סטטיק ובן אל תבורי אמנם חיממו את הקהל לפני ההופעה של ג'סטין ביבר בפארק הירקון, אבל תמונה משותפת לא תמצאו בגלל שהכוכב הקנדי לא היה נגיש לאיש בשל מעטפת האבטחה שהקיפה אותו. ואם זה לא מספיק, לעיתונאים הרבים שבאו לסקר את האירוע נקבע לשעה 17:30 סבב ריאיונות עם הצמד, אבל השניים הודיעו שעד שהם לא עוטים על עצמם את הטוטאל לוק שלהם – כן, חליפות הנצנצים והטוניקות – הם לא מתראיינים. בסופו של דבר, אחרי שרטינות העיתונאים נשמעו עד איביזה, הם התייצבו לריאיונות באיחור של שעה. כי ככה זה עם כוכבים. וממשרד היח"צ של סטטיק ובן אל נמסר: "אין תגובה". קלאסה.
יעקב קבב: כל המרכיבים שיוצרים אגדה מקומית
סוד הקסם, והפעם: יעקב קבב. קל להבין איך הוא משגשג לאורך יותר מ-40 שנה. זאת מנה ייחודית, טעימה, טרייה ובמחיר הוגן - בדיוק מה שצריך באמצע יום עבודה
תגובות