סוף סוף זה קרה: סטטיק הציע נישואים לבת זוגו בשנתיים האחרונות שרית פולק. סטטיק הפתיע את פולק, בת זוגו בשנתיים האחרונות, ביום הולדתה ה-28 ועשה את זה כמו שהוא יודע: הוא מילא את חדר המלון שלהם בבלונים ושיחק איתה סוג של "מצא את המטמון", כאשר פולק הקפידה לתעד את המשחק שזכה לשם "#איפהסטטיק". וכדי להשלים את המשימה הוא כרע ברך לעיניהם של חבריהם הטובים של בני הזוג ולצלילי הלהיט "ברבי" – "אני קורא לך ברבי, את עונה לי קן".
![סטטיק ושרית פולק. "אני קורא לך ברבי, את עונה לי קן" (צילום מתוך חשבון האינסטגרם של סטטיק)](https://www.colbonews.co.il/wp-content/uploads/2019/05/db4c3d83b2548548dfe9f466eb29ff52.jpg.webp)
סטטיק ושרית פולק. "אני קורא לך ברבי, את עונה לי קן" (צילום מתוך חשבון האינסטגרם של סטטיק)
רחל
מזל טוב