מסעדת הנמל 24 בעיר התחתית תציג ביום שישי את PORT ART – יריד מעצבים מיוחד במינו. היריד יתקיים החל בשעה 11:00 ויהיו בו דוכני תכשיטים, ציורים, תמונות, לוכדי חלומות, תיקים, כלי קרמיקה ויצירות מיקס מדיה, וכל אלה ילוו במוזיקה טובה, בקוקטיילים, ביינות, בנשנושים וגם ב-20 אחוז הנחה על כל תפריט המסעדה.
![יריד PORT ART. גל אמנות סוחף את העיר התחתית](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/10/הנמל-24-פורט-ארט-ללא-247x300.jpg.webp)
יריד PORT ART. גל אמנות סוחף את העיר התחתית
"החלטנו לתת במה למעצבים צעירים שיציגו וימכרו ולמכור את עבודותיהם, וזאת בהשראת גל האמנות שסחף את העיר התחתית", נמסר מהמסעדה.
![תכשיט של CEMENT JEWLERY](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/10/הנמל-24-תכשיט-של-CEMENT-JEWLERY-ללא-300x176.jpg.webp)
תכשיט של CEMENT JEWLERY
בין הדוכנים תוכלו למצוא את זה של CEMENT JEWLERY – זוג שמכין תכשיטים ממלט בסטודיו שלהם בהדר; את זה של נועה שי – השי של נועה – המציע מתנות מעוצבות בהזמנה אישית; וגם את זה של נורית שמואלי שמעצבת רשתות השראה עשויות מברזל מגלוון צבוע אשר מיועדות לתלייה בפינות עבודה, בחדרי ילדים ועוד.
![מערכת שעות של השי של נועה](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2017/10/הנמל-24-מערכת-שעות-השי-של-נועה-300x176.jpg.webp)
מערכת שעות של השי של נועה
תגובות