cb1253447e-e1560511211580.jpg.webp)
נטע אלחמיסטר ורמי גרשון. הריקוד הראשון
תגובות