לצפון באהבה: שש תערוכות של אמניות צפוניות במוזיאון חיפה מאת: נמרוד אשכנזי עונת התערוכות החדשה של מוזיאון חיפה לאמנות תיפתח באוגוסט ותכלול שש תערוכות יחידה של אמניות מהצפון שיעסקו במרחב העירוני, בנשיות, במלחמה בגבול לבנון ובהשלכותיה. האוצר הראשי קובי בן מאיר, "שש התערוכות פורשות ביחד מגוון של אופני הסתכלות על היות אשה בישראל"
לא ישנים מספיק: הרגלי השינה של הישראלים נחשפים מאת: שושן מנולה על שינה ומלחמה: בסקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נמצא כי 18 אחוז מהנסקרים ישנים רק חמש וחצי שעות בלילה באמצע השבוע, 24 אחוז דיווחו שהם אינם ישנים מספיק כדי לתפקד במיטבם, וחמישה אחוזים מבעלי רישיון הנהיגה דיווחו שעייפות סיכנה אותם בחודש האחרון
בשורה לתושבי בת גלים: ענקית הקמעונאות הגיעה לשכונה מאת: בועז כהן ענקית הקמעונאות הצרפתית קרפור פותחת את הסניף הרביעי שלה בחיפה - בפסאז' ברחוב העלייה השנייה בבת גלים - ובשכונה מצפים בהתלהבות: "מקווים שזו תהיה התחלה חדשה עם מחירים טובים ועם מבחר של מוצרים, ושקרפור תעמוד בהבטחה להיות הכי זולה שיש"
ארגון תנועה ישראלית פתח מטה חיפאי מאת: שושן מנולה בראש המטה החיפאי של תנועה ישראלית עומדת לימור אורן, שמרכזת את הפעילות בעיר. "מעורבותם של תושבים בתהליכי קבלת החלטות ברמה העירונית היא קריטית לשיפור איכות החיים", היא אומרת, "בחיפה מצאנו רשות מקומית עם הבנה, עם רצון ועם יכולות לפעול בשיתוף ובשקיפות עם התושבים"
מי הורג את הכלבים והחתולים במושב גבע כרמל? מאת: מזל טלבי לוי תושבים בגבע כרמל טוענים שגורם עלום מרעיל למוות את הכלבים ואת החתולים במושב, ואף הגישו תלונה במשטרת זכרון יעקב, אך הווטרינר של המועצה האזורית חוף הכרמל ממליץ להתאזר בסבלנות עד לקבלת תוצאות חקירת המשטרה. ניר אדרי, תושב גבע כרמל: "זו התעללות בבעלי חיים, חייבים לשים לזה סוף"
בעקבות פניית "כלבו": בית הגפן ביטל הנחה לחברי עומדים ביחד מאת: נמרוד אשכנזי במסגרת קידום מכירת הכרטיסים להצגה "מלכת האמבטיה" שתעלה בבית הגפן, בקבוצות הווטסאפ של תנועת עומדים ביחד הופצה הודעה ובה קוד הנחה לרכישת כרטיסים שמיועד לחבריה. בעקבות פניית "כלבו חיפה והקריות" בוטלה ההנחה. מנכ"ל בית הגפן אסף רון: "מקבל את הביקורת, זה חוסר מחשבה"
חשד להרעלת גז: סמ"ר נועם דואק מקרית מוצקין מת בעזה מאת: לינוי רטר סמ"ר נועם דואק נפטר לאחר שישן בחדר ליד גנרטור פועל, ובמח"ש חוקרים את החשד כי הגורם למוות הוא הרעלת גזים. באירוע נפגעו עוד שני חיילים, שפונו במסוק לבית חולים במצב קשה. שלושת החיילים אותרו ללא הכרה לפנות בוקר
עיריית קרית אתא מקימה גן משחקים חדש ברחוב אברהם טביב מאת: כתב "כלבו חיפה והקריות" ראש העירייה יעקב פרץ: "אנו מקימים גנים ציבוריים חדשים ומשדרגים את הגנים הקיימים במטרה לפתח את המרחב הציבורי תוך מתן מענה מיטבי לצורכי התושבים"
שוב זה קורה: שריפת ענק ביערות הכרמל מאת: שושן מנולה כבאיות מתחנת חיפה חברו לכבאיות מתחנת חדרה ולכבאיות של רשות הטבע והגנים במטרה לכבות את האש שמשתוללת סמוך לניר עציון. מפקד האירוע רב רשף מג'די טיארה: "יש רוחות חזקות באזור אבל הצלחנו לעצור את ההתפשטות"
אמהות החטופים השתתפו באירוע "שרות תקוה" מאת: כתב "כלבו - חיפה והקריות" באירוע "שרות תקוה" שהפיקה המועצה הדתית חיפה אירחה הרבנית ימימה מזרחי אמהות של חטופים והזמרת והיוצרת דין דין אביב ולהקתה אירחו את הזמרת שירי מימון בשירי עידוד ותקווה
רמב"ם: שני פעוטות אושפזו לאחר שאכלו עוגיות קנאביס מאת: שושן מנולה אל המחלקה לרפואה דחופה ילדים בקריה הרפואית רמב"ם הגיעו שני פעוטות, בני שנתיים ו-3, לאחר שאכלו עוגיות שהכילו קנאביס והיו במקרר בבית המשפחה. הילדים פונו לבית החולים כשהם ברמת הכרה ירודה ואחד מהם סובל מפרכוסים, ולאחר שמצבם השתפר הם שוחררו לביתם
קובי
זה לא החה בחיפה זה מאזור שלומי יערה לצה להכניס לבהלה מיותרת
דן
זה לא החה בחיפה זה מאזור שלומי יערה לצה להכניס לבהלה מיותרת
אורן
הנה זה מתחיל